Ревност ?

  • 30 909
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 723
И аз не бях ревнива, докато някой факти не започнаха да ми вадят очите...
Сигурно има ревност, която да е болестно състояние, но има и съвсем основателна такава Confused

# 76
  • Мнения: 80
Не мисля , че съм ревнива ! Може би , защото никога не ми е давал повод за това!!! Wink

# 77
  • Мнения: 583
можеш да започнеш да ревнуваш ако често (говоря всяка вечер) си сметя бельото и всяка сутрин се  къпе. ooooh!

# 78
  • Мнения: 1 589
можеш да започнеш да ревнуваш ако често (говоря всяка вечер) си сметя бельото и всяка сутрин се  къпе. ooooh!



А това не е ли нормално?И аз така правя.А ти?-къпеш се само в неделя и си сменяш бельото само на празник????

# 79
  • Мнения: 494
можеш да започнеш да ревнуваш ако често (говоря всяка вечер) си сметя бельото и всяка сутрин се  къпе. ooooh!

Направо се замислих за моя . newsm78Да взема да го изревнувам ли ?Той тъй прави, не пропуска вечер без да се изкъпи. Само да не вземе мен да ме усети, че аз пък се къпя и сутрин и вечер. Joy

# 80
  • Мнения: 80
Момичета, Корнишонко иска да каже , че трябва да бъдем наблюдателни ,когато мъжът  започне да обръща по особено внимание на тоалета си от обикновено. И като се замисля има някаква логика в това! Naughty

# 81
  • Мнения: 985
 За това не съм съгласна.Има мъже по-чистоплътни от други и обичат да се преобличат всеки ден.И затова не мисля,че трябва да се ревнува,защото по-вероятно ще е неоснователно.Аз също съм много ревнива,но понякога ми идва от вътре и не мога да се контролирам.След това разбирам,че не е имало повод за ревност,но кво да направя?Просто това чувство трудно го контролирам. Crossing Arms

# 82
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз Не ревнувам.На принципа съм:Той ще е с мен докато иска.Нека си направим времето заедно приятно.
Но той...........ужас.От нищо прави сапунени сериали/не филм/.Проверки на телефони,разпе4атки,защо не вдигам телефона,от миналото ми,от хора със същото име като на бившия,от сина ми.....от вси4ко и вси4ки.Но забелязвам известен спад може би защото аз правя проблеми за съвсем обикновени неща...липса на помощ в домакинството от негова страна....и това май го е накарало да мисли в друга посока,знам ли.Но е факт.Но мисля,4е лек няма.На фази е,когато има сериозни неща в главата му ревноста е сведена до поносими граници.Но ако няма нищо....ела да видиш #Crazy

# 83
  • Мнения: 397
Не знам какво е ревност newsm78 Никога не съм чувствала подобно нещо Naughty

# 84
  • Linz
  • Мнения: 11 619
можеш да започнеш да ревнуваш ако често (говоря всяка вечер) си сметя бельото и всяка сутрин се  къпе. ooooh!
Joy ако понамирисва можем да бъдем спокойни... но ползва ли вода и сапун всеки ден- значи кръшка или поне се оглежда Mr. Green

# 85
  • Мнения: 985
можеш да започнеш да ревнуваш ако често (говоря всяка вечер) си сметя бельото и всяка сутрин се  къпе. ooooh!
Joy ако понамирисва можем да бъдем спокойни... но ползва ли вода и сапун всеки ден- значи кръшка или поне се оглежда Mr. Green
За това трябва да следим постоянно всеки ден дали е вмирисан? JoyЕЕЕ аз тогава сама  ще го изритам при някоя друга Joy

# 86
  • Мнения: 397
можеш да започнеш да ревнуваш ако често (говоря всяка вечер) си сметя бельото и всяка сутрин се  къпе. ooooh!
Joy ако понамирисва можем да бъдем спокойни... но ползва ли вода и сапун всеки ден- значи кръшка или поне се оглежда Mr. Green
doh rotfImao rotfImbo

# 87
  • София
  • Мнения: 7 097
Joy ако понамирисва можем да бъдем спокойни... но ползва ли вода и сапун всеки ден- значи кръшка или поне се оглежда Mr. Green

Ха  hahaha аз така го тровя и бъзикам моя като си купи ново бельо например: "Не те е срам, женен мъж, ново бельо ще си купува"... Mr. Green

# 88
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Joy ако понамирисва можем да бъдем спокойни... но ползва ли вода и сапун всеки ден- значи кръшка или поне се оглежда Mr. Green

Ха  hahaha аз така го тровя и бъзикам моя като си купи ново бельо например: "Не те е срам, женен мъж, ново бельо ще си купува"... Mr. Green
Ау, мръсник!
Моят онзи ден ме кара да му закърпя едни боксерки  Laughing Казах му да си купи нови и да не се излага. Що бе, вика, кво им е, само малко са се скъсали  ooooh! И бай Тошо е ходел с кърпени чорапи Joy ... Поне съм спокойна, че не ги показва никъде Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз съм скорпионка. А на нас ни се носи славата на ненадминати ревнивки. Ама аз май отдавна съм скъсала с това чувство.

Общи условия

Активация на акаунт