Отслабване със Сиофор - тема 5

  • 77 178
  • 671
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 293
60 мин - 389, 2 ulU/ml - сигурно има грешка!

# 61
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
60 мин - 389, 2 ulU/ml - сигурно има грешка!

Може и да е грешка, но моя инсулин е стигал до 330 и то на гладно.
В коя лаборатория е правено изследването?

# 62
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Повториха изследването. Няма грешка.

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 11:30 от galisis

# 63
  • Мнения: 1 849
Ваче, това за забременяването го написах информативно! Принципно е добре да се пият б витамини при прием на метформин, защото той пречи на усвояването. Не те разбрах за желязото...Прием на витамин б няма да ти намали желязото, напротив има теории сппред които при анемия се пробва първо с прием на високо дозиран б комплект и ако това не помогне тогава се дава желязо. Но това са нови теорои, тепърва ще се изследват дългосрочно. При всички случаи не би ти навредило да пиеш един месец витамини, но косултирай се с лекар, щом искаш. За жалост много лекари не мислят обширно и гледат само да изпишат нещо за конкретен проблем без да се замислят какво още може да се случи.

# 64
  • София
  • Мнения: 13 206
Ами не знам... Не разбирам от тия неща... Казаха,че трябва да се комбинират в моя случай. Но така или иначе трябва да си изкоментирам резултата с хематолог. Благодаря ти за отговора. Явно някой от докторите е пропуснал този проблем Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, аз пия Неоформин от 20 дни вече и още с първото хапче започнах страшно строг режим и резултата веднага е налице - 6.500 кг.  #2gunfire  Имах нередовен цикъл и реших да си пусна абсолютно всичко възможно като изследване, което може да има отношение към цикъла и се оказа ИР, но за разлика от повече случаи както чета и тук при мен категорично няма ПКЯ или някакви други хормонални отклонения / за щастие разбира се /. Също да отбележа че никога съм нямала проблем със свалянето на кг, но наистина в последните 2 год. бавно и славно си качих едни 7-8 кг, които ми пречеха изключително много.
Таа...убедена съм че всяка една може да отслабне, дори и да има много за сваляне, когато има воля и си наложи определен режим. Когато те мързи и си ядеш няма как да стане! Исках и да се похваля с моите резултати, но и да ви надъхам, както се надъхвам аз самата когато чета за вече изчезналите килограми на другите момичета.  Wink
И между другото аз също вече трябваше да съм на прием 3x1, но дори и сега на 2 ми става лошо, като при мен гаденето е единствения проблем, но доста голям, отделно от това не мога да хапвам толкова пъти в деня защото просто не ми се и яде за 3-то хапче вече. Може и да не е правилно, но мисля да си остана на тази доза. Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 293
Много е лесно, когато имаш само някакви си 7-8 кг. над нормата. А и страшно строгият режим вреди доста повече от няколко килца отгоре.

# 67
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Много е лесно, когато имаш само някакви си 7-8 кг. над нормата. А и страшно строгият режим вреди доста повече от няколко килца отгоре.

Да, ама това може да го разбере само някой дето като нас има повечко от 7-8 килца Wink Никакви строги режими, балансирано умерено хранене, отслабване с не повече от 3-4 кила на месец, нека щадим панкреаса все пак Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 293
Галактическа принцеса, ти влезе ли в норма?

# 69
  • Мнения: 54 425
А най-лесно е да не допускаш да качиш повече от 5 кг.
После наистина е трудно.

# 70
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Галактическа принцеса, ти влезе ли в норма?

За кое кое дали съм в норма? Ако е за теглото съм много далеч Simple Smile  Свалих 22 имам още поне 35 Simple Smile  Другата седмица отивам да си сложа балон, че малко да си улесня положението.
Иначе изследванията ми са ок. Гликирания е твърди 5.1 - 5.2 Simple Smile  Захар на гладно около 5.5, инсулин около 20. Направо чудни изследвания за мен Simple Smile

# 71
  • Мнения: 54 425
А колко ти е бил инсулинът, че си доволна от 20?

# 72
  • София
  • Мнения: 293
Браво, чудесни резултати! И за килограмите е много добре, - 22 кг. е супер!

# 73
  • Мнения: 54 425
Браво, чудесни резултати! И за килограмите е много добре, - 22 кг. е супер!

Това, че има​ още 35 за сваляне хич не е малко. С инсулин 20 няма да  лесно.

# 74
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
А колко ти е бил инсулинът, че си доволна от 20?

330

Общи условия

Активация на акаунт