Любители на кучета - тема 69

  • 39 671
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 960
cutesmallcat, много мила снимка!  Heart Eyes  Страхо просто ми идва да го схрускам. /Вие стискате ли си зъбите като се радвате на кучетата си?!?!?!Не знам защо го правим, но имам чувството, че на моменти ще си счупя някой зъб... Embarassed/

кльомба, може ли снимка на пуделчето? Пропуснала съм, ако си показвала.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Много ви благодаря за отзивчивостта и съветите Hug Кльомба bouquet
Аз да ви кажа, че вече имаме избраница  Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 12 012
Страхотен бонбон, да ни я показваш често Heart Eyes

# 33
  • под тепетата
  • Мнения: 9 364
*Biskvitka*, страхотна е къдравелка!
 Май в Търново имаше развъдник за пуделчета. Българка , женена за англичанин е собственичката. Запознахме се с тях на морето, а после случайно ги срещнахме на Кръстова гора.
 Жгмъц, благодаря за новата тема!
 Ох, тоя Страхо... Joy

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Още не сме го купили, но се спряхме на порода и пол Wink ще търся тепърва развъдник...Биляна, благодаря за информацията bouquet

# 35
  • Мнения: 2 920
Благодаря за новата тема  bouquet
Корицата не мога да я видя от телефона, но щом е шоколадче съм сигурна, че е страхотна.
utro77 и аз си стискам зъбите като се радвам на кучето или пък на котаците, които съм имала. Имам чувството, че ако се отпусна да ги намачкам ще им счупя нещо. Joy Особено като се радвам на някое дребно куче  Mr. Green Свикнала съм си на гърбината на Макс, а и той няма нищо против по грубото мачкане и потупване.
В тоя сняг и студ не мога да прибера звяра от вън. Днес специално го разходих три пъти и пак не иска да се прибира. Все с каране вървим към вкъщи. Нито му е студено, нито лапички вдига, а иначе козината му става на ледени висулки и целия му нагръдник е в лед, но на хайвана явно си му е добре.

# 36
  • под тепетата
  • Мнения: 9 364
Не му е зле на момчето, Sivi, като видях как се е тръшнал по гръб  Joy
 И адашът му се кефи на снега. Като почне да върти едни кръгчета около мен, свят ми се завива  Shocked

# 37
  • София
  • Мнения: 11 120
Ау, красота!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много ви благодаря за отзивчивостта и съветите Hug Кльомба bouquet
Аз да ви кажа, че вече имаме избраница  Simple Smile

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 493
Biskvitka, страхотна душичка!  Heart Eyes
А като четох описанието на пуделчето на Кльомба, прииска ми се и на мен пуделче  Flutter

# 39
  • София
  • Мнения: 1 324
кльомба, може ли снимка на пуделчето? Пропуснала съм, ако си показвала.

Ще опитам да го покажа, ама как се снима черно куче... Хиляди снимки имам, но прилича на черно петно.
http://kliomba.snimka.bg/animals/zorro.937798

Във Фейса има група Пудели в България и има точно такива бебета, като на твоята снимка, мисля, че пишеше, че ще са готови за взимане февруари, но не съм сигурна.

Последна редакция: вт, 10 яну 2017, 19:21 от кльомба

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 2 493
Леле, красота!!! Зоро ли се казва? Жестоко име! Mr. Green Heart Eyes

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
кльомба, голям красавец Heart Eyes аз намирам много групи за пудели във Фейсбук, търся сега... Wink
Нашият пудел е "той", но ми казаха, че по характер пуделите си приличали Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 324
Дали е той, ще се разбере като поотрасне. Изчетох десетки руски форуми и развъдчиците твърдят, че в едно кучило може да има три тойчета и две джуджета. Разликата е няколко сантиметра. Карликовы са минитата, какъвто стана и моя. 5 кг е и 34 см, но като не е постриган изглежда дебел и голям. За мен най-красивото куче е бигъл, но не мога вече да се занимавам с неврастеници и откачалки.

# 43
  • София
  • Мнения: 11 120
но не мога вече да се занимавам с неврастеници и откачалки.

 Joy Joy Joy

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Ех, кога успяхте да изпишете три страници. Големи сладури показвате!
Ние днес сме арестувани у дома с Макс. Такъв порой е, не е спрял и за минута. Ама пък използвах - изкъпах диването, сега се търкаля доволен на спалнята. С такъв кеф влиза в душ кабината, като му кажа "Хайде да се къпем". Даже кротко седя и да го суша със сешоара, ама пусто - машината издаде багажа. Изсвири жално, заскърца и я спрях. Тюю, тъкмо Макс се нагласяше вече срещу струята горещ въздух  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт