Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 83 732
  • 604
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 195
Как проверявате кой е дежурен? Аз вече не виждам кой е на смяна от груповата практика за остър преглед.

Ние сме доволни от д-р Тодоров, но при него е мъка с тия направления или трябва да плащаш..
Също от д-р Минчева бяхме доволни, тогава се оправи бързо детето, че предишната не знам какво й назначи толкова и като че се влоши. Един обрив не минаваше супер много време, детето се мъчеше, че е на дупето и акаше често, беше доста неприятно.

# 376
  • София
  • Мнения: 22 948
По телефона може да питаш, но като цяло пък най-недоволна съм от административния им персонал, мъка, мъка...
 Звъняла съм през деня да питам кой ще е нощна смяна( защото през деня е нямало часове да кажем) и ми казват " не знам", хич и не им вярвам.
 Защо наистина вече не може да се запазва през системата, много е дразнещо?

# 377
  • Мнения: 1 195
И аз съм недоволна от обслужването. Даже последния път дигнахме малък скандал и после писах оплакване заради непрофесионално и грубо отношение на регистратурата.

За мен най-голям плюс беше точно електронната система за запазване на часове, а не да звъня, да чакам, пък да ми се дава, който лекар те решат.. А сега излезе точно, че "препоръчвали" за остри прегледи да се обаждаш по телефона.

# 378
  • Мнения: 464
Доволна съм от профилактиката и от идеята да има отделно прегледи за здрави деца. За първите две години, особено с тези ваксини, е чудесно. За болни деца обаче лекарите от груповата практика са ми напълно неадекватни. Единствено от др Чачулова съм доволна. Останалите при които съм била приличат на незавършили стажанти.  Последният  път при ясно изразена хрема и кашлица док заяви, че го боли корема и изписа еспумизан и биогайа. На 100 процента съм убедена, че проблем с корема нямаше, познавам детето си в това отношение. Моля препоръчате имена от груповата практика за болни деца, ако сте били доволни. Става въпрос за бебе на година и половина, ако има значение.

# 379
  • София
  • Мнения: 5 476
Доволна съм от профилактиката и от идеята да има отделно прегледи за здрави деца. За първите две години, особено с тези ваксини, е чудесно. За болни деца обаче лекарите от груповата практика са ми напълно неадекватни. Единствено от др Чачулова съм доволна. Останалите при които съм била приличат на незавършили стажанти.  Последният  път при ясно изразена хрема и кашлица док заяви, че го боли корема и изписа еспумизан и биогайа. На 100 процента съм убедена, че проблем с корема нямаше, познавам детето си в това отношение. Моля препоръчате имена от груповата практика за болни деца, ако сте били доволни. Става въпрос за бебе на година и половина, ако има значение.
От груповата практика съм доволна от д-р Елена Стоева и д-р Димова,но тя много рядко преглежда острите състояния,дава повече консултации.
Има една докторка Елена Драганова,много мила и загрижена,но не съм сигурна дали е от груповата практика,веднъж детето ми беше много зле,от 5 дни се влачихме по лекари и беше и след като вдигна до 40 градуса отново,попаднахме по нощите на д-р Драганова,смени антибиотика и детето живна.След два дни се обади да пита как е,изключително много ме трогна!

# 380
  • Мнения: 3 252
Много бях доволна до момента, но днес ни оставиха да чакаме 1 час при записан час и се оказа, че има още чакащи преди нас. Можеше да ни кажат, нали затова записваме часове. Скарах се на регистратурата, а те ми казаха, че те не знаели, че има един час забавяне минимум.. Супер неадекватно отношение за 55 лв преглед.

# 381
  • Мнения: X
Някой знае ли защо не записват нови пациенти?
Включиха ме в някакъв си лист с чакащи. Имам бебе за ваксини и стоим без личен лекар вече месец.
Специално се обадих началото на май да попитам дали ще приемат нови пациенти и сега ме изненадаха лошо Sad

# 382
  • София
  • Мнения: 5 476
Някой знае ли защо не записват нови пациенти?
Включиха ме в някакъв си лист с чакащи. Имам бебе за ваксини и стоим без личен лекар вече месец.
Специално се обадих началото на май да попитам дали ще приемат нови пациенти и сега ме изненадаха лошо Sad
Вероятно са им станали много децата.
На мен преди две седмици ми се наложи да запиша час за преглед,предложиха ми за след два дни,това никога досега не ми се е случвало,освен това не мога да видя кои са дежурните лекари за остри състояния през сайта и да си избера при кого,я трябва да ги разпитвам по телефона .
 Вижте и в МБАЛ Вита или болница Надежда.

# 383
  • София
  • Мнения: 22 948
Да, не смогват. Ние сме записани цялото семейство там от години и никога не е било толкова трудно да си запишем час- а ни се водят личен лекар все пак. Иначе аз в началото на май точно записах сина ни, чаках 10 дни да дойде лекар да го види вкъщи.
И за профилактични не дава през приложението.
Аз чух от позната за този списък, но каква е идеята? Чакат някой текущ пациент да се откаже ли?

# 384
  • Мнения: 770
Да, не смогват. Ние сме записани цялото семейство там от години и никога не е било толкова трудно да си запишем час- а ни се водят личен лекар все пак. Иначе аз в началото на май точно записах сина ни, чаках 10 дни да дойде лекар да го види вкъщи.
И за профилактични не дава през приложението.
Аз чух от позната за този списък, но каква е идеята? Чакат някой текущ пациент да се откаже ли?
Аз също мисля да запиша бебето там.
Но ме е страх ако вземем картона от педиатърката да не остане без лекар

# 385
  • Мнения: X
Точно това се получава при нас в момента, въпреки че, докато не се запише при нов се води при стария лл.
Аз не мога да се върна при стария с подвита опашка, че доста триумфално взех документите.

Списъка си е някакъв техен си, може и въобще да не съществува, а просто така да си говорят. Девойките на телефоните са много изнервени явно вече и не дават никакво инфо. Щели да ми се обадят!?
Еми ако ми се обадят на 29ти да ми кажат, че не приемат нови пациенти?
Просто трябваше тази новина да я споделят преди месец-два-три, а не в месеца за смяна на лл. Некоректно постъпиха.
Сега търся нов вариант.

Да, не смогват. Ние сме записани цялото семейство там от години и никога не е било толкова трудно да си запишем час- а ни се водят личен лекар все пак. Иначе аз в началото на май точно записах сина ни, чаках 10 дни да дойде лекар да го види вкъщи.
И за профилактични не дава през приложението.
Аз чух от позната за този списък, но каква е идеята? Чакат някой текущ пациент да се откаже ли?
Аз също мисля да запиша бебето там.
Но ме е страх ако вземем картона от педиатърката да не остане без лекар

# 386
  • София
  • Мнения: 22 948
Те като цяло са много некомпетентни на региструтура. Колко пъти са ми омотвали нещата, давали са ми фалшива информация и са ме разкарвали не е истина просто. Да не говорим, че последния път някои неща аз и ги обяснявах как се случват, че тя явно не беше изобщо в час.

# 387
  • Мнения: 770
Те като цяло са много некомпетентни на региструтура. Колко пъти са ми омотвали нещата, давали са ми фалшива информация и са ме разкарвали не е истина просто. Да не говорим, че последния път някои неща аз и ги обяснявах как се случват, че тя явно не беше изобщо в час.
Аз водих Май месец бебо там беше на 6 месеца пред бронхиолит.
Излекува го др Мустакова.
И реших ме там да го запишем.
Те ни казаха да вземем картона и да отидем и щяли да го запишат.
Понеже абонамента е бил до 1 година на детето 601 лв бебо прави година  Ноември месец и няма ло смисъл да даваме тези пари а да минем  на 30 лв на посещение.
А Като направи 1 година било 331 лв абонамента.
Страх ме е като дам тези пари за абонамента да не си измислят да ми искат още пари...
Какво е вашето мнение.
Благодаря ви
Лека вечер

# 388
  • София
  • Мнения: 22 948
Предполагам е така с парите, както са ви казали, но ние сме на таксата от 30 лв. Струва ми се неизгодно с абонамент. Случва се дечицата да боледуват, но точно тези до 1 г обикновено рядко го правят ( защото не ходят на ясла) и имат по 1 преглед на месец. Как са изчислили 600 лв, не знам.

# 389
  • Мнения: 770
Предполагам е така с парите, както са ви казали, но ние сме на таксата от 30 лв. Струва ми се неизгодно с абонамент. Случва се дечицата да боледуват, но точно тези до 1 г обикновено рядко го правят ( защото не ходят на ясла) и имат по 1 преглед на месец. Как са изчислили 600 лв, не знам.
Нещо и на мен не ми харесва.
За това за сега ще остане при сегашния педиатър.
По късен етап ще решим

Общи условия

Активация на акаунт