Отговори
# 30
  • Мнения: 10
И за мен синьо щъркелче плииис   bouquet Вечеее си избрахме име и съм много щастлива Simple Smile

# 31
  • Мнения: 599
Вместо запис да кажа и аз за стриите, също мисля, че е до кожа  Peace С предната си бременност мажех от време на време и нямам стрии. Сега пак мажа когато се сетя да видим до края  Rolling Eyes

Темичката ни е прекрасна както винаги  Hug

# 32
  • Мнения: 115
да от Русе съм калина ....ходя при Пейчев в 2 поликлиника....напоследък толкова съм стресната имам чувството и да ми щракне някои с пръст ще подскоча Grinning
за стрии аз си имам от рязко надебеляване,смъкване на кг...предразположен ли си няма измъкване Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 152
Хоп и аз съмм тул

# 34
  • София
  • Мнения: 504
Честита нова тема, прекрасна е.
Добре дошли на новите момичета. Лек завършек на бременността.
Честито и на узналите пола. Нещо мъжкият отбор се заформи. Аз мислех, че момиченцата са повече, но не.
Аз идвам с хубави новини. Резултатите от ПКК са перфектни. Хемоглобин 122, чак не можах да повярвам. Докторът ми каза, че през бременността кръвта се разрежда и увеличава с около 1л, по време на раждането се губел около 0.5л. Това е и причината хемоглобинът да пада. Много съм щастлива, че стойностите са в норма, защото кой къде ме срещне ми дудне, че не ям месо.
Чоко, съчувствам ти. По градините вече съвсем са го ударили на ваканция и хич не им се работи. По тази причина сина ми го спрях още миналата седмица и сега се гледаме.
Вени, за болки в ухото опитай да затоплиш със сешоар. Аз съм слагала и обезболяващ спирт на памуче, но при мен беше възпален нерв.
Хубава вечер. И дано темата се напълни само с добри новини.

# 35
  • София
  • Мнения: 218
Хоп .... цоп в новата ни темичка и аз  Hug
Прекрасна е .... хиляди благодарности на момичетата, които се занимават с нейното оформление bouquet
Идвам да си кажа, че нашето мишленце от момченце в крайна сметка се оказа момиченце  Laughing, та ще помоля да ми смените щъркелчето от синичко на розовко Grinning Цели четири месеца живях с мисълта, че ще  си имаме момченце /такава беше първоначалната прогноза/, че когато промениха пола  бях толкова шокирана и дълго, дълго време неможех да приема новината. На феталната морфология, обаче, женския пол ми се потвърди, така че мога смело да заявя, че се присъединявам към момичешкия ни отбор   Hug

# 36
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен,
Малко късничко се присъединявам към вас, но ми се иска да ви попитам решили ли сте вече къде да раждате? Много бих се радвала да споделите мнения Simple Smile Съжалявам, ако не пиша на правилното място, но съм нова и не много добре ориентирана  Embarassed

# 37
  • Мнения: 3 199
Стриите са неизбежни за мен - имам, от бързо изратване, по гърдите, дупето и бедрата (няколко даже и на колената). Добре поне,че са от белите,та не се виждат много.

По принцип новите стрии са червени, дори лилави, а после стават бели и не си личат толкова, зависи на коя част от тялото са. Моите на гърдите от преди не си личат толкова, но на дупето си личат, особено като отида на море и почернея, стриите се виждат още повече. Само на корема да нямам, че там е гадно  Close

# 38
  • Мнения: 304
Хоп и аз в новата тема! Мерси, Голди! Hug
За стриите - каквото сабя покаже. Предния път се клепах като ненормална и се нацепих страховите - ма корема,на гърдите, на прасците, имах стрии и на венериния хълм чак #Crazy Сега не мажа нищо, че всичките мазила ме дразнят и съм се пуснала по течението. Или ще се сдобия с нови, или не, друго положение няма.
Аз съм изпаднала в една чуденка... Септември(от 10 до 30) ще са ми лекциите(последна година студеНКа съм). Тогава ще съм яко в деветия месец, а първоначалния термин ми беше 27.09. Да се пробвам ли да ходя на училище или да си грея седалката в къщи  и да кротувам?

# 39
  • Мнения: 64
Благодаря за новата тема HugНе пиша редовно,но ви чета.Аз също се мажа с Палмърс и за сега нямам стрии,но всичко си е до кожа.Чак средата на юли ще бъда на преглед,а така искам по-скоро да видя бебка HugМного е кротичка и нежно ме ритка LaughingДобри дошли на новите мами  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 218
maria666, добре дошла при нас  Hug
За раждането - аз съм се ориентирала към Щерев, където следя и бременността си. Единствената ми чуденка е какво да бъде раждането - нормално или цезерово, но ще изчакам първо доки да каже нейното мнение и ще преценя.
За стриите - и аз смятам, че е до кожа. Аз, примерно, съм с еластична кожа. Отслабвала съм и съм напълнявала стотици пъти с по десетина килограма, даже и отгоре,  и досега нямам нито една стрия. Сега пак не съм особено редовна в мазането, но засега също не съм забелязала някъде да съм се нацепила. Дано така да си остана и до края. Моят проблем, момичета, са килограмите и целулита. Уж се ограничавам, не ям сладко, тестено, пържено, газирано, а вече съм + 9 килограма  Sick Доки ми се кара за многото качените килограми, казва, че от тук насетне е голямото качване и аз честно казано доста се притеснявам вече. Ако продължавам с такива темпове да качвам накрая няма да мога да се движа  ooooh! При вас как е положението с килограмите?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Запис и от мен. Сега се връщам да ви изчета, че няма смогване днес.  Grinning

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Здравейте мамита!   bouquet
Добре дошли на новите момичета  Hug
Аз успявам да Ви изчета, но докато се наканя да пиша минава мнооого време.
Благодаря за новата темичка  Hug и нека само с хубави новини да я напълним.
Честити щъркелчета и от мен. Май наистина много момчета имаме, браво.
Много теми сте коментирали, няма как да се  включа по всички.
Имам си доволно количество стрии от първата бременност по корема, от пубертета по гърдите, от отслабването след раждането също тук таме, така че  ...
Ехеее, така го написах, ще си каже човек, че съм супер нацепена. Не е точно така, но не е и като да нямам и една стрия.  Wink Купих си Био Ойл, но ми е много мазно и се мажа рядко и то само вечер. Имам чувството, че няма попиване.
Микробиология са ми пускали веднъж. Трябваше да ми пуснат втора, тъй като имах гъбичка, която лекувах с глобули, но така и не стана. Следващия преглед ми е на 22-ри юли, най-вероятно тогава ще ми пуснат втората.
Ради, не мога да опиша как се почувствах, четейки това, което се е наложило да преживееш в болницата. Дори на мъжа ми четох, възмущавайки се.  Close И моят съвет е да си пуснеш оплакване, където трябва. Аз както смятам да раждам в Окръжна ... леко ме притесни, въпреки, че най-вероятно ще бъда отново с планово секцио.
*MiMiTo*, писала съм и по-рано относно килограмите. И аз съм много напред, около 12-13 кг. вече. А не хапвам изобщо повече от обикновено. С първата бременност започнах да качвам в пети месец, сега от втори  Rolling Eyes, но какво да се прави, ще ги борим после пустите килограми.

При мен няма нищо ново, бебока си ритка доволно, като цяло съм добре.  Wink
Имам си гости от UK, брат ми и приятелката му са си тук за седмица и се моткаме с тях. Разхождаме коремите заедно, те чакат бебе в началото на ноември, мъничко след мен, само че първо детенце.
Хубава вечер и до скоро   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 034
Едвам събрах сили да ви изчета. Утре сутрин, когато съм презаредена ще пиша повече.
От мен лека нощ!

# 44
  • Мнения: 190
Запис и благодаря за темата!
Шоко., много неприятно. Разбирам те. Изискват от някои., а от други... мен все ме разстройва едната сестра., все за нещо се кара., а аз се старая да не отвръщам.,че нали си оставям детето там...

Общи условия

Активация на акаунт