Мнения за Винпоцетин и ДМАЕ

  • 4 527
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Здравейте, на 16 години съм и тъй като скоро почва училище, мислех да си взема Винпоцетин на марката Source Naturals. Колко мг бихте ми препоръчали на ден за да мога да уча уроците си с лекота? Доста лесно се разконцентрирвам, а и имам мигрена, не знам дали би пречило. Смятах от 10мг на ден да стигна до 40, ще е проблем ли?
На едно място пише, че може да причини главоболие, пък на друго - че предовратява такова. Много съм объркан.

Мислех си и за комбинация с ДМАЕ, но не знам колко трябва да приемам.

# 1
  • Мнения: 25 691
Рожбе, що не пробваш просто да си учиш редовно уроците?  newsm78

# 2
  • Мнения: 177
Да уча - няма проблем, но много лесно се разконцентрирвам, а сега ми предстои доста учене, а да речем за един урок по биология - сигурно 2-3 часа, а съм сигурен, че може и за по-кратко Grinning А нямам толкова време, прибирам се почти в 16

# 3
  • Мнения: 25 691
Рожбе, интелектуалните дефицити не се компенсират с хапчета. Още повече че днешната образователна система е насочена към облекчаване на тъпите и мързеливите.
А ако си умничък, но не ти стига времето – ами научи се да се организираш. И да си нареждаш приоритетите за учене, ако схващаш какво ти намеквам. Ако на 16 ще разчиташ на химията да те избута до матура, не ми се мисли на какво ще си в университета...

# 4
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Защо не пробваш ментат на хималая.По две таблетки на ден се приема и е доста евтино.

Общи условия

Активация на акаунт