FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 45 442
  • 434
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 8 527
Да, и аз за 6 месеца на шега, на майтап смених всичко в къщи. Че даже и на съпруга ми козметиката. Регистрирах се при предната бонус акция. Не съжалявам за нито една стотинка или продукт! Сега кетчупите съм поръчала. Кашите за закуска са много бързи и вкусни.

# 376
  • Мнения: 1 835
Кетчупите са уникални! Аз по принцип кетчуп не купувам, но тези реших да ги взема така за проба. В къщи всички всички много ги харесаха и сега поръчах още.

# 377
  • Мнения: 8 527
Вече ги чакам с нетърпение  Simple Smile
Пробвала ли си таблетките за съдомиялната? Изключително добри са! Имам чувството, че и нея даже чистят.

# 378
  • Мнения: 1 835
Таблетките за съдомиялна аз лично не съм, но имам клиенти, които си ги поръчват редовно по няколко опаковки и много ги хвалят. Една жена беше взела 7 опаковки, че да не изчезнат каза :grinning
: Нямам нещо, което да ме е разочаровало до сега и всеки, който веднъж е опитал продукт на Фаберлик, задължително започва да ползва продуктите. В началото и аз бях малко скептична, признавам си, но с времето лично се убедих. Според мен цената е напълно нормална, спрямо качеството. Все пак не може да искаш качествен продукт на съвсем ниска цена. Можеш да си купиш и кетчуп например за 1лв, но вътре е само нишасте и захар. Този е около 4лв с намалението, смятам че за това което съдържа е супер цена. Козметиката например също е с доста добър състав и си струва човек да инвестира в добър крем или почистващ продукт за лице. Ползвала съм медицинска козметика на поне 5 пъти по високи цени, ами по-лоша е от тази на Фаберлик. Знам че, вероятно звуча като някакво рекламно лице, но това са фактите. А и не съм чувала до сега марка, която да ти даде възможност да си купиш продукти за 100лв, а да платиш 30лв....това си е направо като в сферата на фантастиката. А те хората го правят, за да може да популяризират марката и колкото се може повече хора са изпробват продуктите, това е:blush:

# 379
  • Мнения: 8 527
И аз бях скептична. Кумичката ми все ме агитираше да си взема нещо. С отстъпка искаше да ми ги даде Simple Smile аз все уклончиво й отговарях. За мен цената отговаря на качеството. Особено, когато имаш непрекъснато бонуси. А реално имаш. 9 каталога подаръци, 1 продукт с много голяма отстъпка,  можеш от разпродажбите на -70 % да пазаруваш. Достатъчно, за да ти се получава личната сметка много добре за семейния бюджет. Дори да нямаш клиенти.

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На Фаберлик съм пробвала крем за лице.
Нищо уау,нищо,за което да кажа,че е най-хубавият крем.
Моята кожа харесва Виши(предпочитам Виши) и Микса(бюджетния ми вариант).
На Орифлейм има също нелоши кремчета...
Чудих се много за предложението да купя продукти за 100 лв и да платя 30.
После какво ще правя толкова много неща,ако не ми харесат...с мостри може би ще популяризират марката по-успешно.

# 381
  • Мнения: 1 835
Ами то за 100лв може човек да си купи много неща, а може и да не са чак толкова много, но по-скъпи. При всички случаи това е наистина повече от изгодно предложение. Няма магазин с каквито и да са промоции да ти предложи нещо подобно. Скъпите кремове за лице на Фаберлик наистина си струват, то е достатъчно да прочетеш състава. Мисля, че 30лв в днешно време са нищо пари, и дори продуктите да не ти харесат, поне няма да си дал 80лв за един крем. Разбира се това е мое мнение. Да не забравяме и възможността да започне човек допълнителна, а защо не и основна работа и да печели пари. Аз започнах просто за да пробвам, вече имам голям екип и допълнителни работа, която ми харесва и ми носи доходи. Е, трябва си и старание, упоритост, постоянство за тази цел, но пък имаш неограничени възможности за работа и развитие, нямаш шеф, работиш колкото и когато искаш, от в къщи. Доста хора искат такава работа, но дори не пробват да видят дали биха се справили. Аз точно това не разбирам. Опитай, виж кое как е и после никой не те спира, не се жениш за тази фирма, свободен си по всяко време да си тръгнеш:smile:

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Така е,но аз нещо не ставам за тази работа или моите познати не искат такава козметика.На Avon бях представител,на Oriflame съм си,но само за лична употреба поръчвам.
Не знам дали си струват нещата на Фаберлик,но ми бяха подарили крем.Не ми създаде никакъв проблем,но не съм убедена,че беше нещо особено.
Май онлайн имат брошура,бях я разглеждала.
Кремовете имат ли обявен някъде пълния си състав?Също и шампоани,маска за коса?
Имам алергия към салициловата киселина,а все по-често я слагат в кремове за суха и чувствителна кожа,в шампоани,маски...

# 383
  • Мнения: 1 835
Имат състав продуктите, може да се види на сайта. То всъщност Фаберлик има доста почистващи препарати и като цяло стоки за дома, а от скоро и доста добри хранителни продукти. Например праховете за пране са много добри, произвеждат се в Германия. Аз лично видях голяма разлика спрямо праховете които съм ползвала до сега. Има супи, чайове, шоколади и като цяло има разлика от Ейвън, просто е друга концепцията на фирмата.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Може,но едва ли пак ще мога да продавам.
Имах крем,трябва да видя в каталога ли е,на каква цена е.

# 385
  • Мнения: 8 527
Може,но едва ли пак ще мога да продавам.
Имах крем,трябва да видя в каталога ли е,на каква цена е.
Ами никой няма задължение да продава. Единствено, за да получаваш търговска отстъпка, поръчката ти трябва да бъде 36 лв. Няма годишни такси. Не си длъжен да пазарува всеки месец или да правиш определени обороти. Освен, че можеш да прочетеш пълния състав на продуктите има много отзиви на потребители.
Една съседка си взима няколко пъти по моя препоръка препарат за петна. Подарих й едната спирала, която ми дойде като подарък. Тя пък я дала на дъщеря си. Момичето толкова я хареса, че в момента 3 приятелки нейни регистрирах и си взеха ултразвукови уреди за почистване на лице от промоцията.
След техните прахове за пране, пералнята ми спря да мирише.

# 386
  • Мнения: 1 835
Много точно казано! Във Фаберлик никой не те кара да продаваш, купуваш си колкото и когато се искаш за теб. Макар че то винаги се намират хора, които да искат и те да си купят нещо. Важното е, че го няма това задължение да правиш всеки път поръчки и някой да те притиска   за това. Освен най-добрата спирала, намерих и най-добрата очна линия. Такова чудо, да не се размазва цял ден и на 38 градуса даже, не бях виждала. А тези ултразвукови уреди новите наистина си струват при тази кампания в момента. Излиза 35лв, което е....мега евтино по всички критерии. Така че, има още една седмица, възползвайте се:blush:

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Я покажете спиралата,очната линия и този ултразвуков уред.
Не съм го видяла последния,очна линия видях и спирали,но като не знам кое е хубаво...
Гледах и парфюмите,обичам теменужки и бонбонени аромати.

# 388
  • Мнения: 1 835
Очната линия е една от вида флумастер, различни цветове. Спиралите по мое мнение  всичките си струват, на мен фаворит ми  е  First class спиралата, невероятна! Коректора от същата серия е също незаменим.
Ултразвуковите уреди са 4 вида.
Относно парфюмите е въпрос на вкус разбира се. Само ще кажа, че по-скъпите са си наистина парфюми, правени от френски парфюмеристи и като трайност изобщо не отстъпват на тези от среден и висок клас. За там е хубаво да се пробва с мостри. Мострите са евтини и достъпни.
Като цяло акцията в момента е точно за да си вземеш мостри и да опиташ някои продукти, а то за 30лв и да ги подари човек после пак си струва:smile:

# 389
  • Мнения: 1 201
Този крем и червилото са ми абсолютни фаворити. Особено червилото! Не го заменям за друго.


Праховете наистина не са лоши. На мен не ми харесаха омекотителите, даже не знам предлагат ли се още, защото съм ги пробвала преди 3 години.

Общи условия

Активация на акаунт