"Бързо времето минава, Февруарче на годинка става!" 10-та тема

  • 27 966
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честита месечинка на Теди, Ева и Бобчо!
Хукнахме да се възползваме от разходка до Варна с ММ, че имаше работа.
Малкото се държа много нервно. Очаквам зъбнс драма с горните резци, че много ми белее венеца.
От некст съм много доволна, но новата момчешка колекция ми куца и ще търся нещо друго. Поне сме лесни - дънки и блуза. Сега правя знаменца за ЧРД и мустачките. Май на две торти ще се спра - морковена и една от сладкарница. Във Варна тези на "Дъга" изглеждат яко, но може и от Крамер. Пусто не мога да реша.

Последна редакция: пт, 16 яну 2015, 09:25 от Flower Fairy

# 61
  • Мнения: 1 416
Цвете ако искаш супер торта, независимо от цената много хвалят Галя от Ламор в Галата. В Джоя пък има 30 % намаление, даже в грабо са на 50% и също изглеждат добре, в Дъга също са хубави, но не знам за вкуса.
А вие къде живеете ако не е тайна

# 62
  • NE
  • Мнения: 10 999
Фрейда Ние сме от Балчик, но често се подвизаваме във Варна. Ще проверя тези торти. Мерси.

# 63
  • Мнения: 591
 wavey
Честити месечинки на Бобо, Теди и Еваnewsm76  ura

Аз не смея да кажа, че 2ра нощ дебелката не е яла... чак в 6:30 пак яде  newsm09 newsm17
Скрит текст:
а пък всичкото домашни любимци се опитват да ми докарат нервна криза... както съм преуморена и докачлива и само нещо си намират да ме чоплят... изморих се и да се ядосвам с всеки вече  Weary
Къти, Мончо много бъбрив  Laughing сладкиш  Heart Eyes ето ги нашите фотоси  Blush
Бизи, все едно аз съм писала този пост. 1:1 е и при нас и с кърменето и със съня. Мааахаа с тея ръце, бие ме, скубе ме, бърка навсякъде където имам дупки, щипе...уфф  Crossing Arms
Фрауст, Бобчи спи на много ниска възглавница само в кошарата, при мен спи без.
Феичка, наблюдавам аз, че и моето шиле се опитва само да си махне единия дневен сън, но или спи 30мин преди обяд или към 13 заспи и спи един час и пак е кисела до вечерта.  Sad
Гери, тоз Владко в колко става сутрин, че ляга чак към 13-14? Бобо днес стана в 8 и едвам изкрета до 13 - скъса ми нервите...само мрънкане, не яде...
Лили, Джоя, честити краченца на малките звездички  Hug
Ксиела, е не!  Joy Ние не се изправяме като вас  Laughing Как пък им е удобно така да се чеплезят на тея деца - не знам  hahaha
Фрейда, а честит нов тоалет  Simple Smile И ние ще сме с торта 1-чка  Wink

# 64
  • Мнения: 32
Честити месечинки на дечицата на НелиН, Тачи и Тели!

Скрит текст:
Понеже не можахме да се включим в хубавия колаж ви пращам снимки ( да ви се представим най-сетне)
http://zygo.snimka.bg/other/.846591.34698914

# 65
  • Мнения: 472
Добър вечер мацки Simple Smile

Честити месечинки на Бобчо, Теди и Ева  newsm67

Дуче И Йоана си измести единия сън и от около 2 седмици спи само по веднъж и заспива към 13-14 часа, а става различно ( понякога спиме и до 10 часа  Blush ), но около 9 и малко ставаме Simple Smile И честно казано тя сама си направи този режим, то аз и да искам много не се получаваше  Joy

Спокойна нощ мами и бебета  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 2 130
добър вечер  Simple Smile

Честити месечинки  на Боби, Теди и Ева     party002

моето диване до преди малко дивя като лудо тук.  smile3538
Дуче ставаме около 8-9 часа и честно казано оклюмва към 11-12 някъде и ако сме на вън и го разхождам с количката ми заспива, но ако си играе и ходи не ми заспива, но към 13 ч може и прав да ми заспи. Много ми е странно как сутрин, след като е спал толкова много през нощта и ми оклюмва след 4-5 часа, спи 1-2ч и после може до 12ч да лудее. Как следобед може да издържи и до 8 часа без сън. Не мога нещо да се наглася на режима му. Ставаме към 8-9 и ядем редовно до към 10 нали и после най рано към 13 мога да го храня, а той редовно ми заспива и се налага да обядва към 15-16ч, което си е късно. Не искам сутрин да ми спи, защото той си спи по веднъж на ден и ако ми заспи към 11 ч след това до вечерта е ад. За това не му давам да заспива по рано от 12-13ч.

Да ви се оплача от моя неуспешен опит с ДК тези дни. Реших да пробвам тук някоя кухня , че нещо се изчерпах от към идеи и викам да пробваме пак за разнообразие, другите майки са много доволни и децата им  ги ядат много. Е ние не я харесахме пак Sad. На мен честно ми харесаха и добре си ги хапнах Simple Smile, но Влади нещо не ги иска. Но това което ме разочарова много е днес основното беше пресолено, което за мен е недопустимо. Давам аз на Влади а той хапна 2 лъжички и каза НЕЕЕ. Опитвам аз да видя, а то яко солено.  Та така пак нещо не улучих кухнята. Нищо остават ми още 3 или 4 още други видове кухня които мога да пробвам  Joy

Лека вечер на всички  Hug


# 67
  • Мнения: 368
Аничка и Маги-много сте готини,пупу Peace
Гери,много неприятно е това с пресоляването  ConfusedАко е единичен случай -добре,но ако им е практика #2gunfireПредставям си щом на теб ти е било солено,на Влади какво му е било-нали бебетата имат в пъти по-развити вкусови рецептори.Сигурно е изпил половин шише вода след това #Cussing out
Ние в момента се забавляваме-ММхърка,малката и котарака беснеят,а аз върша някоя и друга домакинска работа докато наглеждам домашните любимци. И пиша тук,също Mr. GreenСтрува ми се,че бебка и рошльо са на един акъл newsm78
Готова съм с приготовленията за РД,оставила съм някои детайли ,тъй като не изискват спешност и седмица ще ми стигне преди самата дата на празнуване/например тоалета и/.
Лека нощ и спокойни бебета Hug

# 68
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета.
Хайде на кафето и... едно негърче правих снощи, та...




Абе момичета, научих Мончо вечер като се събуди и давам сок (смесен с вода-20%сок  и 80%вода), но той пие много течности и вечер си изпива едно 300мл вода... сутринта се събужда целия мокър. Памперса ОТ-ДО мокър, тежи, ама тежи да видите.
Как да намаля течностите вечер newsm78
Като дам бибата я хвърля. Давам сока-пие-после бутам бибата и заспива Rolling Eyes
Туй м и е проблема сега... вечер без сок, как?

Дученце Heart Eyes наистина са страхотни снимките, а Бобка е прекрасна, както и мама разбира се Hug хубавичките те  bouquet

djoia добре си си дошла, надявам се по-често да се отбиваш при нас, ама не само да ни шпионираш hahaha Hug
Аз махнах само мамите, които са били със "запис" - все пак съм в тези теми още от бременността и знам кои, кога и дали въобще са писали. Ти беше доста активна преди, затова не те махнах, а и ето, че е имало защо Wink

За спането през деня Мони също спи вече веднъж през деня. След като се наобядва. Горе долу към 12 яде, а към 12,30 най-късно е заспал и спи така поне час-час и половина. После чак вечерта спи.
Сега в сутрини като тази, когато е станал по-рано, може би ще удари още една бърза дрямка Thinking

Момичета, позволявам си да се edit-на, защото
Скрит текст:
Дамските клинове, които ви показах миналата седмица, с които се снабдих, са ги намалили още и вече са на 6,90 /преди бяха 10,90/ аз си поръчвам още, та реших да кажа и на вас.
На мен много ми харесаха, плътни са и топлят Peace

Последна редакция: пт, 16 яну 2015, 09:16 от Mам@kЪTи

# 69
  • Мнения: 368
http://prikachi.com/images/931/7832931P.png
Добро утроооооооо....................
Нищо ,че съм втора с кафето.Нали знаете лафчето на мечо пух-Колкото повече.... Joy
Ама за едни добро,за други-изморено след безсънна нощ Tired Tired
Кръстева,честити ви нови номера на Монката.За пиенето-ами не знам какво да те посъветвам,освен плавно да пробваш да му намаляш количеството течности."Мокър" значи напишкан или изпотен?
При нас положението е обратното-не ще да пие течности и това е-в началото се зарадвах,че поне сок ако не вода пропи,ама то беше за 2-3седмици SadСега има и ново средство срещу водата/пробутвам с мъка след хранене по малко за да не се дехидратира това дете все пак #Crazy/-прави ми кашляне и опити да повръща на 5-6та лъжичка вода.Голяма е маймунка,ама важното е че има успех Joy

# 70
  • Мнения: 2 141
Да, Нели, мокър от напишкано  ooooh! ама цееееелия. Памперса пропил пропил "горкия" колкото могъл, ама то.... ooooh! до ушите беше мокър сутринта Shocked
Че в 06.00 се къпахме, сменяхме чаршафи, протектори за матрак.. мани мани... днес ще му дам полагаемото му количество сок+вода през деня, а вечерта няма да му давам.
Дано да стане номера, ама ... преди се будеше за мляко, че беше гладен, сега за сок, че е жаден.. ooooh!

# 71
  • Мнения: 368

Хоп,ето го по-ясно,че имаше бъг Hug

# 72
  • Мнения: 368
Къти,имала си "забавления"и ти като гледам  Crossing ArmsМоже би малкия си пробва да компенсира млякото с друга течност,дано да имаш успех по-нататък.
Абе мацки,има ли някой с толкова енергично дете като моето,което въпреки кльощавите си краченца не ще да стои седнало през деня ами всички игри и забавления трябва да са в изправено положение???Говоря за дълъг период от време и занимавка в кошарата,леглото ,дивана не повече от 5мин седящо baby_neutral

# 73
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!
Гери Аз винаги пробвам манджите на Вили, независимо дали са купени или аз съм ги правила. Забелязвам, че имаме доста допирни точки по отношение на вкус и да знам какво да очаквам.
Това със солта е недопустимо. Въобще защо слагат? В училище се пада по 1 гр. сол на порция от 200 гр., а за ДК и толкова е много. ooooh!
Дуче Ох животни и бебе си е предизвикателство. Моите ме изкарват извън нерви също.
Маги Много хубава снахичката. Heart Eyes Финна дама. Wink
Аничка Прекрасна е Дани. Hug
Безобидничка Вилито спи непробудно и като статуя както го оставя ако заспа дълбоко. Иначе е едно мятане и моментално събуждаме. Влиза веднага режим лазене и седене, а щом съвсем се пробуди виси от кошарата, но на сън не ми лази.
Къти Това е много голямо количество. Май няма пампа с такъв капацитет. Вилито както суче често и той ми ставаше мокър, но първата работа е да сменя пампата и то само на Памперс. Можеш да пробваш с 4+ или директно на 5-ца. Всички други марки се дънят. Съвета ми е да му даваш да пие колкото има нужда. Явно обича да пие течности, иначе рискуваш да го дехидратираш. Вили пие вода само. Сок отказва, но аз държах на водата.
НелиН Вчера се видях в чудо как за 40 мин. беше някакъв ужас да накарам моето да седи в столчето. Вдигнах го оттам на една отбивка и то енергия ти казвам. Вече вкъщи се катери навсякъде като голям човек. Whistling Седи само пред babyTV. ooooh!
Фрейда Аз май се спрях на Дъга за торта. Искам с фигурки, а тяхните ми се виждат най-готини. Цената е около 3-3,50 до 4,50 на парче в зависимост от изработката, но имат много модели.

# 74
  • Мнения: 1 474
Здравейте мами и честити месечинки на всички!   bouquet

Ние пак сме в зъбна драма-много ни мъчи един зъб и вчера чак кръв имаше...  Shocked
За съня-малката спи 2 пъти по един час,но понякога следобедния сън е по-кратък и тогава вечер е ужаааасно кисела!  Crazy
Момичета-да ви кажа вече яко започвам да се притеснявам относно това,че нищо не бърборим-нито срички нито нищо!  Cry А като прочетох и статията съвсем се шашнах!!!! Иначе малката всичко посочва като я попиташ-ушички,краченца,носленце,куклата,топката,мама,тати... Уф,голяма съм паникьорка!  ooooh!
А вчера взех едни много сладки чорапки с гумирана подметка-малката много им се кефи,не се пързаля на плочките ,а и не са скъпи-6 лв...
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт