FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 45 440
  • 434
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 8 527
Аз пък съм доволна от омекотителите.
Не е в каталога сега спиралата, за която говоря. Не мога да пусна линк. Само регистрирани могат да я видят. Те и другите не са им никак лоши. Една приятелка вчера ми е поръчала 4 Simple Smile викам - да не ги ядеш. Не, била ги похвалила на други приятелки и така Simple Smile Която и да избереш, няма да сгрешиш.

# 391
  • Мнения: 8 527
Кетчупите са уникални! Аз по принцип кетчуп не купувам, но тези реших да ги взема така за проба. В къщи всички всички много ги харесаха и сега поръчах още.
Верно са страхотни кетчупите!
Аз най-много се радвам като си харесат бялата козметика клиентките  Simple Smile винаги са леко предубедени и после дават обратна връзка възхитени.

# 392
  • Мнения: 1 835
И при мен е така, почти всеки взема нещо да го пробвам, ама с една предубеденост и скептицизъм. Майка ми казваше, че тези петна по дрехите нямало какво да ги махне. Е, намери се, и сега ми обяснява, че било чудо Grinning Тук зора е докато убедиш човека само да пробва, после имам клиентки започват да се запасяват, че да не изчезне. Казва, без този крем или червило повече не мога. Та така...да не говорим, че цената си е направо ниска за това качество.

# 393
  • Мнения: 8 527
О, за петната просто не ми се коментира!? Аз имам едни кръвоизливи по време на цикъл и само спрея ме спасява от петна. Колкото и бързо да препера дрехите съд студена вода, няма как да махна следите. Имах разни други сапуни по въпроса. Всички заминаха към кошчето, щото не вършеха така добре тази работа.
За червилата - нямам особено мнение. Имам 1-2, може би не съм пораснала на някое УАУ. Нормални са ми на мен. Виж печените сенки и спиралите са един път!

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Добре де,покажете крем,без салицилова киселина и без фактор,че ми люти,нощни си ползвам.Най-добре ми действа Виши от всичко,което съм пробвала...
Покажете спирала,покажете парфюм,който е сладък или бонбонест/теменужен...

# 395
  • Мнения: 1 835
Съветвам ви да влезете на официалния сайт на Фаберлик Faberlic.com, където може да разгледате всички кремове и изобщо всички продукти. В описанието има състав, грамаж и подробни обяснения за действие и всичко. Също има и каталог за разглеждане на сайта с текущи цени, каталозите също са много добре подредени и структурирани. Всичко разбира се е индивидуално, според вида на кожата, възраст, поносимост и т.н. А акцията с подарък 50лв важи до утре, така че който иска да изпробва продукти, определено сега е моментът:smile:

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Гледам,но...Нищо не мога да харесам,защото не съм ползвала досега.
Така само картинки нищо не ми говорят.
38 години,суха, много суха и отпусната кожа.Търся хидратация,богата формула.
Спирала да не е водоустойчива.
Парфюм...не знам,има много.Но само на картинки.Имитации ли са парфюмите,близки ли са до оригинални парфюми?

# 397
  • Мнения: 1 835
Ами то докато не ползвате нещо, няма как да го харесате, все пак и Виши сте ползвали първо и след това ви е харесал. Аз пък изобщо не харесвам Виши, каквото съм пробвала ефекта е точно 0. Даже ми изглежда по-зле кожата, а на вас ви са идеални техните продукти. Всеки трябва да пробва, за да хареса. Трябва ви консултант, на когото да си поръчате и да ви ориентира в продуктите, а ако ще се регистрирате, поръчайте си няколко неща, цените са доста поносими. Парфюмите са изготвени от френски парфюмеристи, на който пише в описанието на всеки парфюм. Не са имитации, парфюми марка Фаберлик са си. Консултант може да ви даде мостри или ако се регистрирате да си поръчате мостри на парфюми, на кремове, на препарати за дома и т.н.

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Регистрирах се,избрах си варианта да взема комплекта за 31 лв.
Така ако ми харесат и пусна нова поръчка,ще получа и два парфюма.
В комплекта има спирала,кремове,шампоан,маска за коса,маски за лице...
Ще пробвам,ще видя.
Дамата беше много мила и каза,че до 7-9 дни ще ги доставят продуктите.
Виши харесах от тестери,даваха ми в аптеките.
Не знам,ще видим кое как ще ми се отрази.
Август вероятно ще дойдат нещата.

# 399
  • Мнения: 8 527
Регистрирах се,избрах си варианта да взема комплекта за 31 лв.
Така ако ми харесат и пусна нова поръчка,ще получа и два парфюма.
В комплекта има спирала,кремове,шампоан,маска за коса,маски за лице...
Ще пробвам,ще видя.
Дамата беше много мила и каза,че до 7-9 дни ще ги доставят продуктите.
Виши харесах от тестери,даваха ми в аптеките.
Не знам,ще видим кое как ще ми се отрази.
Август вероятно ще дойдат нещата.
Честито и дано сте подбрали подходящите за вашата кожа продукти.

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря!
Печените им сенки хубави ли са?

# 401
  • Мнения: 1 835
Благодаря!
Печените им сенки хубави ли са?
Да, много са хубави!

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря!
Печените им сенки хубави ли са?
Да, много са хубави!
Ами ще поръчам от новия каталог,но нека дойде комплектът...
Някъде има ли суочове?
И парфюмчето Lily Lily или нещо такова ще взема.За кремове не знам,нека дойдат да пробвам.Сенки обичам лъскави,а тези изглеждат мноооого лъскави.
Ще тествам първи това,което дойде,да видим ще ми хареса ли.

# 403
  • Мнения: 8 527
Благодаря!
Печените им сенки хубави ли са?
Да. Но течните са по-лъскави. Имам и от двата варианта.

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря,аз течни не харесвам.
Вие какви цветове имате?
Романтика и маслината си харесах,но не знам кои как изглеждат наживо...

Общи условия

Активация на акаунт