В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (4)

  • 87 746
  • 344
  •   1
Отговори
  • Кърджали
  • Мнения: 10 226
Добре дошли в новата тема.
amy_nka, родих на 16ти декември. Секцио, то след първо такова не очаквах и друго де. Не се оплаквам, важното е че сме живи и здрави. Роди се 4,450 и 55. Секциото мина леко, прави ми го Ташева, че нали при нея се следях. Не мога да се оплача. Още в болницата се чувствах добре, болки не съм имала. От отношение също не мога да се оплача. Вярно, не е като да съм си вкъщи, но за 1 седмица време го преживях. Тоя път като изключим една в неонатологията еднократно, и там отношението и обясненията бяха една идея по-добри от 2009-та година. И той като кака му имаше трудности в началото, докато почне да суче, дори не знам защо но с него повече се притеснявах. Там го дохранваха, че изобщо не сучеше. Вкъщи вече се сети как се суче. Расте, озвучава целия блок.

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 09:51 от Aлекcандрa

# 1
  • Мнения: 21 202
Благодаря за темата  bouquet

# 2
  • Мнения: 10 514
О, ама аз съм позакъсняла с честитката.  Embarassed  Mr. Green Живо и здраво да ти е детенцето! Мерси и за темичката.

Ташева не мога да я възприема като човек с тия нейни извънземни гримове...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 12:04 от amy_nka

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 226
Да, момченце - Андрей. Диване и половина, често озвучава парка.
Аз от нея съм доволна, можеше да разчитам, не е всявала излишна паника. А поводи не са липсвали. Пък и каго знаят,че съм неин пациент и другите гледат да не дават поводи за оплакване.Пък как се гримира, как говори не ме интересува. Трето бебе не планирам (особено след този звяр), но поне засега наложи ли се за нещо, пак при нея бих отишла. Виж, Николов и на снимка не ща да го виждам (той ми води бременността с каката).

# 4
  • Мнения: 204
И аз се записвам в новата темичка. Да ни е честита. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 514
Има ли бременни в новата тема?  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 166
Ей кога исписахте старата тема.Честито за новата темичка.
И аз покрай мойто диване не ми остава време за писане

# 7
  • Мнения: 21 202
Здравейте ,
някоя мама знае ли от коя дата през юни до коя е лятното училище в Паисий ?

# 8
  • Мнения: 204
Има ли бременни в новата тема?  Simple Smile


Аз съм бременна Simple Smile Термин 25.08- момиченце Simple Smile

# 9
  • Мнения: 204
Ако има някоя сладурана, която е раждала секцио скоро , моля да ми пише на лично . Имам един два въпроса . Благодаря предварително

# 10
  • Мнения: 5 592
Да, момченце - Андрей. Диване и половина, често озвучава парка.
Аз от нея съм доволна, можеше да разчитам, не е всявала излишна паника. А поводи не са липсвали. Пък и каго знаят,че съм неин пациент и другите гледат да не дават поводи за оплакване.Пък как се гримира, как говори не ме интересува. Трето бебе не планирам (особено след този звяр), но поне засега наложи ли се за нещо, пак при нея бих отишла. Виж, Николов и на снимка не ща да го виждам (той ми води бременността с каката).
Peace

# 11
  • Мнения: 10 514
Моето секцио е от миналата година, ама още ми е "прясно" в главата и сърцето...  Whistling

Мами, за ваксините някой да каже инфо от педиатър, за справка. Питам по-конкретно за реимунизациите след навършване на годинката... Нашата педиатърка твърди, че нямало още предвиден календар за 2016 от МЗ за 6-валетните ваксини...  newsm78

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 03:54 от amy_nka

# 12
  • Мнения: 204
Здравейте мамита Simple Smile Вчера бях на преглед. Д-р Исмаилов иска раждането да е нормално , а не секцио Simple Smile . Мамита , по време на естествено раждане имате ли избор за някаква упойка ? Сега пак трябва да чета .....вече за нормално раждане Simple Smile))

# 13
  • Мнения: 487
Ivka, обезболяващо, когато си поисках ми сложиха бусколизин.  Whistling На мен на цикъла не ми действа, какво остава за раждане. Сега не знам, как е....все пак раждах 2010г.  Първо или второ бебече? И ако е второ, колко  време мина от първото раждане?

# 14
  • Мнения: 204
Ivka, обезболяващо, когато си поисках ми сложиха бусколизин.  Whistling На мен на цикъла не ми действа, какво остава за раждане. Сега не знам, как е....все пак раждах 2010г.  Първо или второ бебече? И ако е второ, колко  време мина от първото раждане?
Първо раждане ще ми е. И много се надявам да успея да родя нормално, а не секцио. Аз на болка издържам, ама знам ли...Simple Smile Но ще попитам д-р Исмаилов има ли опции или не Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт