наближава първи юни

  • 7 393
  • 156
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 195
момичета съжалявам аз отпадам, Виктор се събуди с сополи и Температура и брат ми ще ми доведе да гледам племенниците понеже и двамата със снаха ми са ги извикали на работа а баба им и дядо им са си на село и няма кой да ги гледа, много съжалявам но немога да откажа на брат ми а и Виктор явно се разболява и няма как да го оставя на свеки.
много съжалявам друго немога да кажа,но знам че ще ме разберете
по късно ще пиша пак как е вики Cry Cry Confused Confused Embarassed Embarassed

# 136
  • София
  • Мнения: 39 816
Аз имам календари. Ефи, Ивет от де ша ни зима?

# 137
  • София
  • Мнения: 6 743
Много съжалявам за Вики.Криси, стискам палци да се оправяте изцяло вече  Heart Eyes

Ох, сега надявам се последно уточнение и питане. Rolling Eyes
НИе взимаме 4арлин с багажа и РОси ще ни чака на Плиска.
Ефи, належащо ли е да минавам през теб, че много заобиклоно ще ми стане и до вас - ще трябва да тръгнем в 6 часа от нас  Laughing Crazy

# 138
  • Мнения: 1 493
Ще се уговоря с Ивет да мине през нас и ще го напъхаме някъде в буса. Два големи чувала с блузки и панталонки за децата. Ще го измислим някак си. Танче срещата ви с Ивет е на хотел Плиска в 9:45 часа. Тя няма интернет, ако искаш можеш да й се обадиш.

# 139
  • София
  • Мнения: 4 867
ако питането за облеклото още е в сила:

най-добре е да имате моторджийски дрехи с протектори. вероятно нямате. и аз още нямам. пътувам с дънки (а кожен панталон ще е още по-добре), в жегите фанелка/потник и отгоре задължително яке. днес бях с тънко яке от плат и ми беше ок. важно е да имате ръкавици, че може да ви измръзнат пръстчетата и да не удържите момъка пред вас. моето откритие (по-точно на виктория) за каране в жегите е: дамски кожени ръкавици без подплата. не съм се возила дълго без ръкавици и не знам дали става, когато не е много студено. аз си слагам и протектори на коленете, най-вече да спират вятъра, ама от софия до доганово ще оцелеете и без такива.

обувките - спестете си токчетата да не пробиете нечий ауспух hahaha сериозно, внимавайте краката да са ви на степенките, а не на ауспуха, че един юнак от доганово си разтопи подметката последния път на нашия мотор. и внимавайте като се качвата и слизате да НЕ е от страната на ауспуха - много боли като се парнеш!

но, да повторя думите на оги: по-леко се облечете, че да се притискате по-силно в тялото отпред. Wink

казах ли вече, че ви завиждам newsm78

моля за снимки! Praynig

# 140
  • София
  • Мнения: 6 743
Прибрахме се от празника уморени, но много щастливи и изпълнени с емоции.Беше много хубаво.Аз съм там за първи път и не се ориентирах много добре и не успях да видя всички деца, защото имаше много гости и страшно много хора  Hug
Много съжалявам за болничките ни които не успяха да присъстват, а ние се бяхме наточили да ги снимаме как пристигат на моторите  Heart Eyes - бързо да оздравявате   bouquet
Хайде стига съм приказвала - ГЛЕДАЙТЕЕЕЕЕЕ  Laughing Laughing Laughing

# 141
  • Мнения: 2 356
  Еее, супер купонско! Завиждам ви четворно- деца, бира, мотори и Буги Барабата Crazy Представям си как са се радвали децата! Който има време нека разкаже за децата - кой как е!
Аз съм от отбора на темперетурните, но духом бяхме с вас Mr. Green

# 142
  • София
  • Мнения: 4 867
Дамаянти, благодаря за снимките! личи си, че е било забавно.

ние си изпратихме таткото на летището и сега двете дами спят, а аз цял ден не спирам да мисля за вас и за празника на децата.

# 143
  • София
  • Мнения: 6 743
Наистина съжалявам за всички които не успяха да дойдат.С Янита исках и да се запозная  Blush
Нека Роси, Ивет и Ети да разкажат повече, защото аз и Миленка бяхме за първи път и не познаваме никой.Успях да се запозная с някои момиченца покрай малкия, че идваха да го гушкат  Hug
Ух, а за момчетата които направиха всичко това, не знам какво да кажа освен   newsm20

# 144
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Еее, супер купонско! Завиждам ви четворно- деца, бира, мотори и Буги Барабата Crazy Представям си как са се радвали децата! Който има време нека разкаже за децата - кой как е!
Аз съм от отбора на темперетурните, но духом бяхме с вас Mr. Green

Беше много ЯКОООО Party

ние с колите изпреварихме мото кордона и ги чакахме пред домът както всички останали.
И сме се заредили да снимаме как наште купонджиики ще скочат от моторите WinkДа,ама нееее SadВикам да не са ги затричи негде по пътя,а то-били болни и не дошли Cry

Децата се бяха пръснали из двора,ритаха футбол ,момичата търчаха около нас...Почна купона с бира-скара,децата се наобядваха,ние също нагъвахме кифтета и кебабчета Simple SmileМного бяха вкусни Crazy
Раздадохме им подаръците-книгите на Егмонт,надуваеми топки,въжета за скачане,мини тенис.........тетрадките от Блек енд уайт.......

Мотористите ги зарадваха със страхотни тениски и шапки!!Виждат се на снимките  Sunglasses
После дойде ред на Буги барабата и почнаха танци-манци Laughing
абе,много готино Hug

Мойте снимки чак утре Sad

Евче,Илона е добре,въртя се около нас през цялото време.Карамфил е пей сърце както винаги.Рай веднага си попита за Весето и ми награби телефона да й звъни JoyНадето я нямаше,пусната е да издирване Sad,че за я взели и не са я върнали повече.
Деси,Гина,Ваня ,Силвето и те са добре децата.Райчо помагаше през цярото време за обяда Simple Smile
Всички бяха много щастливи днес  Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 863
Ето и от мен снимкиhttp://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=17976&AlbumId=54765

Днес наистина купона беше страхотен. Всички деца изглеждаха много радостни и щастливи, получиха много подаръци, качваха се по моторите и направиха много снимки с тях  photoGrinning
Танци, песни ...бира скара и много емоции....Роси, всичко е описала подробно и точно,та само щедобавя че Мишо за пръв път имаше страхотен апетит,хапва почти през цялото време eat...незнам от въздуха ли от що ли,но съм много доволна.Както и той е впечатлен от всичко и само говори за ДРАГАНОВО Laughing Wink Май скоро пак ще ни повлече натам...А и времето беше като по поръчка. Аз както е писала Дамаянти бях за пръв път там, запознах се с някой дечица от по-малките,но не успях с всички Blush
Само съжалявам, за момичетата,които не успяха да дойдат да се повеселят с нас Hug

# 146
  • Мнения: 2 356
  Току-що се чух с Роси, каза да следите Канал 1, защото са снимали купона! Обявиха го в анонса на новинитеSimple Smile

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 20:06 от Хапка

# 147
  • София
  • Мнения: 4 867
гледахме репортажа по канала. браво!
дали пък вече не споменах колко ви завиждам newsm78

# 148
  • Мнения: 4 195
ако ти не си споменала аз ще спомена, но......................в лафчето ще опиша защо
съжалявам пак пропуснах срещща с децата от доганово, месеци наред немога да стигна до тях, то се е видяло че съм си карък............всичко е било невероятно, надявам се децата да са били много щастливи - не вярвам че са били - всички вие които днес отидохте и направихте един великолепен праник на децата сте невероятни хора, горда съм че ви познавам  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 149
  • Мнения: 1 493
Завиждам ви за прекрасния ден !  Hug
Стана ми хубаво, като гледах снимките .  Party
Прекрасен купон сте направили за децата. Peace Трябва да го повторим !
Яд ме е , че не можахме да дойдем с вас !  Cry
Благодаря ви, момичета за снимките !   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт