Хасково - 20

  • 123 968
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 107
Брат ми беше ходил при доктор Зафер. Остана доволен.

# 721
  • Мнения: 84
Здравейте! Моля, препоръчайте фирма и/или инструктор за обучение на водачи на МПС в града, а ако имате и актуална информация, моля споделете колко струва шофьорския курс?
Благодаря предварително!

# 722
  • Мнения: 825
Момичета кой са детските кухни в града и коя препоръчвате? Горе долу какви са цените 🤔 бебчето ми е още на 5м, но понеже изобщо не съм запозната да попитам

# 723
  • Мнения: 2 615
Детската кухня е само една, но има няколко пункта за вземане на яденето.

# 724
  • Мнения: 825
Знам за една която затвори - частна Две Калинки мисля, че се казваше , но предполагам има и други частни. Държавната ли имате предвид, че е от различни пунктове🤔

# 725
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Няма други частни. Коментираше се наскоро.
То т.нар.държавна, пак е частна. Просто е монопол. Една фирма, казва се Дусман,  обслужва всички ясли, градини,  училища, болници....Пункта, от който може да си вземеш, са яслите. Но дали всички ясли, имат пунктове, това не мога да кажа.

# 726
  • Мнения: 507
Не купувайте от Дусман, че много си изпатих с тяхната храна...

# 727
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Споделете как сте си изпатила?.

# 728
  • Мнения: 507
Споделете как сте си изпатила?.
Бях купувала от тях една риба и се натровихме от тая риба, детето лежа в болница заради това. Повече оттам няма абсолютно нищо да купя.

# 729
  • Мнения: 825
А като не е от там и казвате че други детски кухни няма, къде може да се запише детето на детска кухня Thinking

# 730
  • Мнения: 60
Здр искам да попитам майките от Хасково малката е на 1.6м и искам вече да пробием.ушите  ама точно къде как  незнам в хасково ако някой може даме ориентири.

# 731
  • Мнения: 5 079
Зад военния стол пробиват уши.

# 732
  • Под люляка
  • Мнения: 72
В Студио 3 пробиват уши. Намира се на булевард Раковски. Козметичката има голям избор от обици, обаждате се на телефона на регистратурата и си запазвате час.

# 733
  • Мнения: 185
Частни уроци по математика ,къде и при кого? -препоръчайте ми

# 734
  • Мнения: 107
Не съм сигурна дали Вера Мотева още дава уроци, но много познати ходеха при нея и беше много добра.

Общи условия

Активация на акаунт