През март и април две чертички - Декември 2015 с бебе в ръчички

  • 36 423
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен   bouquet

Да се запиша и аз като дейна съфорумка с 2 чертички предколедно  EFP
Очакваното бебче е желано, съвсем прясно планирано  Mr. Green (ама много сме бързи значи). Ще ни бъде второ дете. Вече имаме един юнак на почти 5 годинки. Живеем в Норвегия от почти година и макар още да не сме се закрепили решихме, че ни е време за втора радост в семейството  Grinning

И така, днес тъкмо съобщих, че не съм бременна и след малко плахо се показа бледа втора чертичка. Нормално е, защото още съм съвсем в началото. И при първата ми бременност резултата беше подобен Simple Smile Очаквания термин е на 19 декември  newsm30

Засега се записвам тук, а на родата смятаме да кажем по-нтатък като изненада. Дори и на бъдещия батко ще му кажем най-рано след месец.

# 31
  • Мнения: 1 421
Здравей, Цветулка и добре дошла! Честито, лека Б и пухкаво бебче на финала  Hug
На колко години си?Да те запиша в списъка Simple Smile

# 32
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
На 33 г, Ставангер, Норвегия  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 421
Готово, хайде чакаме още мами Simple Smile Тепърва почват да се показват декемврийските чертички  newsm76

# 34
  • Silistra
  • Мнения: 125
Здравейте и от мен, бъдещи и настоящи мами! Записвам се и аз, макар и мало плахо още. Направих  си теста на 24.03 точно в деня, в който трябваше да ми дойде, ама пусто нетърпение... Та чертичките са две за наша голяма радост. На 26 години съм и съм от Силистра. Бебчето е много желано. Миналата година през юни видяхме двете черти за първи път, за съжаление всичко птиключи две седмици след положителния резултат... Сега ср надявам всичко да е наред до финал. Предполагаемият термин е 01.12. Стискам палци на всички! Първият ми преглед ще е на 06.04.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 261
cvetulka, сигурна ли си, че е 19ти очаквания термин? Simple Smile Миналата година по това време някъде си видях чертичките, а бях с термин 1ви дек. Simple Smile Честита радост! Simple Smile

krisisi, честито и на теб! Дано този път всичко да е наред! Simple Smile

Любов99, честито - първата декемврийска мама 2015! Stuck Out Tongue

# 36
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
О, да, сигурна съм. Просто съм още в първата седмица и затова и втората чертичка е малко бледа.  Mr. Green
И съм с малко по-ранна овулация, та затова така рано се ощастливихме с добрата новина Simple Smile

# 37
  • Мнения: 236
Здравейте, бъдещи декемврийки.Леко бременеене и на добър час  Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 421
krisisi Добре дошла! Стискам палци всичко да е наред!  Praynig Hug

cvetulka ние не се съмняваме, че си бременна Simple Smile просто няма как да си с термин 19.12 и вече да си видяла чертичките. На коя дата ти дойде за последно?

# 39
  • Мнения: 16
Cvetulka и Krisisi , добре дошли и честито и от мен ! Желая ви лека и безпроблемна беменност newsm10 ! Радвам се да се "запозная " с вас макар и виртуално, за да се подкрепяме и бременеем заедно  preggo preggo preggo Simple Smile
Да споделя на  опитните мами за съвет понеже имах още 1 тест за бременност останал и днес сутринта го направих и чертичката ми е още по бледичка от първите 2. Една Марка са на Шуър чек.
 Час за гинеколог ще си запиша другата седмица, понеже доктора взима часове за няколко дни на пред. Не знам как да запазя спокойствие до тогава. Снощи  в леглото пак ме наболяваше корема на 2-3 пъти през нощта, болката трае 3-4 секунди, не е силна, но я усещам, точно както преди менструация, това нормално ли е ? Днес ми е 3 ден закъснение или 4 г.с. и 1 ден (така ми показва приложението на телефона), кога трябва да спрат тези болки или винаги ще ги има ? Благодаря ви Simple Smile
Cvetulka , Krisisi  вие как се чувствате, какви са ви симптомите?
Adi4ka-maslinka, винаги съм искала момичнце, но чувствам че ще е момченце Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 10:30 от Любов99

# 40
  • Silistra
  • Мнения: 125
Любов99, аз също се чувствам все едно всеки момент ще ми дойде, гърдите ме болят повече от обикновено и при остри миризми ми се гади. Работя с хора и е голямо приключение вчера и днес, особено днес като вали и като замирише... Гледам да не се вторачвам във всичко, защото предния път някак си бях сигурна, че нещо не е наред, сега...просто си чакам да стане 06.04. Не че не ходя през половин час да проверя дали не ми е дошло де, но напрежението май е неизбежно. Успех на всички и горе главата, вярвайте, че всичко ще бъде наред. Hug Hug Hug

# 41
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
NikoStorm, знам как ти звучи, но овулацията ми настъпва веднага след 4 дневен цикъл и логически теста не би трябвало да засече бременност. НО я засече. Четох, че е възможно 7-8 дни след зачеването да се засече с домашен тест, макар и да е малко вероятно. Изключено е да ми се е привидяло, защото и мъжът ми видя двете чертички. Все пак към средата на април ще направя втори тест, когато би следвало нивата на хормоните да са по-високи.

Голям смях ще е ако е било фалшива "тревога"  hahaha Ама ще видим де. Засега предвид придърпванията, лекото гадене и положителния теста, ще считам, че съм бременна  Mr. Green

Последният ми цикъл беше на 14.03. Преди това не сме имали необезопасен полов контакт, така че няма как да е по-ранна бременност, която да засичам сега  newsm78 Варианта е аз да си внушавам в комбинация с невалиден тест Wink  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Тъй като и при предната бременност си снимах теста и този път го снимах, така че ето го  hahaha

# 43
  • Мнения: 1 421
Cvetulka аз бих направила още един тест Simple Smile След няколко дни, няма нужда да чакаш до средата на април  Peace Без да те вкарвам във филми, но има и изпарителни черти. Според мен 7-8 дни след О е доста абсурдно, яйцеклетка тепърва се закрепва и организма ти започва да произвежда хормона Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 18:22 от NikoStorm

# 44
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Няма да влизам в спорове. Прекалено е рано така или иначе Simple Smile Ако решите ме махнете от първата страничка, няма да се засягам, пък аз ако се потвърди пак ще помоля да ме сложите  Peace
Май съм изостанала с инфото, но какви са тези "изпарителни черти"?

Общи условия

Активация на акаунт