''Шоколадова коса''-5

  • 104 967
  • 457
  •   1
Отговори
# 30
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Еййй, най -накрая и аз съм тук! Боядисах се и съм доволна!
Боята е 6/17 Лакме хрома - за тези, които не знаят, въпреки че то моето боядисване вече стана епично #Crazy Laughing hahaha
 Даже косата ми е като след маска или нещо подобно, а маска не съм слагала. Супер подвижна, каквато не е винаги и доста жилава - и всичко това е заради боята , знам че в началото има такъв ефект. И съм доволнаа!
Цвета. ами цвета излезе по -тъмен наистина , аз бях подготвена и го очаквах, защото ви четох и разбрах от вас че цвета излиза по -тъмен винаги в началото, но въпреки всичко искам нещо поне една идея по -светло.  Ще видим след месец какво ще излезе и какво ще ми е на акъла, но сигурно ще си купя пак същата - ако не същия цвят, то определено същата боя! Grinning

Ето малко снимки, вижда се разликата където са били кичурите но мен ме радва че ги покри без никакъв проблем - а червено мн трудно се покрива, това всички го знаем!

http://prikachi.com/images.php?images/832/8215832K.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/836/8215836z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/837/8215837g.jpg

Хайде стига толкова, да не ви стресирам - защото моята коса далеч не е толкова красива колкото на повечето момичета тук  и в другата тема, в която пишем редовно. Grinning  

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 12:36 от Deathcrush

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Deathcrush от поста ти не става ясно нито с каква боя нито с кой номер си боядисана и така поднесена информацията е малко безполезна,моля бъдете малко по-точни в описанията си (без лоши чувства  Hug )

# 32
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Deathcrush от поста ти не става ясно нито с каква боя нито с кой номер си боядисана и така поднесена информацията е малко безполезна,моля бъдете малко по-точни в описанията си (без лоши чувства  Hug )
оправих го. просто смятах, че вече  се знае, тъй като още на първата страница на тази тема сме говорили за това и там става ясно  кой е цвета и коя боята.  Wink

# 33
  • Мнения: X
Аз мисля оранжевата коса да я боядисам и за да я прикрия максимално ще сложа Лакме Колаж 517  Simple Smile
Надявам се да се получи.Иначе ми харесват по златно кестенявите нюанси.Или те се постигат май с вкарване на кичури тук там..  newsm78

# 34
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз мисля оранжевата коса да я боядисам и за да я прикрия максимално ще сложа Лакме Колаж 517  Simple Smile
Надявам се да се получи.Иначе ми харесват по златно кестенявите нюанси.Или те се постигат май с вкарване на кичури тук там..  newsm78
Може ли после снимки  Praynig

# 35
  • Мнения: 18 562
Някоя от вас правила ли си е балеаж в шоколадовата гама? Много искам, но не знам какво ли ще ми се получи?
Нещо откакто не се бях боядисвала 3 години и сега ми идват само някакви идеи.

# 36
  • Мнения: X
Боядисах се с Колаж-а / 6.17 /,цвета ми стана доста тъмен,като при Deathcrush .Но аз си знам,че след 2-3 измивания е идеален  Mr. Green
Боята обаче ми поизсуши дължините,за разлика от Хрома  Confused , няма да я повторя  Peace

# 37
  • Мнения: X
Аз мисля оранжевата коса да я боядисам и за да я прикрия максимално ще сложа Лакме Колаж 517  Simple Smile
Надявам се да се получи.Иначе ми харесват по златно кестенявите нюанси.Или те се постигат май с вкарване на кичури тук там..  newsm78
Може ли после снимки  Praynig
Веднага ще пусна снимка щом се боядисам Simple Smile)

# 38
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Боядисах се с Колаж-а / 6.17 /,цвета ми стана доста тъмен,като при Deathcrush .Но аз си знам,че след 2-3 измивания е идеален  Mr. Green
Боята обаче ми поизсуши дължините,за разлика от Хрома  Confused , няма да я повторя  Peace
Гори повече ли,последния път 6/17 на Хромата не ми покри много добре белите коси и се двоумих за Колажа,ама сега се замислих  Rolling Eyes

# 39
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
На мен пък Хромата върху бодисанис трайна боя дължини ми изсуши доста...Та си мисля може да е от наслагване на амонячна и безамонячна и да регират нещо  Thinking

# 40
  • Мнения: X
На мен пък Хромата върху бодисанис трайна боя дължини ми изсуши доста...Та си мисля може да е от наслагване на амонячна и безамонячна и да регират нещо  Thinking
Хм , знам ли и аз  Thinking , но определено ми поизсуши косата,боядисах се както всеки друг път,нищо ново...
Belloslava , на мен Хрома ми покрива / но аз нямам много бяла коса де - десетина косъма,или поне толкова виждам,назад не знам как е положението Laughing/ и изобщо не ми изсушава косъма...напротив - косата е все едно не е боядисвана,докато с Колаж не е така,дължините ми се поизсушиха и веднага го усещам  Peace

# 41
  • Мнения: X
На мен пък Хромата върху бодисанис трайна боя дължини ми изсуши доста...Та си мисля може да е от наслагване на амонячна и безамонячна и да регират нещо  Thinking
Хм , знам ли и аз  Thinking , но определено ми поизсуши косата,боядисах се както всеки друг път,нищо ново...
Belloslava , на мен Хрома ми покрива / но аз нямам много бяла коса де - десетина косъма,или поне толкова виждам,назад не знам как е положението Laughing/ и изобщо не ми изсушава косъма...напротив - косата е все едно не е боядисвана,докато с Колаж не е така,дължините ми се поизсушиха и веднага го усещам  Peace
Kато цяло всяка боя поизсушава косата тъй като си е химически обработена няма начин да не се изсуши поне малко дори и да не се усети .Аз за оранжевата ми коса се колебая 5/17 или 6/17 а сега де  newsm78 Mr. Green и затова не поръчвам.Според вас кое ще е по добре ?

# 42
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Според мен 5/17,другата може и да не покрие много добре оранжевото и да прозира...ще се поизмие и доста по-бързо  Peace

# 43
  • Мнения: X
Kато цяло всяка боя поизсушава косата тъй като си е химически обработена няма начин да не се изсуши поне малко дори и да не се усети .
От 15 години се боядисвам и отлично мога да позная кога една боя ми изсушава дължините и кога - не  Wink

# 44
  • Мнения: X
Kато цяло всяка боя поизсушава косата тъй като си е химически обработена няма начин да не се изсуши поне малко дори и да не се усети .
От 15 години се боядисвам и отлично мога да позная кога една боя ми изсушава дължините и кога - не  Wink
И аз се боядисвам от около 12 годни все сменям цвета на косата.Лично за мен и безамоячните изсушават не знам дали са всички но и при тях има такива .Ще си пробвам Колажа доста хубави неща четох и гледах за него из us форумите Simple Smile .
Цвета го реших окончателно ще е 5/17 най вероятно ще стои много тъмно и направо ще отива към черно на косата но пък нали се измива и оправя с времето .Ще се боядисам събота или неделя или в началото на другата седмица.Вие сами ли се боядисвате? Някакви техники за вътрешността на косата и да не става на петна и да не се пропуска място имате ли??

Общи условия

Активация на акаунт