ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 6

  • 57 196
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 404
Да попитам има ли момичета от Люлин, Банкя и района, за бъдещи съвместни разходки Wink

# 46
  • Мнения: 318
Аз съм в Люлин 8, зад Била Wink

# 47
  • Мнения: 1 739
Добре дошла, Янина!
И моя хемоглобин е нисък, от три месеца пия желязо и пак пада, сега ми го смениха с едно много гадно, ама кво да правя пия го, дано има ефект.
Анн, аз съм в Банкя. Не живеем тук постояно, но лятото сме предимно изнесени насам. Та като му дойде времето задължително ще си организираме разходки в парка.

# 48
  • Мнения: 4
R_N благодаря за темичката 
Здравейте мами, да ви попитам дали някой в тези месеци е ходил на море, защото на нас ни предстои една седмица на Гърция и се питах дали е добре, но пък след като се чувствам добре не мисля че ще имам проблем ( е само дето от вчера ме хвана някакъв летен вирус).

За покупки не съм купувала нищо. Чудя се коя марка шишета са най добри....дайте съвет.

# 49
  • Мнения: 236
Добре дошла Янина, лека и безпроблемна бременност до финал.
Гери, запис на тонове го правят с друг уред, кардиограма, но не знам точното наименование в БГ.

# 50
  • Мнения: 29
Аз взех на Чико стъклени шишета 2 броя. Ако е пластмаса е хубаво да се  сменят, защото пластмасата се захабява. От помпата имам още едно шише, но то е пластмаса. Иначе на  стъклените само бибероните се сменят, че се захабяват.

# 51
  • Мнения: 288
R_N благодаря за темичката 
Здравейте мами, да ви попитам дали някой в тези месеци е ходил на море, защото на нас ни предстои една седмица на Гърция и се питах дали е добре, но пък след като се чувствам добре не мисля че ще имам проблем ( е само дето от вчера ме хвана някакъв летен вирус).

За покупки не съм купувала нищо. Чудя се коя марка шишета са най добри....дайте съвет.
Ние бяхме за 10 дни в Италия,  средата на август ще отидем до Гърция. Само ще видим малкия как ще го забавляваме по пътя. Щом се чувстваш добре  няма проблем да отидете.
Шишета не съм ползвала много предния път. Имах 2 на авент.

# 52
  • Мнения: 400
при термин 14 октомври кога трябва да се направи секциото?

# 53
  • Мнения: 29
при термин 14 октомври кога трябва да се направи секциото?
 
Най-добре се консултирай с лекаря, който те следи. Някои умишлено режат 2 седмици по-рано, за да не ги "изненада" . Други чакат да им текнат водите и тогава пак ги режат. Въпроса е, че е хубаво коккото може по-близо до термин да се роди.

# 54
  • Мнения: 19 697
при термин 14 октомври кога трябва да се направи секциото?
А ти защо ще правиш секцио?

# 55
  • Мнения: 1 174
при термин 14 октомври кога трябва да се направи секциото?
Ами в зависимост от големината на бебето и плацентата, ако дребнички и плацентата не е 3-та степен калцирана, би трябвало да те посъветват да е най- близо до термин, но средно статистически около 04.10 / 06.10 може да ти предложат дата.

# 56
  • Мнения: 1 404
при термин 14 октомври кога трябва да се направи секциото?
Аз съм в Люлин 8, до 56-то.
На мен ми беше около 10-12 дни преди термин.

Последна редакция: сб, 30 юли 2016, 14:56 от Анн–

# 57
  • Мнения: 356
Доста бременни от Люлин ние сме в   9 част срещу Хепи .

# 58
  • Мнения: 400
сега съм в края на 7 ми месец,чувствувам се отлично,карам си колата,хапчета не пия,нямам отоци

# 59
  • Мнения: 547
За секциото както се разбереш с лекаря, който ще те изражда, обикновено се правят 7-10 дни преди термин, стига да няма нещо поради, което трябва по-рано да извадят бебето. Моето беше 5 дни преди термин.

Общи условия

Активация на акаунт