Ревнувате ли мъжете си?

  • 7 273
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!
Искам да попитам дамите ревнувате ли си мъжете? И ако да- от какви жени най-често ги ревнувате? Т.е как бихте описали евентуална съперница?
После ще обясня и защо пускам такава тема.

# 1
  • Мнения: 22 466
Не.....няма от какво и от кого да го ревнувам....
Той ако реши да направи нещо, ще го направи независимо от моята ревност, или не. ))

# 2
  • Мнения: 637
Покрай твоя да не се е засукала някоя  Rolling Eyes

Що да го ревнувам. Има глава на раменете си - да мисли. Както той може да има - така и аз......
Съперница ли ...ха-ха-хаааа   Joy  такава не може да има. По-пИрфектна и съвършена от мене -  newsm78  / ми няма
newsm08

# 3
  • Мнения: X
Не го ревнувам, защото не ми дава поводи. Имаме си доверие засега.
Иначе ми е трудно да си представя как би изглеждала евентуална съперница, но вероятно няма да прилича на мен. Grinning

# 4
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 509
Не, не го ревнувам, но се дразня, когато разни девойки му се лепят пред очите ми.

# 5
# 6
  • Мнения: 41
И аз не ревнувам. Не печеля нищо от това, само мога да загубя. Ревността е признак на несигурност а аз отдавна съм сигурна какво представлявам  Sunglasses

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 36
  Ами различно... newsm48 понякога откачам от ревност  (измислям си г..)   smile3515  ,но повечето пъти си казвам че ако решим  на ги вършим тея кой ще ни спре ?? ревноста едва ли..ще е от помощ - по-скоро обратното (пък и си е чисто тровене на нервите и нищо друго!!!)

# 8
  • Мнения: 2 070
не
Иначе, съперницата може да има много лица

# 9
  • Мнения: 31
 smile3534 smile3534 smile3534НЕ....ама мене много!!!!!
 Mr. Greenшило в торба не седи....
аз съм за личното пространство....кой където иска да ходи #2gunfireщом си гледа семейството,няма проблем!!!!! newsm03

# 10
  • Мнения: 212
Аз пък ревнувам. И кво срамно има в това?
Ревността ми не се изразява като омраза към някви женки..аз по-голямо доверие от това в него нямам. Но това вътрешно дразнене е нормално според мен.

# 11
  • Мнения: 3 066
Да,ревнувам го!С годините заедно малко се поуталожиха нещата,но и му имам доверие ,което най- ме плаши:)Simple SmileSimple Smile!Просто няма такъв мъж !Много си го обичкам ! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 657
По принцип не,не ми и дава поводи!
От време на време му се дразня,на тъпите майтапи дето ми ги пуска Crazy

# 13
  • Мнения: 1 085
Съпругът ми е много привлекателен и откак се помня е заобиколен от обожателки, някои доста нахални, междувпрочем. В началото много ревнувах, но не се живее така, затова се отказах. Сега изобщо не ревнувам, даже такива ситуации ме забавляват.

# 14
  • Мнения: 103
Здравейте!
Искам да попитам дамите ревнувате ли си мъжете? И ако да- от какви жени най-често ги ревнувате? Т.е как бихте описали евентуална съперница?
После ще обясня и защо пускам такава тема.
Да, ревнувам.
От напористи жени, красиви и с потенциал.
Съпрерницата ми трябва да е интересна, образована и сексапилна.Ако не притежава тези качества мъжа ми едва ли би и обърнал внимание.
Има много нахални жени обаче, а и като численост са повече от мъжете, да не говорим пък, че има повече свободни жени отколкото мъже.Свестните батковци отдавна са взети.Затова на повечето жени им се налага да се съревнувават с нечия съпруга или приятелка.

Общи условия

Активация на акаунт