''Шоколадова коса''-5

  • 104 970
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 562
Bell_a 666, споко, след две-три седмици няма да има и следа от боята  Simple Smile
боядисах се с нея някде преди месец, падна ужасно бързо, няма да повторя с нея  Simple Smile и аз се ослушвам за Лакмето, но сега се чуд и на една друга боя-Goldwell или нещо подобно? Отзиви за нея имате ли?

# 16
  • Мнения: 1 124
Момичета, знаете ли дали 5.00 на Лакме Хрома има червеникав оттенък?

# 17
  • Мнения: 18 562
Момичета, знаете ли дали 5.00 на Лакме Хрома има червеникав оттенък?

според мен не би трябвало да има,защото се води натурален цвят от тъмните
кестенявите и махагонените имат червен отенък, ако не искаш червен отенък,разгледай пепелните цветове в каталога  Simple Smile

# 18
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз се боядисах с Лакме 6/17,но честно казано не съм нещо възхитена от цвета.Стана по-светло в корените,преди бях с 6/61  и може би затова не ми се получи  Peace

# 19
  • Мнения: 114
Първа !  Laughing
~Dev~ ,   bouquet
Deathcrush , пробва ли Лакме хрома 6.17 ? Как се получи ?  Blush Flutter

Аз пробвах цитираната боя.Цвета  е страхотен,става истинско натурално кестеняво без червеникави оттенъци,Но за съжаление не е подходяща за побелели коси.Още след първото измиване,бялата коса се показа.

# 20
  • Мнения: X
Сиана , доста бяла коса ли имаш ? Аз имам десетина косъма над челото и боята ги покрива доста добре  Peace , съжалявам,че така се е получило...можеш да пробваш Лакме Колаж , пак 6/17 - тя е амонячна и не би трябвало да се отмие така бързо  Peace , а цвета ще ти се получи същия или поне на 90% еднакъв  Flutter

Belloslava , много мразя да са ми по-светли корените,изглеждат все едно са израстнали  Confused Blush ...Сега ще потъмняваш ли ?  Thinking

Иначе моят цвят още не е паднал,боядисах се на 1 юни  Peace

# 21
  • Мнения: 18 562
Аз май също в крайна сметка ще взема Колаж.Досега все съм ползвала бои без амоняк, ама пък толкова нетрайно нещо като Олията не съм виждала. Предпочитам да не ми се отмива толкова бързо.
Харесала съм си тези три цвята от нея:4/45,5/44, 5/64,4/60
имате ли впечатления, правилили се е с някой от тези нюанси?

# 22
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Искаше ми се с една идейка по-тъмно,иначе верно не червенее толкова,но малко по светло идва от 6/61.Иначе ми покрива добре белите коси пък на мен,а те не са малко  Wink..Може би следващия път ще я смеся с 6.00 Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 199
Ето как изглеждат боядисаните ми корени с комбинацията от 6.00+ и 6.61 на Лакме колаж. Не се вижда много, защото боядисвам корени на 3 седмици / имам много бяла коса/. За първи път смесвам тези бои. Преди това съм се мазала с какво ли не. На снимката дължините изглеждат черни, но по - скоро са тъмнокестеняви. Ще пробвам да направя по - читава снимка тези дни.

Скрит текст:

# 24
  • Мнения: X
А за макадемия какво мислите  ?
Аз в момента съм много оранжева ама това е защото си правих едни експерименти в нас Simple Smile

# 25
  • Мнения: 18 562
Марципан, това не е ли много тъмно за 6-ца? Каква ти е основата,че така се е получило?

# 26
  • Мнения: 199
Марципан, това не е ли много тъмно за 6-ца? Каква ти е основата,че така се е получило?


Правих само корените, дължините не съм ги пипала, защото преди се боядиквах основно с петици и станаха много тъмни, почти черни. Естествената ми коса е кестенява. Ще гледам да се щракна днес пак.

# 27
  • Мнения: 1 196
Записвам се  bouquet
И не заради пристрастие от факта, че и моята коса е кестенява ще се съглася, с коментара от първа страница, че именно шоколадовия нюанс е наистина най-прекрасния сред косите Laughing
Моя естествен цвят е 5.00 с червеникави отенъци. От скоро боядисвам най-горния пласт от косата, че точно там ми се мъдреят едни може би 20-тина бели косъма Joy Twisted Evil Никога не съм предполагала, че ще започна да побелявам толкова рано, но може би е трябвало да се сещам, от 10 годишна имах бял косъм точно в бретона Mr. Green
Боядисвам ги пак с 5.00. Но напоследък се замислям да пробвам Лакме хрома чистата шестица. Иска ми се за лятото една идея да изсветля и да заменя червеникавите отблясъци в косата със златисти такива. Предполагам, че няма да имам проблем с това цвета да покрие, защото освен горните кичури не съм боядисвала цялата коса. Но все пак много се чудя дали ще стане толкова светло, колкото в каталога или за да получа цвят 6.00 на моята по-тъмна коса, може би трябва да боядисам със 7.00. Rolling Eyes
Притеснява ме малко и по-светлата боя какви отенъци ще даде, когато започне да пада. Нищо оранжевеещо не желая на главата си Twisted Evil
Загледах едни оцветяващи шампоани на Лакме, някой пробвал ли е този за кестенява коса?   bouquet
И другото, за което се чудя е Хрома или Колаж да пробвам, в каталога цветовете ми изглеждат максимално еднакви Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 18 562
Цитат
И другото, за което се чудя е Хрома или Колаж да пробвам, в каталога цветовете ми изглеждат максимално еднакви Rolling Eyes

на мен пък не  Simple Smile изглеждат ми по-хебави тези на Колаж, или поне сред тях повече си харесвам

# 29
  • Мнения: X
Една идея по-тъмни ми се виждат цветовете на Колаж от тези на Хрома  Thinking
Днес ще имам път към Рибката и ще взема Колаж,отново 6/17,да видим.Ето ги двата цвята един до друг,от ляво е Колаж,вдясно е Хрома. По каталог и двата цвята се водят тъмно русо синьо пепелно.Разлика има,определено  Peace


Редактирам се,за да кажа,че днес ходих и си взех Лакме Колаж 6/17 - на каталога е абсолютно същата като Хрома 6/17 , за разлика от снимките.В неделя ще се боядисам и ще кажа какво е станало  Peace

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 23:04 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт