В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (4)

  • 89 318
  • 344
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 204
Момичета дайде ми отзиви при кой е по-добре да си направя Феталната морфология при Йорданов или Исмаилов?
Тази бременност реших да отида при Исмаилов. Да ви кажа останах очарована. Той не престана да обяснява, какво се вижда, кое е нормално, кое не...обяснява на дълго и широко. За първи път ходя при него, а той се държеше така, че сякаш съм му редовен пациент. Мисля да продължа.
Аз цяла бременност бях при него и накрая родих при него секцио.Нямам думи да изкажа пеофесионализма и вниманието му.

# 76
  • Мнения: 510
Момичета има ли в Кърджали някакви занимания за бременни? Било то  курсове, йога и т.н...?

# 77
  • Мнения: 21 282
Има ли детски психолог в Кърджали ?

# 78
  • Мнения: 510
Има ли детски психолог в Кърджали ?
Има , да. Аз знам за Радослава Беева, ходила съм веднъж и останах приятно изненадана. Много позитивна, много отворена и предразполагаща. С детето не съм ходила, затова не знам, точно работата ѝ с децата. По принцип първа консултация прави само с родителите и ако прецени, че наистина има проблем тогава започва сеанси и с детето. До колкото знам, ходи на обследвания в няколко градини в Кърджали.

# 79
  • Мнения: 21 282
Има ли детски психолог в Кърджали ?
Има , да. Аз знам за Радослава Беева, ходила съм веднъж и останах приятно изненадана. Много позитивна, много отворена и предразполагаща. С детето не съм ходила, затова не знам, точно работата ѝ с децата. По принцип първа консултация прави само с родителите и ако прецени, че наистина има проблем тогава започва сеанси и с детето. До колкото знам, ходи на обследвания в няколко градини в Кърджали.
Много благодаря ,и на мен нея ми препоръчаха.

# 80
  • Мнения: 10 642
Мами, за сроковете за записване на градина тази година какво знаете? Бяха ми казали на 15-ти януари, а днес една колежка каза, че било на 3-ти. ??? Shocked

# 81
  • Мнения: 21 282
Мами, за сроковете за записване на градина тази година какво знаете? Бяха ми казали на 15-ти януари, а днес една колежка каза, че било на 3-ти. ??? Shocked
Това намерих :
http://www.novjivot.info/2017/01/24/84861/

# 82
  • Мнения: 10 642
Лисичка, оправихме вече, благодаря. Било от 03.01 до края на май. Обаче хич не ми харесва, че сме над 110-ти номер и в трите градини, където подадох молба, а уж само по 25 места имало във всяка. Направо не знам какъв е този филм...   ooooh! Rolling Eyes

Някой може ли да ми каже дали приемат в ясла по всяко време на годината и кои ясли имаме в града?

(За градините, вече имам списък, ама за ясли... newsm78)

Лисичка, извън темата ми, имаше ти една темичка за боледуванията и лекарствата, с полезна инфо. Можеш ли да ми копираш линка, че ми се загуби тая тема - исках да почета...

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 14:32 от amy_nka

# 83
  • Мнения: 21 282
За ясла се сещам само за "Щастие".  newsm78

# 84
  • Мнения: 10 642
За ясла се сещам само за "Щастие".  newsm78

Къде се намира тази ясла?

# 85
  • Кърджали
  • Мнения: 10 310
Дъщеря ми я записахме извън всякакви срокове в Ян Бибиян (към махалата). В началото се ядосвах че само там успях е да я запишем, но в последствие се оказа прекрасно - вярно, основно са циганчета (което много притеснява май повечето), но детето бе гледано като съкровище. Изкара 5 прекрасни години, много обичана. Без да се замислям, декември сина ми също ще тръгне там. За мен е важно да знам че е някъде, където ще се грижат за него.

# 86
  • Мнения: 10 642
Дъщеря ми я записахме извън всякакви срокове в Ян Бибиян (към махалата). В началото се ядосвах че само там успях е да я запишем, но в последствие се оказа прекрасно - вярно, основно са циганчета (което много притеснява май повечето), но детето бе гледано като съкровище. Изкара 5 прекрасни години, много обичана. Без да се замислям, декември сина ми също ще тръгне там. За мен е важно да знам че е някъде, където ще се грижат за него.

Много интересно становище. Не се бях замисляла...  Simple Smile И пак не разбрах, по всяко време на годината ли можеш да запишеш и съответно да тръгне детето на ясла?  newsm78

# 87
  • Кърджали
  • Мнения: 10 310
Записахме я когато сроковете бяха отдавна минали. Понеже там няма наплив, има свободни места и са взимали деца по всяко време.
Аз съм доволна. 5 години не съм имала повод и от най-малкото оплакване. Дъщеря ми ходеше с мерак. Сега чи надува главата, че иска да си види учителките. Много познати се опитваха да ме изкарат едва ли не виновна, че не съм я записала или преместила в "хубава" градина.
Миналата седмица ходих за да проверя как стоят нещата за да може синът ми да тръгне декември. Надявам се и той да се чувства добре там.

# 88
  • Мнения: 10 642
Алекс, предполагам, че като казваш, че по-голямата част са циганчета, сигурно са от заможните циганчета,  newsm78 - все пак има такси за градина, дето се плащат... Я разкажи по-подробно за взаимоотношенията между децата, ако може.

# 89
  • Кърджали
  • Мнения: 10 310
Мога да кажа от гледна точка с моето дете. Не е имала неразбирателства. Тя и по принцип е кротка и общителна,  та всички деца в групата си я харесваха, търсиха си я за игри, сутрин беше радост "Кати дойде, Кати дойде". Разбираха се, играеха си, не е имало някакви изцепки. Въпреки че понякога учителките явно си я толерираха и и угаждаха в повече, направо си я глезеха.
В началото мислих да изкара там само яслата и за градина да я местя. Обаче предвид факта, че тя трудно понасяше промени, а и си бешв свикнала с децата, решихме да си я оставим. Сега малкият ще е пак там за ясла, уж с идеята за градина да го преместя някъде по-близо до училището на кака му, но ще видим, ако и той се чувства добре ще си остане. Това ми е далечно още....

Общи условия

Активация на акаунт