За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 112 187
  • 21 174
  •   2
Отговори
# 20 850
  • Мнения: 2 439
При мен се получава сякаш обратното. С мек характер съм и винаги съм гледала да премълчавам, да не наранявам, да бъда деликатна спрямо околните. С годините обаче нетърпимостта ми нараства и често се усещам как срязвам с думи и поведение.
И аз съм така като теб. И много неприятно изненадвам хора, които са свикнали да премълчавам, това, което не им е удобно да чуят Simple Smile Започвам да се чувствам приятно освободена.
И аз съм в клуба.

# 20 851
  • Мнения: 4 943
Мисля си за края на учебната година.

# 20 852
  • Мнения: 2 646
Ах, да, наистина края на учебната година е близо. Само още една година и вече няма да имам ученици. Малко ми е тъпо като се замисля, че свършва един етап от живота на децата ми.
Мисля си за домашни козунаци, сърбят ме ръцете дето се вика, но знам, че няма да бъдат оценени подобаващо нито в къщи, нито от роднините и просто няма смисъл. Правила съм много пъти, начесала съм си крастата, на никой не му прави впечатление, че това е нещо домашно и истинско. Което съответно обезсмисля труда.  ми

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 21:14 от мекичка*

# 20 853
  • Мнения: 11 555
Дайте ги насам тези козунаци,  аз ще ги оценя подобаващо. Heart Eyes
Аз също мисля за края на учебната година и въобще на училището. Много стресираща се оказа последната година. И двете нямаме търпение да се свърши.

# 20 854
  • Мнения: 24 468
И аз броя дните до края на учебната година.

# 20 855
  • Португалия
  • Мнения: 4 172
тази учебна година ми струваше, като нерви и усилия, повече отколкото всички 9 години преди нея
и аз, нямам търпение да свърши

# 20 856
  • Мнения: 937
Искам начало и край и на работната година, ама няма. Има някаква мижава отпуска и пак в дълбокото.
За учебната година не ме касае, вече завърших. Пък и малката е втора смяна втория срок, няма ранно ставане. Да му мислят децата. Егоистично, но е факт, те са учениците.

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 12:43 от Tina*

# 20 857
  • Мнения: 2 257
Колко пък да е безгрижен този период . Аз бих избрала работата пред ученето всеки ден. Не че не учех или бях лоша ученичка, но ми носеше само стрес този “безгрижен период”  😅😅

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 19:32 от Lygia

# 20 858
  • Португалия
  • Мнения: 4 172
от гледна точка на времето и пространството, сега си мисля, дали ще бъдат ощетени моите дъщери, че няма да имат абитуриентска по бг модел Rolling Eyes
тук се практикува празнична седмица, екскурзия някъде си - в тяхното училище мисля , ходят предимно в Punta Umbria
реално, празнуване на завършена степен на образование има след 1ва степен на университета, и се случва много красиво тук
завършващите пеят тъжно фадо ,за щастливия студенстски живот, който свършва
предават щафетата на първокурсниците във вид на цветни ленти/ в исторически план са били втъкани в черните наметала ,всеки факултет си има свой цвят/
...  да доживеем дотам, ще видим...

# 20 859
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 182
Mamagemelar, така ми изглежда много по интересно.

# 20 860
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
И аз на няколко пъти тази година се улавям, че си казвам - "Хайде да минава тоя пети клас и въобщеееее... това училище!", обачееее...
после се усещам, че всъщност времето главоломно лети, и може на някой да му се стори нелепо - но всъщност излитат най-щастливите ми години, тези, в които децата ми са съвсем близо до мен.
Знам, че и след това има живот, просто не съм още с настройката за него.
Иначе по мое мнение училищните години ти дават нон стоп уроци по оцеляване, и често хич не от леките. Опитвам се да бъда някаква ненатрапчива опора в това отношение, отчитам някои от грешките, които съм допускала с големия си син и така.
Все така аз съм злата, а баща им е добрия, дето не врещи.
Но накрая кой излиза правия - то се знае Grinning
Ама нещо се изморявам все да съм права, та ще си поседна.

ПП Давайте козунаците насам да се приключва, че след това ще трябва да вляза във формата и границите на Егейско море, което ще посетя за първи път, та да не се излагаме Grinning

# 20 861
  • Мнения: 5 096
Много ще са ощетени, голяма загуба, тука баловете са като цигански сватби. Екскурзията е сто пъти по-добре като изживяване.

# 20 862
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 182
Много ще са ощетени, голяма загуба, тука баловете са като цигански сватби. Екскурзията е сто пъти по-добре като изживяване.
Абсолютна простотия са ми баловете тука.

Екскурзия е супер, а и с този ритуал още повече.

"се случва много красиво тук
завършващите пеят тъжно фадо ,за щастливия студенстски живот, който свършва
предават щафетата на първокурсниците във вид на цветни ленти/ в исторически план са били втъкани в черните наметала ,всеки факултет си има свой цвят/".

# 20 863
  • Португалия
  • Мнения: 4 172
Mamagemelar, така ми изглежда много по интересно.
аз съм присъствала от любопитство, в тарапаната ,че на приятелката ми завършващото дете имаше само 3 покани-за членовете на семейството
останалите зрители са прави, и кой където намери място да гледа
ревах като магаре, заедно с всички около мен-моментът е много емоционален

Много ще са ощетени, голяма загуба, тука баловете са като цигански сватби. Екскурзията е сто пъти по-добре като изживяване.
сложих човече с въртящи очи, като намигване- не исках да обидя никого, но и аз съм на твоето мнение

# 20 864
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 182
Със сигурност е емоционално! ❤️ Аз ако можеше хич нямаше да правя бал, не и по този начин, по който се случват тук, но щеше да е глупаво да се оттегля при три момичета само в класа. В коя страна сте, ако не е тайна?

Общи условия

Активация на акаунт