Отговори
# 30
  • Мнения: X
Niana, с две бебчета и то големи, нормално е да ти се скъси шийката и то чак сега в тези седмици, но дано да изчакат все пак колкото може повече.

# 31
  • Мнения: 434
Meci благодаря за новата тема  Hug Heart Eyes

ShikeR да си жива и здрава, много обичана, леко раждане и пухкаво бебче  Heart Eyes Hug  bouquet

Diamond браво, че сте се рамотали  Hug добре си растете

Нианка ма много хубаво си растат младежите, почивай, дано има ефект от инжекциите, ще се позадържат момчетата още малко  Hug

Аз  нещо много опънат си го усещам корема и имам чувството, че дебелея с часове или пък тениските ми са се скъсили  Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 133
Благодаря за новата тема  Hug
Шикерче,Честит Рожден Ден ! newsm51
Sunny,едно от малкото неща,които съм купила е количка ,Полска -Adbor-nemo 3в1,само добри отзиви съм чувала за Полските колички.
Списък :не са ми дали,но аз имам направен такъв,които мисля на 100% да си спазя и да наредя в куфара,ще попитам като отида на 01.09 да насрочим датата за секциото и ще ви пиша информативно какво са ми казали Simple Smile
Nianka-браво за бебоците.

# 33
  • Мнения: 115
shiker честит празник и от мен   bouquet
Ниана почивай и се пази , все пак си с две бебчета и то юначета големи:)
днес бях ме на 3 ФМ в 30 седмица станали сме 1566 гр.
бебо се беше обърнал с гръб не можах ме да го видим
Дай боже в новата тема само хубави новини Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 434
Trinidat това, което си преживяла е ужасно, а за хората няма изобщо да коментирам.... #2gunfire

Симонка браво, добре си растете  Hug

Списък има много кратък списък в сайта на ТК, но като ходя на преглед, ще я попитам какво точно да се носи.............



# 35
  • Мнения: 326
или пък тениските ми са се скъсили  Joy Joy Joy Joy
От тениските е! И моите са се скъсили! hahaha
 Браво на всички хубави резултати!  Hug моята 3та ФМ е другата седмица и нямам търпение!

# 36
  • Мнения: 781
Леле, чак на трета страница се записвам. Да ни е честита новата темата, изпълнена с прекрасни новини и емиции. Благодаря на авторката.
На мен нещо тези дни ми се губи настроението и не знам защо. Едно притеснение ме е обзело, струва ми се, че корема ми не расте и разни такива мисли ме спохождат. Може и в сатурнова дупка да съм изпаднала, предвид, че скоро помъдрявам Simple Smile Връщам се да дочета от старата.
Едит: Нианка, браво на момчетата, големи морски мъже. Почивай и всичко ще е наред. Прегръдки.
Браво на всички за хубавите резултати от ФМ. Моята предстои, незнайно кога Simple Smile
Добре дошли на новите мами.

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 18:45 от malachika

# 37
  • Мнения: 152
Привет момичета, и благодаря за хубавата тема. Аз днес бях на запознавателен преглед с доктора при който ще раждам, и ми каза, че имам скъсена шийка и да почивам. Но аз съм си все вкъщи и според мен не се натоварвам, значи ли това че трябва само да лежа?

# 38
  • Мнения: 8
Здравейте, мамчета...и аз се престраших да пиша...от известно време ви чета
Честит рожден ден на рожденничката, много здраве и късмет и безпроблемно раждане и желая
Аз съм бременна в 31г.с с термин 12.10 и вече с нетърпение очакваме да си прегърнем принцеската
Относно темите в Лаборинт...винаги са интересни и полезни и аз много съжалявам че пропуснах тази седмица, а и следващата няма да мога да дойда. Сега съм на гости при мама във Велинград, малко на хлад и успявам да се наспя поне нощтно време, а другата седмица ще се пробваме как ще бъде на морето  Grinning
Надявам се че ще съм по активна тук и се радвам че ви има

# 39
  • Мнения: 193
На мен до сега  никой нищо не ми е казвал за шийката,как ви ги мерят

# 40
  • Мнения: 515
Благодаря за темата на mecani   bouquet

Днес и аз бях на лекцията в Лабиринта и също потвърждавам, че беше доста интересна  Peace Дано и другата седмица да е така  :

Ама ти на същата лекция ли беше? Аз защо не те видях? Не че знам как изглеждаш де ..
Много се радвам че бебчо се е размотал, хаха какви ли салта са били във всички посоки:)
Моята бебка цел ден ми се дупи, на лекцията не спря да подскача Simple Smile))

Дам, ама си тръгнах набързо, че бързах за прегледа. Другата седмица ще се видим  Simple Smile И моя бебок се скъса да ме рита под ребрата по време на лекцията, пък на записа на тонове заспа...  Joy

Нианка, браво колко са големи мъжете! Почивай си и мисли позитивно и всичко ще се нареди  Hug

stalinka, шийката са ми мерили веднъж с вагиналния ехограф  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 579
Diamond, за другата седмица трябва да се видим:)
На мен шийката последни ми я мериха юрая на юни и беше добре, сега  в края на юли като хидих лекаря не ме гледа всгинално за шийката, нещо през корема май мери, ама нищо не ми каза.. Надявам се всичко да си е наред.
Беба е много игрива днес, не се е спряла. Дано само ме се обърне пак седалищно:)

# 42
  • Мнения: 56
Леле, нова тема, много изписана, ще се връщам да чета Grinning

Само да дам отчет днес бях на преглед и нашата госпожица в 28 г.с. е 1500гр, а по размер на краката изпреварва с цял един месец, главичката е две седмици напред, а талията точно отговаря. Докторката каза, че ще си имаме истинска манекенка Laughing Иначе всичко е наред обърната е с главата надолу и такъв гръб ми е ударила, че на корема ми от лявата страна имам като гърбица.

Лека и прохладна вечер от мен!

# 43
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен и лека бременност на всички.Моя термин е началото на ноември,но предвид че съм бременна с близнаци ги предвиждат за по рано така че реших и аз да се включа при вас

# 44
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 211
Привет!
Имам да чета доста от старата тема и тази, но да се разпиша....
Благодарности за всички, които се грижат за темата.
Шикерче, честит рожден ден!
Пожелавам ти да си здрава, щастлива, обичана и обичаща!
Днес ходих на консултация - Нашето момче е вече 1280 - 1300;
застанало си е надолу с главата, активно се движи, отговаря си точно на седмиците.
Sanya_1, добре дошла!

Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт