Бременни майчета от Добрич (тема 2)

  • 78 205
  • 286
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4
Здравейте на всички мамчета!  Дано да пиша в правилната тема, ако ли не, моля да ме извините. Имам следния казус за разрешаване, ако може някой да помогне ще се радвам. Оказа се, че бременността ми я водим лекар, който не изражда в Добрия, а в Балчик. Аз не искам да раждам там. А другото нещо, което ме притеснява, е че не иска да ми издава болнични, ако не отида да лежа 5 дни в болницата в Балчик. По принцип четох, а и знам от познати, че това зависи от доктора дали да лежиш или не. Работата ми е свързана с вдигане на тежко и постоянно шофиране, което ме напряга. Нужни са ми 3 месеца болнични, но аз не искам да ходя всеки месец в болницата за това. Мислих си да отида при доктор Петев, защото знам че изражда тук, а и ако можем да се договорим с болничните ако е възможно. При вас как е ставало взимането на болнични? И доволни ли сте от този доктор или бихте препоръчали друг? Благодаря ви предварително. Желая на всички много усмихнат ден слънчево настроение като времето на вън сега . Simple Smile

# 166
  • NE
  • Мнения: 10 999
Лежането в болница се налага защото трябва продължение на болничния, а той се дава само от ЛКК комисия.
Аз с първото дете съм лежала в Балчик (живея там) като същевременно ми води консултация д-р Хаджиларски и който изражда в Добрич. Така че става и в друга болница да се лежи.
Можете да си смените доктора, който води ЖК.

# 167
  • Мнения: 4
Ами да май ще се наложи. Благодаря много за мнението. Simple Smile

# 168
  • Мнения: 1 831
Аз не съм лежала в болница.Издаваха ми болничен,който се заплащаше 20лв пред комисия.Ако нямаш основателна причина да си болничен т.е. ти няма нищо.

# 169
  • Мнения: 4
Аз не съм лежала в болница.Издаваха ми болничен,който се заплащаше 20лв пред комисия.Ако нямаш основателна причина да си болничен т.е. ти няма нищо.

Там е работата, че някои гинеколози държат да отидеш в болница, други не. Ти при кой гинеколог си?

# 170
  • Мнения: 1 831
Аз родих преди 3години близо ,ходех при д-р Петев.Много бях доволна. Peace

# 171
  • NE
  • Мнения: 10 999
Зависи наистина. Аз само за плащане на болничните съм чувала, че става при д-р Петев. Водише раждане в същия момент в който аз раждах и съм възхитена. Влиза в топ 3.
Впрочем и аз не лежах в болницата, че бяха в ремонт, но ме водиха няколко дни.

# 172
  • Мнения: 1 505
Др.Райкова,ако се при нея няма да плащяш болничен.Тя и още двама са комисия.
Полагат ти се два безплатни прегледа,и после се плаща по 20-25 лв не помня точно.

# 173
  • Мнения: 1 831
Мисля ,че и при д-р Байчев не се лежеше в болница. Peace

# 174
  • Мнения: 4
Благодаря ви момичета, че се отзовахте. Другия месец ще отида да видя как стоят нещата поне при един - двама. Прекрасен ден и се радвайте на слънцето Simple Smile

# 175
  • Мнения: 334
Здравейте!
Запознати ли сте колко е прегледът на частно при д-р Петев? При Михайлова е  25 и той ли толкова взима? Но не съм доволна ,претупва ми се струва . Как мога да се свържа с него? Той обръща ли повече внимание ? Интересувам се също и от работното му време. Може и на ЛС.
Благодаря!  Hug

Последна редакция: сб, 01 апр 2017, 19:01 от byalafeya

# 176
  • Мнения: 94
Здравейте!
Запознати ли сте колко е прегледът на частно при д-р Петев? При Михайлова е  25 и той ли толкова взима? Но не съм доволна ,претупва ми се струва . Как мога да се свържа с него? Той обръща ли повече внимание ? Интересувам се също и от работното му време. Може и на ЛС.
Благодаря!  Hug
Какво стана с милев?

# 177
  • Мнения: 334
имаш лс

# 178
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте, аз съм в 7 г.с. др Милев установи бременноста и мисля да ми я следи докрай. какво мислите за него ☺

# 179
  • Мнения: 1 505
Милев,може би е коментиран 100 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт