Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Хайде аз в новата тема  Heart Eyes . Шикерче пак да си жива и здрава Wink

# 16
  • Мнения: 625
Шикерче  Hug!
Благодаря от сърце за новата тема, момичета!  bouquet

# 17
  • Мнения: 515
Благодаря за темата на mecani   bouquet

Шикерче, честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти желия, да те радват момичетата и на есен и бебока!  Hug

Днес и аз бях на лекцията в Лабиринта и също потвърждавам, че беше доста интересна  Peace Дано и другата седмица да е така  Peace

После бях на ЖК - запис на тонове и преглед. Бебо е добре, вече е 1760 гр в 31 гс и 6 дни. И най-важното, че се е размотал от първата връв около вратлето  Blush Blush Blush Много се зарадвах и вече ми е доста по-спокойно!

trindat-че, голям ужас си преживяла с тези оси  ooooh! Мен преди няколко месеца ме ужили една, но за щастие не съм алергична, но си е голям ужас, доста се уплаших  Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 579
Благодаря за темата на mecani   bouquet

Днес и аз бях на лекцията в Лабиринта и също потвърждавам, че беше доста интересна  Peace Дано и другата седмица да е така  :

Ама ти на същата лекция ли беше? Аз защо не те видях? Не че знам как изглеждаш де ..
Много се радвам че бебчо се е размотал, хаха какви ли салта са били във всички посоки:)
Моята бебка цел ден ми се дупи, на лекцията не спря да подскача Simple Smile))

# 19
  • Мнения: 60
Меци, благодаря, че се погрижи за новата ни тема - мисля че долу-горе всичко е добавено, само след малко ще добавя едно щъркелче, за което ми писаха и новата мама.
Шикер, пожелавам ти да си много здрава, щастлива и обичана и най-лекото и страхотно раждане  Hug  bouquet
Рокси, моля те добави ми че чакам момченце
Мерси!

# 20
  • Мнения: 613
Хоп, Цоп в новата тема и аз.

Честит Рожден Ден, Шекерче, пожелавам ти най-вече здраво бебе и лек пухкав да е финала!

Момичета вие избрахте ли количката вече. Аз мисля да я купя по-натам, остана само тя за сега, но в темата за количките гледам се обсъждат два или три модела само, на които цените са им над 1200 лв. някъде и дори и да питаш за друга марка не те отразяват, та за това моля за мнение за количка .... тази, която съм си харесала е от тези полските с помпащи гуми и е около 700 - 800лв. някъде, но приемам предложения.

Аз помпа за кърма си взех ръчна за в началото, но все пак на Медела ли са най-добри като качество newsm78 , ако се наложи ще изпращам ММ да купува.

И още нещо на вас списък за неща, които ще ви трябват в болницата дадоха ли ви?

# 21
  • Мнения: 1 898
Шикерче честит празник и от мен   bouquet
Благодаря отново за трруда по новата тема ! Както винаги е страхотна  Hug

Хайде и от мен един цветущ отчет ! На пръв поглед всичко изглежда супер...и няма индикации за проблеми. Б1 и Б2 солидно са пораснали 😃 Според док са по около 2.000кг. - 2.200 кг ! Това си е по цяло кило на бебе че и повече за месец ... Лошата новина е че шийката ми е скъсена на 50% и док се притеснява от преждевременно раждане. Увеличи ми хаповете и ми изписа 3бр инжекции за по бързото съзряване на дробчетата на бебетата. Според нея е добре че бебетата са големи при евентуално раждане но се притеснява че е още доста рано... Абе да ви кажа малко се панирах! Вика ме на следващ преглед след 10 дни. Това е от мен за сега...пак ви надух главите.

# 22
  • Мнения: 326
Нианка, милите, пораснали юначета  Heart Eyes Почвай да си почиваш активно! Лежане, хубави мисли, без активно натоварване и жега! И всичко ще е наред, не се притеснявай, щом доки е взела и мерки!

# 23
  • Мнения: 923
Дано почакат още! Ама те близназите все така си бързат..... Браво за размерите, добре си растат! Почивай повече и спокойствие. Друго не можеш да направиш.

# 24
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
тази, която съм си харесала е от тези полските с помпащи гуми и е около 700 - 800лв. някъде

ето я нашата количка - Adbor Arte 3x3


за две години нечовешка употреба - пукнах гума веднъж и дамаската там където са обувчиците на детето се захаби след n-броя пранета, но нищо друго й няма .. количката тежи мъничко повече от други модели, но пък заради гумите върви много меко и леко, не друса да докара световъртеж на детето и минава отвсякъде, кошовете се монтират и трите на рамата по всякакъв начин .. единствен лек недостатък - предните гуми са малко близо една до друга, та понякога заклинват, но тва се оправя с едно движение .. при модела Marsell и следващите това е оправено .. гледах сега, че фирмата доставчик в нашия град прави промоция и са пуснали колички на тази фирма на 500-600лв. за модели 3в1, та си е голяма далавера Peace

Шикерче бъди жива и здрава! Hug  bouquet

п.с. Ниана браво бе момиче! изумяваш ме какви юнаци си гледаш! все така и за напред! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 579
Нианка, ти си нашата гордост! Пожелавам ти да кротуват още бебчовците и да  станат по 2.5 кила поне:)
Съни, вчера във Вис Виталис консултантката направи голяма презентация на медела, каза че са по добри от Авент, но според мен и двата вида са си добри. Със сигурност НАЙ добри са помоите на Медела, които де водят професионални и са предназначени само за болници ( в софия само 3 болници имат такива защото цената им е 10000), та останалите са един клас според мен:)
Аз днес на лекцията на която бях харесах доста и помпата на МАМ, но тя мноого наподобява на вид Авент-а, та още не съм решила..

# 26
  • София
  • Мнения: 945
Да се запиша и аз, благодаря meci за темичката. Аз цял ден съм от тел, че нещо няма нет вкъщи, но предполагам Рокси е оправила, каквото трябва.   bouquet
Шикерче, честит празник!  Hug
Нианка, много ти се радвам! Стискам палци малчовците да устискат вътре възможно най-дълго! Hug

# 27
  • Мнения: X
Благодаря за темата  Hug
ShikeR, честит рожден ден!  Hug
sunnyyyyyy, коя количка си си харесала? Аз принципно се отказах от полските, щото ми се иска нещо по - леко, но и аз съм на вълна колички, та ако искаш сподели.

# 28
  • Мнения: 3 595
Благодаря за новата тема!   bouquet

Шикерче - честит рожден ден! Да расте бебчето здраво и силно и да те зарадва около термин! Пожелавам ти най-прекрасната година в живота ти!

Нианка - браво на юнаците, доста са големи! Почивай повече и не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще е наред!

# 29
  • Мнения: 1 898
Благодаря ви за милите думи и за куража  Hug На моменти и аз се чудя как станаха толкова големи тези деца ! Стигам до извода че тъй като и баща им и аз не сме особено малки това си е казало думата  Grinning От утре започвам с ижекциите и да се надяваме че дори и да избързат малчовците дробчетата ще са им добре !

Общи условия

Активация на акаунт