Хасково - 20

  • 123 967
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 824
Здравейте момичета, дали някой може да ми каже къде има по-голям асортимент от пюрета та на Гербер🤔

# 706
  • Мнения: 107
Здравей, провери в ДМ, може и в Кауфланд.

# 707
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Магазин Пепи срещи ДНА?

# 708
  • Мнения: 824
В кауфланд има но са основно плодови или комбинации и няма подходящи за захранване, благодаря ще разгледам и на тези места, просто не ми се луташе в обикаляне на всички детски магазини.

# 709
  • Мнения: 5 986
Преди 2 години и повече, когато са ми трябвали, имаше добро разнообразие в м-н ДЪГА.

# 710
  • Мнения: 2 615
В ДМ няма пюрета на Гербер.
В Аптека Гален до дрешния пазар има голям избор пюрета, ако имате път проверете.

# 711
  • Мнения: 824
Там погледнах, не предлагат пюрета на Гербер.
В ДМ няма пюрета на Гербер.
В Аптека Гален до дрешния пазар има голям избор пюрета, ако имате път проверете.

# 712
  • Мнения: 5 078
Препоръчайте ми фирма за СОТ на апартамент.

# 713
  • Мнения: 185
Моля ви препоръчайте ми учител по китара...

# 714
  • Мнения: 60
Здр някой знаели в хаскомо дали има частни детски кухни  и момента дали работят.

# 715
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Има, в Бадема е. Но дали още функционира, не знам. Отдавна не съм ползвала услугите й. Ето това беше телефонът.

# 716
  • Мнения: 2 615
Вече не работи детската кухня в Бадема, затвориха я преди няколко месеца. Имаше някаква бележка, че ще имат нов адрес, но така и не стана ясно къде се помещават и дали въобще работят.

edelvais0404,  в магазин Дъга евентуално....

# 717
  • Мнения: 107
Имате ли мнение за доктор Ченголова?

# 718
  • Мнения: 22
Здравейте! Аз също се интересувам от добър гинеколог да ми препоръчате за дъщеря ми, била е при Кабаков веднъж, но не и се иска пак при него

# 719
  • Мнения: 5 119
Здравейте бихте ли препоръчали добър гастроентеролог за гр. Хасково.

Общи условия

Активация на акаунт