Бременни майчета от Добрич (тема 2)

  • 78 203
  • 286
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7
Здравейте, мамчета! Какво бихте казали за тези вип стаи в болницата, има ли смисъл от това "удобство" според вас Stuck Out Tongue

# 136
  • Мнения: 27
Кеф ти плазма, кеф ти топла вода постоянно. Хаха не е кой знае каква плазмата, но не това е причината да избера вип стая. Бяха ми казали, че в обикновените стаи няма постоянно топла вода, а след раждане остана да нямаш  това "удобство". В интерес на истината не знам в какво състояние са обикновените стаи.

# 137
  • Добрич
  • Мнения: 400
Кеф ти плазма, кеф ти топла вода постоянно. Хаха не е кой знае каква плазмата, но не това е причината да избера вип стая. Бяха ми казали, че в обикновените стаи няма постоянно топла вода, а след раждане остана да нямаш  това "удобство". В интерес на истината не знам в какво състояние са обикновените стаи.
Не изглеждат толкова луксозни. Обикновен телевизор и 3 легла.Аз бях в обикновена-имаше нонстоп топла вода!!!
Телевизора почти не го слушахме-говорихме си постоянно с другите майки.

# 138
  • Мнения: 114
В обикновената стая има бойлер и постоянно топла вода, хладилник и само две легла. На баните е правен ремонт. Аз изтеглих късата клечка, отделението беше препълнено и единствената платена стая беше без ремонт и без хладилник. Имат си плюсове и минуси. На фона на условията които получих във Варна с предното раждане, тук с всички екстри и престой и т.н. платих два пъти и отгоре по-малко.

# 139
  • Мнения: 1 831
Разликата между ВИП стаята и обикновената е ,че във ВИП-а има по 2 легла ,а в обикновената са три.Иначе има и топла вода и в обикновената.

# 140
  • Мнения: 1 505
Не във всички обикновенни има топла вода! Особенно в патологична.

# 141
  • Мнения: 7
Да и аз лежах в патология лятото и нямаше топла вода и за това реших да попитам как стоят нещата с останалите стаи, но щом и в тях има топла вода ще пропусна вип-а. Мерси за отговорите ви  Wink

# 142
  • Мнения: 27
Такаа.. Кога ще започне да ми тече изплащането на майчинство? Документи някакви трябва ли да пускам и къде? Последно 18 месеца непрекъснат трудов стаж ли трябваше да имам или 12. Толкова ми е объркано всичко написано в нета.. :/

# 143
  • Мнения: 1 505
Е как да не трябва.Работиш ли?/водят ли те на работа още?

# 144
  • Мнения: 31
Да и аз лежах в патология лятото и нямаше топла вода и за това реших да попитам как стоят нещата с останалите стаи, но щом и в тях има топла вода ще пропусна вип-а. Мерси за отговорите ви  Wink
  аз също лежах  в патологията и беше гадно нямаше въоббще топла вода и се паднах в наи големите жеги в края на юли,обаче в родилното си има топла вода

Последна редакция: пн, 26 сеп 2016, 19:01 от Калинка Борисова

# 145
  • Мнения: 308
А колко струва Вип стаята? Аз чух че ако си с още едно момиче 50лв а съвсем сама 100лв вярно ли е това?

# 146
# 147
  • Мнения: 1 831
А колко струва Вип стаята? Аз чух че ако си с още едно момиче 50лв а съвсем сама 100лв вярно ли е това?
преди 2г. беше 100лв

# 148
  • Мнения: 308
А колко струва Вип стаята? Аз чух че ако си с още едно момиче 50лв а съвсем сама 100лв вярно ли е това?
преди 2г. беше 100лв
Shocked

# 149
  • Мнения: 114
100 лв са платените стаи, където са две момичета в стая. Абсолютно самостоятелни няма, освен ако не си сама и да няма нова родилка която да настанят. 100-те лв са за целия престой, независимо колко дълъг е той.

Общи условия

Активация на акаунт