През март и април две чертички - Декември 2015 с бебе в ръчички

  • 36 424
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 421
Няма да те махаме в никакъв случай!Не искам и да споря - чудеса всякакви Simple Smile
Изпарителните черти са сивкави и по-тънки от нормалната черта.Каква марка е теста? Друго за което се сещам - последния цикъл да не би е просто зацапване и да си забременяла по-рано? Simple Smile

# 46
  • Варна
  • Мнения: 34
Бъдещи мамчета, искам да споделя, че ви очаква наистина най-голямото щастие  Hug насладете се на всеки миг от неговото очакване ! 
Лека и спокойна бременност на всички ! Simple Smile  Simple Smile



Любов, аз също вземах (и двамата с половинката) Прегнакеър консепшън - 5 дни след положителния тест получих и потвърждението от ехографа, от тогава до 12-та седмица минах само на фолиева, след това отново на Прегнакеър за бременни, всичко по указания на АГ.

# 47
  • Мнения: 3
Здравейте мили мами Simple Smile Сега се присъединявам в bg mama Simple Smile Преди 2 дни си направих тест и та-дааа....заветните 2 чертички Simple Smile Овулацията ми беше точно на 8-ми март така че го смятам за прекрасен подарък за деня на жената Simple Smile В понеделник съм на лекар и се надявам всичко да е наред Simple Smile Пожелавам същото и на всички останали мами с термин декември Simple Smile Надявам се и всичко да е наред и да получим най-хубавите коледни подаръци Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 421
Таня Господинова добре дошла! Честити 2 чертички  Hug Пожелавам ти лека Б и пухкаво бебче  Simple Smile
Ако желаеш напиши години, дали е първо бебче и предполагаемия термин, че да те добавя в списъчето на първа страничка  Simple Smile

# 49
  • Silistra
  • Мнения: 125
Честито и от мен Таня! Дано темата продължава да се пълни с бремелинки  preggo

# 50
  • Мнения: 43
И аз тихо и плахо се присъединявам към вас Simple Smile днес видях бледа втора чертичка Simple Smile Мисля преди Великден да посетя АГ  Peace

# 51
  • Мнения: 1 421
Добре дошла Balvenie! Честито и лека Б с пухкаво бебче. Ако желаеш да те включа в списъка на първа страничка, напиши години, дали е първо детенце, предполагаем термин Simple Smile

# 52
  • Мнения: 958
Добре дошли, cvetulka, krisisi, Таня и balvenie   bouquet  Леко бременеене, момичета. Пълни се декемврийската темичка, което ме прави много щастлива  baby_neutral

За протокола - моите "изпарителни чертички" стоят до мен и се забавляват в момента Wink Направо си си бременна, Цветулка. И на мен тестът ми беше с мнооого бледо розова черта, аз потърсих инфо тук в мамата, после направих тест втори след 2 дни и беше по-наситен вече.

Между другото в нашата тема също имаме мама от Норвегия с декемврийско бебе Wink

# 53
  • Мнения: 1 908
Ех, че хубавоооо- колко много бъдещи декемврийски мами  Heart Eyes
По повод въпроса на Любов- съвсем нормално е да имаш леки менструални болки- те си съпътстват цялата бременност, кажи-речи.  
Аз направих моя тест на 04.04 с 4 дни закъснение. Терминът ми беше определен за 8 или 10 декември, в зависимост по кой от двата метода се смята, та и на мен ми се вижда раничко да се установи бременност с термин 17-ти, но никак не съм компетентна.
Желая лека и прекрасна бременност на всички  Hug "Нашият" декември беше силно мъжки месец, тази година може девойките да вземат превес  Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 22:04 от Елиас

# 54
  • Мнения: 958
Даа, по едно време момчетата бяха 3 пъти повече, накрая започнаха да излизат момичетата  Flutter

А за болките - напълно нормално е в началото да има такива, аз до последно си мислех, че ще ми дойде, преди да отида на лекар. Мен гърдите не ме боляха, така че е нормално и да не болят

# 55
  • Silistra
  • Мнения: 125
Добро утро, момичета Simple Smile Аз да споделя, че трудно ще ми мине седмицата, докато дойде прегледа. Вглеждам се във всяка подробност, постоянно проверявам дали не е тръгнало да ми идва... с две думи гадна работа. Толкова съм се наплашила от предния път, че сега не смея да се зарадвам.. Хубав и положителен ден на всички  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 130
Тихичко цоп в темата и от мен. Аз още не съм сигурна на 100% имам 2 положителни теста, но малко имам съмнения. Последен цикъл 01.03- на 28 дни ми е. на 28.03. кафяво при избърсване и това беше. Това ме накара да направя тестове! Ще купувам друга марка довечера и утре ще правя отново! Пристигам от тема Януари 2014 и още кърмя Simple Smile имам син на годинка и 2 месеца. Иначе имам ПМС и аз. Миналата бременност имах и Т, мерена орално. Днес реших да премеря отново ииии 37,4. Но засега си чакам, дори на ММ не съм казала още, но въпреки, че е неочаквана вест тихичко се моля да е ок всичко и да имаме сърчице и да е в матка Simple Smile ! Не знам дали ще остана до края, но желая на всички лека и безпроблемна бременност и много пухкав снежен финал декември Simple Smile  newsm30 newsm30 newsm30

П.С. понеже гледам детето сама и ми се налага да нося и количка+дете/около 25 кг/ как процедирате, аз не мога да се пазя, няма как  Sad

# 57
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Аз реших да изчакам до датата на менструацията и към края на другата седмица живот и здраве ако има нужда ще правя втори тест. Иначе признаци има - гадене, придърпване  ниско долу. Гърдите ми не са напраегнати, но и с предната бременност нямах такъв симптом. По принцип ме върти един лек грип от известно време, така че може и съвпадение да е, но с 2-те розови чертички малко ме съмняват такива съвпадения  Mr. Green
Ще видим все пак.

# 58
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз плахо така да се запиша. Да видим кога ще ме надушат съфорумките от другите групи.  Mr. Green

Положителен тест, отчете, че съм 2-3 седмица. Другата седмица съм на гинеколог, за да повтърди.
Това ще ми е трето дете. Планувано и желано. Имам дъщеря на 6 години, също родена декември и син на 2, роден март месец.

# 59
  • Мнения: 958
Добре дошли, Николета и Black Widow Heart Eyes
Ники, бързо действате Wink Не ти завиждам, ако сега си бременна, как ще се оправяш с малкото и с количката, но щом имаш зацапване, карай малко по-леко.

Widow, винаги се радвам страхотно на двойки, престрашили се за трето дете Hug
Леко бременеене, момичета  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт