Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Добро утро момичета.   bouquet Хайде и аз да се отчета. Вчера се записах вече на ЖК, та правиха ми обичайното - мерене, теглена, кръвно и въпроси за заболявания. Пуснаха ми Кръвна картина (и група) + урина и накрая доктора ме нави за БХС. Остана много доволен от развитието до сега - нухална транслусенция 1.2mm. Бебо беше много активен и ММ остана възхитен, защото за първи път идва с мен. После цял ден разказва на всички  Laughing Казаха ни, че може би ще е момче, но не се вързвам много  Whistling
Утре ще пускам изследванията. Чак на 28.04 съм и всеки път си викам - мале как ще издържа, но купона си тече и минава бързо  Laughing Успех на всички които са на преглед  Hug

# 766
# 767
  • Мнения: 266
 Привет, момичета! Hug Честито на всички мами за хубавите новини от прегледите и за тези, които вече знаят какъв е пола Simple SmileОт няколко дни не съм се включвала, но нещо не се чувствам добре и ви чета от леглото...Има ли мами, раждали със секцио при предишата бременост? При мен се появи доста притеснително придърпване долу ниско вдясно.При всяко рязко движение, завъртане, напъване на коремните мускули или вдигане на крака, ме прерязва остра болка за няколко секунди.Чувството е като теглене или прищипан нерв.Дори и като спя и сменя позата ме боли.Трудно заспивам и непрекъснато се будя по тази причина Sad  Уж ми беше направено добре секциото...Една приятелка каза, че нейната сестра при втората бременност след секциото е била с адски болки до края...Не знам какво да предприема, какво да пия за обезболяване.Но шпа дали би помогнал? Шмокси, домашния доплер върши ли работа? Можеш ли да ми пратиш линк от Амазон да ги разгледам, бих си взела и аз Simple Smile

# 768
  • Мнения: 64
Здравейте,момичета HugМного съм щастлива сутринта бях на ФМ в Щерев и дадох кръв за БХС.Всичко е наред с бебчето,много подробно го разгледахме само,че беше много мързеливо и не се размести за да му видим пола.Но каквото и да е,важното е да е живо и здраво.Отговаря си на седмиците и е 6см  newsm76.Пожелавам на всички прекрасни резултати от изследванията Hug
Хубав ден  bouquet

# 769
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте,момичета HugМного съм щастлива сутринта бях на ФМ в Щерев и дадох кръв за БХС.Всичко е наред с бебчето,много подробно го разгледахме само,че беше много мързеливо и не се размести за да му видим пола.Но каквото и да е,важното е да е живо и здраво.Отговаря си на седмиците и е 6см  newsm76.Пожелавам на всички прекрасни резултати от изследванията Hug
Хубав ден  bouquet
Има нова тема - два поста над твоя Simple Smile

# 770
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета! Исках да споделя опит относно придърпванията и остра болка ниско долу в дясно. Аз бях с такава лека, но не и обърнах внимание, за няколко дни стана нетърпимо силна. Както и да се местех не спираше. Отидох в болница да ме прегледат - казаха, че бебето е добре и ме посъветваха да ида на хирург да ме види. Когато същия ден отидох на хирург вече ревях от болка, беше се усилила много, съмняваха се за апандисит, но се оказа ужасен запек и въпросната болка идвала от дебелото черво. В медицината 2+2 не  е равно на 4, така 4е при теб може да е друго, но споделих моя опит.

# 771
  • Мнения: 3 595
Има нова тема  Peace

# 772
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Момичета, имаме нова тема.
Пишете в нея Simple Smile

# 773
  • Мнения: 434
Не може дa се следиш сaмо нa чaстно и нaкрaя дa родиш в държaвнa болницa. То може сигурно, но нямa дa имaт никaкви нaблюдения върху бременносттa ти.

Аз ходя само на частно , а после си раждам в държавна болница (при същата лекарка) и миналия път бях така и не е имало проблем  newsm78

# 774
  • Мнения: 3 199
Тази тема не може ли да се заключи ? За да не се налага всеки втори пост да е "Има нова тема"  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт