През март и април две чертички - Декември 2015 с бебе в ръчички

  • 36 457
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 49
Ние още не сме. Laughing Laughing Аз чакам пети май да видим сакчето,да се запиша за консултациите и тогава Grinning Grinning

# 676
  • Мнения: 1 540
Ние още не сме. Laughing Laughing Аз чакам пети май да видим сакчето,да се запиша за консултациите и тогава Grinning Grinning
Ние също сме на преглед на 7 май да видим сакче,и понеже си имаме и батко той дойде с мен,и най нахално влезна при доктора,и каза "къде ми е бебето искам да си видя бебето" Laughing

# 677
  • Мнения: 151
Ние сме казали само на семействата, но имаше една интересна реакция. Едната баба в първия момент реши, че това е закъсняла първоаприлска шега   Crazy

# 678
  • Мнения: 1 540
Ние казахме на всички,около нас близки,приятели така знаем,че не трябва да се крие.

# 679
  • Мнения: 39
Аз засега съм казала само на най-близките. Имах малко страхове как ще реагират, особено родителите ми, тъй като с приятеля ми сме заедно едва от 8 месеца, отделно скоро се дипломирах и общо взето си представях как ще опулят очи и ще започнат да ме порицават, че не съм изчакала малко да се реализирам, да се опознаем, ала-бала. Всъщност обаче много се зарадваха, даже се вълнуват повече от нас. Аз пък от неразположенията, които ме съпътстват всеки ден,  като че ли не мога да осъзная какво ми се случва, въпреки че бебето беше желано и от 6 месеца опитвахме (предвид, че се познаваме от Sunglasses. Не съжалявам за нищо и не смятам, че съм избързала. Откакто съм с него, всеки ден е приказка, а колко го обичам - няма думи, с които да ви опиша. Само с майка му не можахме да се разберем и когато й казахме...беше доста изненадана, понеже непрекъснато ми натякваше, че съм имала здравословни проблеми и не мога да забременея, че съм и отнела сина и ей такива, които ме разстройваха много. Сега звъни почти всеки ден и ме пита дали съм напълняла, какво ям, какво трябва да ям, че за нея гаденето ми било преструвки и т.н. Спирам дотук, че и без това всеки мой пост прилича на научен трактат. Само се моля всичко да е наред и да сме здрави. Целувки на всички Hug

# 680
  • Мнения: 49
Хич не и се връзвай. Гледай да си добре,да мислиш положително и всичко ще е наред Hug

# 681
  • Мнения: 151
Още ли има такива "първобитни" свекърви? Аз нямам никакъв проблем с моята. Малко е цапната в устата, но се грижи много за нас.

# 682
  • Мнения: 164
охооо има доста първобитни повярвайте ми,но да не отваряме темата  Rolling Eyes Rolling Eyes!!тъй като съм от малко градче,бързо се носят клюките и вече както се казва ''цяло село знае за моята бременност''!!момичета как сте със болките в корема,мен ме придърпва отвреме на време,като предменструални ,но много рядко се случва и дано е така Praynig Praynig        имам и един малко тъп въпрос ,кога влизам сега в 3 месец,на коя гастационна седмица,термина ми е за 15 ,12

# 683
  • Мнения: 1 540
охооо има доста първобитни повярвайте ми,но да не отваряме темата  Rolling Eyes Rolling Eyes!!тъй като съм от малко градче,бързо се носят клюките и вече както се казва ''цяло село знае за моята бременност''!!момичета как сте със болките в корема,мен ме придърпва отвреме на време,като предменструални ,но много рядко се случва и дано е така Praynig Praynig        имам и един малко тъп въпрос ,кога влизам сега в 3 месец,на коя гастационна седмица,термина ми е за 15 ,12
Ами то в началото е нормално,аз до миналата седмица имах.но тази вече нищо не ме боли,съвсем малко ме боли корема ниско,но това е от голямата разходка която направих Simple Smile

# 684
  • Мнения: 34
12.05 влизаш в 9г.с

# 685
  • Мнения: 657
Наистина да не отваряме тема за свекитата че ставам алергична!!!

Сивкова аз забелязах че ме пробожда ниско долу когато се изкашлям или кихам особено ако съм в седнало положение и по някакъв начин си притискам корема! Иначе онези придърпвания които имах в началото изчезнаха и все по малко ме болят зърната даже се панирам ако не ме болят  #Crazy

# 686
  • Мнения: 34
охооо има доста първобитни повярвайте ми,но да не отваряме темата  Rolling Eyes Rolling Eyes!!тъй като съм от малко градче,бързо се носят клюките и вече както се казва ''цяло село знае за моята бременност''!!момичета как сте със болките в корема,мен ме придърпва отвреме на време,като предменструални ,но много рядко се случва и дано е така Praynig Praynig        имам и един малко тъп въпрос ,кога влизам сега в 3 месец,на коя гастационна седмица,термина ми е за 15 ,12

на 12.05 влизаш в 9 г.с което е началото на 3месец
аз от тук http://www.mamaibebe.com/calc.php си изчислих термина и си следя седмиците а ММ отваря от време на време да гледа в коя седмица как се развива бебето Simple Smile

# 687
  • Мнения: 1 540
охооо има доста първобитни повярвайте ми,но да не отваряме темата  Rolling Eyes Rolling Eyes!!тъй като съм от малко градче,бързо се носят клюките и вече както се казва ''цяло село знае за моята бременност''!!момичета как сте със болките в корема,мен ме придърпва отвреме на време,като предменструални ,но много рядко се случва и дано е така Praynig Praynig        имам и един малко тъп въпрос ,кога влизам сега в 3 месец,на коя гастационна седмица,термина ми е за 15 ,12

на 12.05 влизаш в 9 г.с което е началото на 3месец
аз от тук си изчислих термина и си следя седмиците а ММ отваря от време на време да гледа в коя седмица как се развива бебето Simple Smile
Аз си изчислих термина,но в първия сайт ми показа на 24.12.2015  а на втория сайт на 28.12 третия сайт на 04.01 2016,малко съм объркана  newsm78

# 688
  • Italia
  • Мнения: 134
Здравейте момичета.
Честито на чулите сърчице и виделите сакче. Heart Eyes
Аз все така немога да се храня добре, гладна съм, но когато започна да хапвам ми става тежко и лошо. Сега и от два дена ме лепна някакъв вирус, кашлица, хрема, тежест в главата, като парцал съм.
Днес се влошиха симптомите и започнах да пия такипирин( тук в Италия, това е парацетамол), единственото разрешено за бременни. Мамите с дечица, как сте се лекували при настинка и грип? Относно новината, казала съм на колеги и шефа ми, защото работех по 8-9 часа, а сега работя по 5, неизбежно беше. ЧНа родителите ни и никой друг все още( имаме горчиви спомени от предния път с миседа,когато всички знаеха Sad)
Целувки и  Hug

# 689
  • Мнения: 34
охооо има доста първобитни повярвайте ми,но да не отваряме темата  Rolling Eyes Rolling Eyes!!тъй като съм от малко градче,бързо се носят клюките и вече както се казва ''цяло село знае за моята бременност''!!момичета как сте със болките в корема,мен ме придърпва отвреме на време,като предменструални ,но много рядко се случва и дано е така Praynig Praynig        имам и един малко тъп въпрос ,кога влизам сега в 3 месец,на коя гастационна седмица,термина ми е за 15 ,12

на 12.05 влизаш в 9 г.с което е началото на 3месец
аз от тук си изчислих термина и си следя седмиците а ММ отваря от време на време да гледа в коя седмица как се развива бебето Simple Smile


Аз си изчислих термина,но в първия сайт ми показа на 24.12.2015  а на втория сайт на 28.12 третия сайт на 04.01 2016,малко съм объркана  newsm78


Датата на последния цикъл ли слагаш?
На мен например ми дойде на 6.03 и като го цъкнеш така илиза термина 10-11.12.2015

Общи условия

Активация на акаунт