ОКТОМВРИйки време не остана, коя ще бъде първата ни мама? - еп.15

  • 35 920
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
тетрата я забрави - абсолютно не може .. лайка да, тетра не!

# 31
  • Мнения: 202
Mecani защо, какво й е, нали е противобактериално / или там каквото се нарича/ нещо, нали уж след раждането те карат да си правиш промивки  newsm78  #Crazy

# 32
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
след раждането да - наистина е така - но тетрата влияе много силно на лигавици от всякакъв тип, включително и тази на влагалището и освен алергична реакция, може да предизвика кървене и какво беше още .. не го запомних в интерес на истината .. на последната ЖК като обяснявах на доктора, че имам сърбеж и раздразнение и установихме, че е от гъбички, човека така ми обясни и затова препоръча външни бани с лайка ..

# 33
  • Мнения: 202
Ясно, супер, благодаря ти ! Party

# 34
  • Мнения: 1 152
Момичтета благодаря за темата!   bouquet

Съни  много съжалявам за загубата ви!

# 35
  • Мнения: 63
толкова много да го обожавам това кафе, а сега през бременността пък хич да не ми се нрави  Rolling Eyes пия всяка сутрин заради кръвното, че ми е все ниско  Confused
а с тези киселини - луда работа, на гладно киселини, хапна - пак киселини, всеки ден при различни обстоятелства ги имам  #Crazy

# 36
  • Мнения: 718
и аз вече мисля, че киселините не са от храната. Ми от кво са тогава ??/ никога не съм имала, сега по време на бременността съм имала 5-6 пъти, но ми предизвикват лоша кашлица. Само газирана вода ми помага и тоник (ама една мама ми каза да внимавам с него заради хинина и го спрях).
Ето преди 1 седмица имах за около 1 час и оттогава нищо.

софче, радвам се че онези неразположения са отминали, вярно, че сме в 9тия, ама нека си стоят повечко в нас бебчовците. Следя те изкъсо да знаеш, че сме с еднакъв термин  Laughing

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Меци, и аз благодаря за новатани прекрасна тема  Hug   bouquet
Съни, и аз ужасно съжалявам за това, което ви е сполетяло - кураж и дано скоро гушкаш така мечтаната рожба  Hug
Кафето, този път и аз не съм го спирала, пия по едно на ден задължително.
Киселини - имам и то ужасно много, вечер ми е най-зле. Снощи освен тях пак едни болки, една тежест. Както ми беше супер лека тази бременност, изведнъж толкова ми дотежа, постоянно някакви оплаквания си имам. Ама ще си траем още малко.
Хубав следобед  Hug

# 38
  • Мнения: 115
честита нова тема  Heart Eyes
съни кураж и много сила ти желая Hug
знам,че има месец до термин,но напоследък ме обхващат едни паники...
как ще родя..как ще се справям с бебо...
аз съм си така де малко от мухата слон си правя сама ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 945
Съншайн, много съжалявам за загубата ви! Бъди силна  Hug
Аз киселини нямам (пу-пу), закусвам по едно кисело мляко. А кафе си пия по едно на ден, понякога и по две в редки случаи.

# 40
  • Мнения: 104
Съншайн, много съжалявам! Даже Незнам какво да напиша. Бъдете силни и дано скоро имате поводи за усмивки

# 41
  • Мнения: X
sunshine_SUNNY, много съжалявам за това, което преживявате  Sad желая ти много сила и кураж и скоро да гушкаш здраво бебе  Hug

Кафе пия задължително всеки ден от 4 - ти месец насам, защото преди това ми се гадеше от него, понякога и второ. И кола пия, но рядко.

Мен пък МНОГО ме е страх от раждането! Аз съм единствената пъзла явно  Rolling Eyes странно, ама направо паника ме хваща!!!

# 42
  • Мнения: 613
Да се отчета от зъболекаря - пулпит и ще умъртвяваме зъба, упойка не ми сложи, но не ме е и мъчила почти въобще, но вместо да го направи на 2 пъти ще ходя 4, но нищо де, тя за да не ме тормози жената. Другия проблем е, че почти всеки зъб ми е пред разпадане, нямам здрав даже. Дори и умъртвените, които са с коронка, а те не са малко са започнали да се възпаляват. Попитах я за кърменето, но каза да се консултирам, задължително със специалист, защото заради парадонтоза, зъбите и венците са в окаяно състояние, но нищо не може да се направи за съжаление.

# 43
  • Мнения: 304
Кали, не си единствената бъзла. И мен ме хваща доста шубето. И то в същност не ме е страх от самото раждане, а да не ми стане зле като предния път. При предишното раждане в един момент от контракциите ми беше паднало много кръвното и чак ми беше трудно да си поемам въздух и да дишам, а може и да съм се отнасяла за по малко, та от това ме е страх. Иначе останалото минава и заминава и толкова бързо се забравя...

# 44
  • Мнения: X
Кали, не си единствената бъзла. И мен ме хваща доста шубето. И то в същност не ме е страх от самото раждане, а да не ми стане зле като предния път. При предишното раждане в един момент от контракциите ми беше паднало много кръвното и чак ми беше трудно да си поемам въздух и да дишам, а може и да съм се отнасяла за по малко, та от това ме е страх. Иначе останалото минава и заминава и толкова бързо се забравя...

А, добре, че не съм   Laughing мен ме е страх от всичко свързано с раждането. Как ще протече, от болката, дали ще успея да родя нормално (звучи тъпо ама...), дали бебето ще е добре, дали ще се справя с него (в смисъл дали ще знам как да се грижа за него  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт