Отговори
# 705
  • Мнения: 515
И аз съм с течение, два или три пъти са ми пускали микробиолигия. Последните излизат чисти.
За интимния гел не се бях замисляла, аз си ползвам на Нивеа още отпреди да забременея, не ме дразни, има ли някаква причина да го сменям  Thinking
Против стрии, аз се мажа с http://www.iherb.com/Mountain-Ocean-Mother-s-Special-Blend-Skin- … fl-oz-237-ml/5731 и какаово масло  Peace

Добре дошла на Вени   bouquet
 

# 706
  • Мнения: 3 199
И на мен понякога ми става замаяно, но кръвното го меря и е добре. Като хапна нещо сладко ми минава. Може при мен да е от захарта.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 1 024
Аз се мажех до преди седмица с преварена свинска мас, чувствах кожата си постоянно мазна, но въпреки това ми излязоха стрии по дупето. Сега си взех Био олио и мажа, но се чудя да комбинирам ли с още нещо?
Шикерче, ти как си с мазането, още ли мажеш с мас и имаш ли стрии?
Диамантче, ти как мажеш, с едното сутрин, а с другото вечер ли?

# 708
  • Мнения: 3 199
Да, само с мас се мажа вечер - гърди, корем, дупе и бедра. Излязоха ми стрии още в 3-ти месец на гърдите и то доста, но аз тогава се мажех през вечер или през две, защото корема ми беше малък и мислих, че има време, а те циците се нацепиха  Laughing
Но аз имам стрии по гърдите от преди и явно там кожата ми е податлива. Само по корема се моля да не ми излязат Simple Smile Но каквото такова.

# 709
  • Мнения: 133
Момичета,аз ви бях споделила преди доста време(като обсъждахме стриите),че се мажа с Перкуталфа (по препоръка на моя близка ,която работи в аптека) и за сега нямам и една стрия.
За ехографа,за щастие лекарката по ЗК ме гледа всеки път .
За микробиологията имам една правена в началото и предполагам в края ще ми пусне още една.
Моето бебче е много спокойно,но не се притеснявам за щастие.
За интимен сапун-използвам Лактацит от мноооогооо време.
Хубав ден,момичета   bouquet

# 710
# 711
  • Мнения: 150
Благодаря много мацки,ще потърся нещата,които ми препоръчахте за стриите  Hug
Преди малко ми доставиха нещата от H&M за бебките бях поръчала и съм много доволна,много хубави неща  Crazy
Бях си пуснала да гледам филм ей сега,обаче нещо ме прониза ухото  Sad сега ме боли  Whistling капнах си капки за уши ама нещо не помага,а хич не ми се ходи от тук насетне на доктори в спешното  newsm78
Някакви домашни лекове знаете ли ? Мислех да го затопля на ел.възглавница ако не ме отпусне  Thinking
На 25 години съм  Laughing

# 712
  • Мнения: 923
Ауууу един път ходих до Смолян.... Е голяма е гад тоя път! Всички се тръшнахме в колата.... Като слезнахме два часа ни беше още лошо....

# 713
  • Мнения: 115
kalina  ами доктора ми направи вътрешен преглед каза 20% скъсяване  и аз въобще не попитах , в първия момент се стреснах и само чувах почивка и лежене....на 14 .07 съм на преглед,ако няма друго до тогава , ако не забравя ще го питам за см....

Общи условия

Активация на акаунт