Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 83 991
  • 604
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 19 691
Лелеее, как 600??? При мен беше 220 Astonished За няколко години тройно е станало...

# 391
  • Мнения: 449
Аз също съм записала там бебето предложиха ми годишна такса от 606лв, аз предпочетох да плащам по 30 на ходене,бяха ми объркали последния болничен издаден от педиатър големи разправии с момичетата от кол центъра им докато се разберем. Иначе съм доволна един път ни се наложи да отидем горе при педиатър взе изследвания преди да назначи лечение което ми направи доста добро впечатление.

# 392
  • Мнения: 2 748
За съжаление, са вдигнали цените, възползвайки се от реалността с личните лекари. Аз нямах избор, защото педиатърът в квартала не приемаше деца.
До годинка се ходи всеки месец, ваксини, мерене, но екшънът идва като почнат болестите и ти трябва болничен, за мен са ок. Организационно имат плюсове.
Единствено съм възмутена от албена янкова, която се ядоса, че бебето реве и не може да работи така. Педиатър!
Да беше специализирала вътрешни болести или анестезиология.

# 393
  • София
  • Мнения: 5 494
За съжаление наистина се възползват от ситуацията.На мен за 4 годишно ми предлагаха пакет от 240 лв,но предвид,че детето ми не боледува много,а и когато не ми допаднат лекарите от груповата практика ,директно си го водя при някой от специалистите ,за мен е безпредметно да плащам пакет.Особено пък напоследък ,като дори не мога да видя кой ще го прегледа.
Аз от д-р Янкова съм доволна,много добър диагностик.Но това с реването е странно,все пак бебе е това.Д-р Мустафова също е много добър лекар и сме много доволни от нея,категорично има страхотни кадри в клиниката,но напоследък развалят много от нещата,зареди които съм ги избрала.По едно време бяха направили и лабораторията с работно време.Огромвн минус,сега това с графиците ме дразни много.

# 394
  • София
  • Мнения: 23 014
Между другото, ако някой не знае и аптеката вече не е денонощна.

# 395
  • Мнения: 6 997
Ъх, 600 лв. И моят е записан за 30 на преглед. Имам някакъв спомен за 180 като пакет, когато го въведоха за първи път, но може и да не съм права, ние все на 30те лв си седим.
Направиха ми кофти впечатление, че ходихме за някаква ваксина - профилактичен преглед+ ваксина трябваше да е, но като отидохме - направиха прегледа, но нямаха ваксината, та айде пак разкарване за ваксина и общо 60 лв, не само 30. Можеха да ми се обадят, че я нямат ваксината.

# 396
  • София
  • Мнения: 23 014
Вчера водих и двете деца на профилактичен при доктор Янкова и съм много доволна.
А едно вреве беше само 5 лв таксата, хубаво беше. 😃

# 397
  • Мнения: 449
Имате ли наблюдение за доктор Диана Димова от груповата практика на 21 сме на ваксина и ни записаха при нея

# 398
  • София
  • Мнения: 23 014
Имате ли наблюдение за доктор Диана Димова от груповата практика на 21 сме на ваксина и ни записаха при нея
Да, една от добрите лекари там е, не се тревожете.

# 399
  • София
  • Мнения: 5 494
Имате ли наблюдение за доктор Диана Димова от груповата практика на 21 сме на ваксина и ни записаха при нея
Да, една от добрите лекари там е, не се тревожете.
Потвърждавам!Извадили сте голям късмет да ви запишат при нея на случаен принцип,само позитиви мога да кажа за нея.

# 400
  • Мнения: 449
Благодаря ви момичета

# 401
  • Мнения: 31
Ние записахме новородената си дъщеря с едногодишен пакет (май беше 640лв) там и засега не съм доволна. Нито един лекар от интеракция с трима не ми се стори адекватен. Ето защо:

- Ние сме родители за първи път и в най ама най първите прегледи никой не ни казва какво ще се случи на прегледа и какво трябва да правим ние. Налага се ние да питаме “сега свърши ли прегледа?”, “подготовка на детето да я съблека ли значи?”, “готови ли сме с процедурата?”

- При записване ми взеха адрес грешно и за малко да стане фал при издаването на болничен от педиатър с грешния ми адрес, въпреки, че 3 пъти попитах лекрката постоянния или по лична карта да й дам.

- На преглед педиатър се скара на мъжа ми, че държи бебето грешно, но така и не му показа как е правилното 🤷♀

- На преглед лекарката ми се скара защо ВСЕ ОЩЕ не правя масаж на детето, а на мен никой до тогава не ми беше и споменавал че трябва или показвал как. Включително първата лекарка, която беше на домашна визита след изписване.

- Забелязах разлики между това, което пише в амбулаторния лист и това, което сме говорили. Например, написали са, че детето ходи до тоалетна редовно и без проблем, а дори не ме е питала за това.

- Имат ап, през който може денонощно да се свържем с лекар, но това струва 30 кредита (те дават някакви в началото при записване за платения пакет), които пък струват 15 лв.

Моето лично мнение е, че не само не си струва да се дадат пари за пакет там, ами и само по здравна каса да се ходи. Щом плащащите пациенти така ги “обгрижват”, не ми се мисли какво е с другите.

# 402
  • София
  • Мнения: 5 494


Моето лично мнение е, че не само не си струва да се дадат пари за пакет там, ами и само по здравна каса да се ходи. Щом плащащите пациенти така ги “обгрижват”, не ми се мисли какво е с другите.
Не е за разказване какво е с другите ...

Иначе като съвет мога да ви кажа,да следите графика на един лекар и да водите детето само при него.Може да пробвате с Диана Димова ,изключително мила и адекватна,мисля че ще останете доволна.Ти първа ви предстои и захранване,нуждаете се от адекватен педиатър,който да ви насочи ,щом ви е първо детенце.
Дори и да не се спрете на нея,следете графика на някой педиатър,който си харесвате и водете детето само при него,така ще се побъркате от толкова различни мнения,всеки има свой подход и съвети.

Болничен и на мен са ми сгрешавали,даже после ми искаха 30 лв и да ходя лично,за да го поправят и то точно когато беше първия Ковид пик,много ме ядосаха и ги понаредих по телефона,много бързо го коригираха и качиха в документите онлайн.Не виня лекарката,нейната основна функция е друга,ядосаха ме от администрацията,че искаха да ме разходят,за да ми вземат  още 30 лв и пак да ми кажат колко по-изгодно е с пакетите им.

# 403
  • Мнения: 770
Ние записахме новородената си дъщеря с едногодишен пакет (май беше 640лв) там и засега не съм доволна. Нито един лекар от интеракция с трима не ми се стори адекватен. Ето защо:

- Ние сме родители за първи път и в най ама най първите прегледи никой не ни казва какво ще се случи на прегледа и какво трябва да правим ние. Налага се ние да питаме “сега свърши ли прегледа?”, “подготовка на детето да я съблека ли значи?”, “готови ли сме с процедурата?”

- При записване ми взеха адрес грешно и за малко да стане фал при издаването на болничен от педиатър с грешния ми адрес, въпреки, че 3 пъти попитах лекрката постоянния или по лична карта да й дам.

- На преглед педиатър се скара на мъжа ми, че държи бебето грешно, но така и не му показа как е правилното 🤷♀

- На преглед лекарката ми се скара защо ВСЕ ОЩЕ не правя масаж на детето, а на мен никой до тогава не ми беше и споменавал че трябва или показвал как. Включително първата лекарка, която беше на домашна визита след изписване.

- Забелязах разлики между това, което пише в амбулаторния лист и това, което сме говорили. Например, написали са, че детето ходи до тоалетна редовно и без проблем, а дори не ме е питала за това.

- Имат ап, през който може денонощно да се свържем с лекар, но това струва 30 кредита (те дават някакви в началото при записване за платения пакет), които пък струват 15 лв.

Моето лично мнение е, че не само не си струва да се дадат пари за пакет там, ами и само по здравна каса да се ходи. Щом плащащите пациенти така ги “обгрижват”, не ми се мисли какво е с другите.
Аз имам бебе на 7 месеца и половина.
Когато беше на 6 месеца малко боледуваше и там го заведох защото от нашата педиатърка не съм доволна.
Излекуваха го от политиката.
На нас също е първо дете.
Аз съм решила да си остане при неговота педиатърка а там във политиката да ходим когато е спешно положението.
Иначе ми го излекуваха за кратко време.
Трябва да правят родители като нас.

# 404
  • Мнения: 31


Моето лично мнение е, че не само не си струва да се дадат пари за пакет там, ами и само по здравна каса да се ходи. Щом плащащите пациенти така ги “обгрижват”, не ми се мисли какво е с другите.
Не е за разказване какво е с другите ...

Иначе като съвет мога да ви кажа,да следите графика на един лекар и да водите детето само при него.Може да пробвате с Диана Димова ,изключително мила и адекватна,мисля че ще останете доволна.Ти първа ви предстои и захранване,нуждаете се от адекватен педиатър,който да ви насочи ,щом ви е първо детенце.
Дори и да не се спрете на нея,следете графика на някой педиатър,който си харесвате и водете детето само при него,така ще се побъркате от толкова различни мнения,всеки има свой подход и съвети.

Болничен и на мен са ми сгрешавали,даже после ми искаха 30 лв и да ходя лично,за да го поправят и то точно когато беше първия Ковид пик,много ме ядосаха и ги понаредих по телефона,много бързо го коригираха и качиха в документите онлайн.Не виня лекарката,нейната основна функция е друга,ядосаха ме от администрацията,че искаха да ме разходят,за да ми вземат  още 30 лв и пак да ми кажат колко по-изгодно е с пакетите им.

Благодаря много за съвета! 🙏

Ще пробваме др Димова как е и ако всичко е наред ще се опитам при нея да ходим на прегледи. Но изтече ли годината, която сме си платили повече не искам и да стъпвам там...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт