наближава първи юни

  • 7 394
  • 156
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 743
Криси, ти с какво ще дойдеш до нас и ще бъдеш ли с дете или не????
Много въпросителни има още  newsm78
Инак аз ще ти изпратя адреса на лични, но ако искаш утре ще се разберем за подробности  Hug
Ефи, този багаж е за Доганово - така ли?И то за неделя  newsm78

# 121
  • Мнения: 863
А до нас не можете ли да стигнете до 9:30 ? Дамаянти знае къде живея . Имам два чувала с подаръци за децата от бащата на Деян и Лоти. Тъкмо ще ги натоварите.
Можем с нашата кола да минем утре да го вземем, а после да го стоварим в колата на Роси,слетобят или преди да тръгнем в неделя newsm78 По-близо сме....

# 122
  • Мнения: 1 493
Да , днес ми ги докара . Чисто нови тениски и панталонки .
Миленче, те не знаят пътя . Така ще тръгнем заедно с буса на Ивет.

# 123
  • Мнения: 4 195
Да , днес ми ги докара . Чисто нови тениски и панталонки .
Миленче, те не знаят пътя . Така ще тръгнем заедно с буса на Ивет.
ами Дамаянти за сега без детето - ама при мен се мени положенито през 5 мин, но по скоро без него, ако трябва да сме в 09.30 в Ефи, то аз 08.45 трябва да те взема от вас - бах мааму как да сколасм, ок ще успея някак ще видя как, няма кой да ме докара до вас - с мъжо не си говорим, а за да стигна до Люлин трябва да хвана маршрутка и рейс и става супер сложно, неможе ли да т ечакам някъде - например на Ботев и Сливница  и от там към Ефи а newsm78

# 124
  • София
  • Мнения: 4 867
я една проекто-сеирджийка да внесе малко ред тука!

пътувала съм с момчетата и с мотор и с кола, та май знам как става работата. моторите пътуват в доста строг ред - в две колони шахматно като при нужда (стеснение на пътя, изпреварване...) минават в една колона. водачът - най-вероятно ще е Оги - командва парада: определя скоростта, подава сигнали за подреждането, препятствия по пътя, ускоряване, намаляване и т.н. при нерегулирани кръстовища предварително определени момчета от групата отцепват пътя, за да се изтегли безпрепятствено колоната. колите е добре да се движат отзад на прилично разстояние от последния мотор. възможно е да има кола и пред колоната. максималната скорост е около 110 на магистралата и 90 на първокласния път. по селските пътеки скоростта зависи от стадата и дупките. ако на някой правилата не са му удобни, пътува отделно.

Ивет, мила, на теб главата съвсем ти се е размътила от перспективата да развихриш дивата си рокерска душа! БИРА НЯМА ДА ИМА! в училища и детски заведения е забранено да се внася алкохол. Оги го е подчертал сто пъти поне, ама ти май четеш само инструкциите за облеклото и липсата му, а Joy

малеее, как ви завиждам! Cry

# 125
  • Мнения: 1 493
А какви са инструкциите за облеклото ? Не, че ще ги спазя, но поне да знам какво ще наруша ?

# 126
  • София
  • Мнения: 6 743
Крис, кажи от къде да те вземем, но не закъснявай плз., защото наистина не знам пътя и ми се ще да пътуваме с някого.  Hug Идеята на Ефи ми допада  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 6 743
Много МОЛЯ, донесете ми в неделя 3-4 календара на движението и ако има начин 1-2 свидетелства за дарение за всеки случай  Praynig Praynig Praynig
И ако у някой има тениски, но по-големи номера  Embarassed (L, XL )

# 128
  • Мнения: 4 195
Крис, кажи от къде да те вземем, но не закъснявай плз., защото наистина не знам пътя и ми се ще да пътуваме с някого.  Hug Идеята на Ефи ми допада  Peace

у мен няма каледнари - и аз искам, и свидетелства нямам  - и от тях искам
Дамаянти на Ботев и Сливница в 08.45 ще те чакам, от там до Ефи ни е 15 минути дори по малко, и от там тръгваме, става ли newsm78

# 129
  • София
  • Мнения: 6 743
Става  Laughing Hug.Ще те вземем от там  Peace

# 130
  • Мнения: 1 493
Аз имам календари и две фанелки, но малки номера.

# 131
  • Мнения: 863
Аз имам календари и две фанелки, но малки номера.
Ефи, моля те донеси календари, че и аз искам 1-2 за другата седмица Praynig

# 132
  • Мнения: 1 493
ОК , ще взема ! Нямам свидетелства за дарение !

# 133
  • София
  • Мнения: 6 743
ОК , ще взема ! Нямам свидетелства за дарение !
А кой има  Thinking
Дано РОси прочете утре  Praynig
Хайде лека ви нощ  ooooh!

# 134
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ОК , ще взема ! Нямам свидетелства за дарение !
А кой има  Thinking
Дано РОси прочете утре  Praynig
Хайде лека ви нощ  ooooh!

всичко ще ви донеса,мир и спокойствие да цари само.

Дамянти,ще ви чакам на кино Изток в локалното в 10.20ч.,нема се пуашиш.......

Общи условия

Активация на акаунт