За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 126 634
  • 21 611
  •   2
Отговори
# 21 165
  • France
  • Мнения: 13 039
Дерматолозите сигурно така си научават занаята -  пред рекламите

# 21 166
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701
Седя си и си размишлявам (защото после ще се спретна и ще празнувам) -
абе кога минаха тези двадесет години бе!
Скрит текст:

Heart
 Абе така като съм го захапала тоя човек, що не съм го изяла навреме,
та да не ми е скъсал толкова нерви, танцувайки по тях така, както само мъжете могат!

Извън смешното, всъщност - постижение си е  Laughing
Двадесет години, не всякога лесни ( и все пак - давам си сметка, че
имаме късмета да не сме се изправяли пред най-истинските и трудни трудности, които може да се случат на едно семейство) не са никак малко.
Даже не са 20, ами направо 28... абе кажи го - тези две драги драгоценности сме се намерили направо миналото хилядолетие Laughing Изкопаеми, ама полезни, така да се каже Laughing

Най-хубавото, което създадохме:
Скрит текст:
Heart

Heart

Heart

Не, че не обичам неща... но нищо друго истински не си пожелавам да имаме, освен здраве.
Другото ще го накъдрим все някак   Heart


ПП Наскоро прочетох "Татко" на Уилям Уортън. И толкова добре осъзнах колко сме преплетени един в друг различните поколения в семейството, колко много си подаряваме и се ощетяваме волно или неволно, и си помислих - ние тази игра (нашата) я започнахме почти деца, можем ли да кажем, че щастливите, и нещастните моменти, които ни се случват ни направиха много по-различни от това, което бяхме... Абе дъра-бъра, два чадъра Laughing
Черпя ви по едно виртуално малиново вино за здраве!

# 21 167
  • Мнения: 1 573
Да сте здрави, Лемон ♥️

# 21 168
  • Мнения: 39 562
Още много по 20 да изкарате, а мъжкият и женският вариант на Маугли да ви радват много.

# 21 169
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701
Ааа, и двамата са мъже Laughing
Ама често става това объркване (сега вече не, подстриган е, не го остави на мира обществото).
Заблуждава той с едни такива нежни черти, ама си е звяр Laughing

# 21 170
  • Португалия
  • Мнения: 4 289
да сте здрави!
да гледате все в една посока!
да си допълвате мислите и помагате в изпълняването на целите!
 и 40 ,и 50, и 60г, ...заедно да сте- пак същите да бъдете, в очите един на друг!

# 21 171
  • Мнения: 5 842
Не слагам слънцезащитен крем на всеки 2 часа, защото няма как да го намажа върху лицето си поради мръсните ръце. Дразни ми това, че после като се прибера вкъщи, след като се оправя, отивам в банята, за го го махна от лицето си-да измия мърсотията от лицето си, когато съм била навън и да махна този лепкащ и мазен крем от лицето ми. Много трудно го измивам с вода.

# 21 172
  • Мнения: 5 857
За подновяване, който слага използва спрей, точно заради ръцете. Само с вода не става, тя нали е водоудтойчива, трябва двойно почистване или поне гел. Но щом ти лепне не е твоята слънцезащита, вече има флуиди, гелове, мусове, които не остават бял филм и са по-леки.

# 21 173
  • Мнения: 7 163
LemonDesi, бъдете здрави!  В мир, любов и доверие да изкарате заедно поне до диамантена сватба!
П.П. И ти като мен, с две синчета. Да са ви живи и здрави!

# 21 174
  • Мнения: 2 539
Лимоновата Деси, честити ви 20+г.
Да сте здрави и все във вярната посока да гледате.
Весел празник и наздраве с виното!

# 21 175
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 267
Честито и от мен! Бъдете здрави и много щастливи цялото прекрасно семейство. 🍀❤️
Липсват ми такива позитивни публикации във форума като от преди. Ето една причина за размисъл.

# 21 176
  • Мнения: 14 742
Черешите даже в разгара на сезона си не са падали под 3 евро. Да не кажа и под 4...
Друго си е да го каже някакъв по тАлАвизорО,че си е купил там череши за 2евро. Значи е истина.
Цитат
Днес слушах статистика, че в България е на-достъпно спрямо доходите да си купиш жилище. Ставаше въпрос за ЕС. Еми не мислА
Стъкмистика,много ме дразнят.Също ми е много странно как с всяка година повишението на пенсии ще бъде с по-малки проценти.Стоките и режийните ще поевтиняват?

LemonDesi честито!     Flowers Bouquet

# 21 177
  • Мнения: 9 344
Това е геометрична прогресия. Примерно ако тази година пенсия от 500лв. бъде увеличена с 10%,а догодина – с 9%,то увеличението догодина ще е по-голямо... Не знам дали го обясних ясно...

# 21 178
  • Мнения: 14 742
Разбрахте.Все пак и с геометрична прогресия с 3% през 2027г.,нищо не е,но да не задълбаваме.Мен не ме засяга.Един ден и моята пенсия няма да е голяма.

# 21 179
  • Мнения: 4 482
Това е геометрична прогресия. Примерно ако тази година пенсия от 500лв. бъде увеличена с 10%,а догодина – с 9%,то увеличението догодина ще е по-голямо... Не знам дали го обясних ясно...
Тя може да е голям на следващата година при нисък процент и по-висока база, но безспорен факт е, че би била още по-голяма при висок процент при висока база.

Общи условия

Активация на акаунт