СЛИВЕН - 48

  • 68 991
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Добро утро, прекрасни хорица😃. Много ми харесва форума, има адски мили хора тук с опит и без опит. Не знам дали темата ми е за тук, но искам да ви попитам има ли хора от Сливен? Нека се запознаем, отворена съм за нови запознанства.
Има, има:)
Ехааа

# 61
  • Мнения: 1 130
Дами, търся номера на една фризьорка в града. Казва се Светла и салонът се намира на Розова градина, с гръб като се застане към спирката се пада отстрани на блока. Изгубила съм визитката й, а ми трябва спешно. Благодаря предварително!

# 62
  • Мнения: 29
Здравейте, знаете ли къде в Сливен продават класически самобръсначки.Благодаря ви предварително.

# 63
  • Мнения: 1
Днес имахме два часа, запазени преди един месец.Д-Красимирава закъсня, опита се да слее часовете, наруга ни и отказа да ни прегледа. Всичко това, след моя забележка че времето ни за преглед изтича. Неуравновесено,  арогантно поведение. Тази т.нар. докторка е ненадеждна и мн.невъзпитана Кокон ...

# 64
  • Мнения: 237
Днес имахме два часа, запазени преди един месец.Д-Красимирава закъсня, опита се да слее часовете, наруга ни и отказа да ни прегледа. Всичко това, след моя забележка че времето ни за преглед изтича. Неуравновесено,  арогантно поведение. Тази т.нар. докторка е ненадеждна и мн.невъзпитана Кокон ...

Коя е тя?По какво е специалист и къде преглежда?

# 65
  • Мнения: 422
Това май е кародио клиника Кокон, въпросната докторка прави вега-тестове

# 66
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Момичета, помогнете да издирим Виолета Вичева Кечикова

СЪДЕЙСТВИЕ ЗА НЕУТОЧНЕНА ТАКСА НА СТУДЕНТ - Виолета Вичева Кечикова
Уважаеми колеги!

На 17 януари 2019 г. в клона на "Алианц" в гр. Сливен е заплатена такса в полза на ВТУ "Св. св. Кирил и Методий" с референтен № 880UPDC190170001 на стойност 678 лв.
В бележката очевидно има грешка в ЕГН и ПИН, защото не можем да уточним чия е таксата.
В бележката фигурира името Виолета Вичева Кечикова, но студент с такива имена няма записан в електронната система "Студенти". Възможно е това да е родител или приятел на студента, за който е платено.
Моля ако някой от вас си познае плащането, да се свърже с нас на frontoffice@ts.uni-vt.bg или на тел. 062618329 и да намери оригинала на вносната бележка, за да ни го представи.

Бл. Благоев,
директор на УЦАОС

Публикувано на: 13.9.2018 г. 12:11:35   Последна актуализация: 21.2.2019 г. 17:11:57

# 67
  • Мнения: 1 842
Здравейте, има ли някой в темата който да учи в МУ-Варна, Филиал Сливен?

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте, има ли някой в темата който да учи в МУ-Варна, Филиал Сливен?
Да аз. Нещо да помогна?

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 260
Битака в Сливен в събота в колко часа  отваря и къде точно се намира.....четох някъде  зад Кауфланд ....

# 70
  • Мнения: 236
Битака отваря в6 сутринта  и в 15 вече няма никои пребрали са.Точно западната страна на кауфланд  се намира.

# 71
  • Мнения: 19 061
Здравейте, не съм писала тук досега, но днес се поинтересувах от проект за еднократната помощ за раждане на дете от образовани родители на територията на Община Сливен. Оказа се, че е приет, но на 18 юни е бил оспорен от Областния управител. Някой ходил ли е на място в деловодството да подава документи преди оспорването му?

# 72
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Препоръчайте ми моля, добър гинеколог... (изключително недоволна съм от д-р Здравко Пенков)... може и да не е такова "светило" като него... просто да е съвестен и коректен към пациентите си...

# 73
  • Мнения: 1 130
д-р Бианка Тинева - от ученичка ходя при нея и е много внимателна.

# 74
  • Мнения: 19 061
Препоръчайте ми моля, добър гинеколог... (изключително недоволна съм от д-р Здравко Пенков)... може и да не е такова "светило" като него... просто да е съвестен и коректен към пациентите си...


Доктор Бекир или Кънева. За Радев също съм чувала добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт