ЯНУАРСКА РАЗДУМКА

  • 52 487
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ето ме пак .
Ходих при доктора- най - готиния мъж на света.Поговорихме си и ми даде зелена светлина но чак след 6-7 месеца.
Притеснявах се , че като му кажа че искам бебе ще ми извади от три кладенеца вода и ще е прав .А той се усмихна и каза че съм много силна Heart Eyes
Та такива ми ти работи.
Чакам някоя от вас да поеме щафетата я с второ, я с трето  bouquetАко ли не здраве да е , има толкова други хубави неща.
Бря някой писал скоро таквоз чудо не е било

# 691
  • София
  • Мнения: 1 115
Тоби радвам се .
Ще станат нещата щом имаш такова желание.То май само останах с едно дете.Около мене започнаха и да се потретват вече.
Ама не го виждам скоро да се случи.
Етърва ми миналия месец направи спонтанен аборт почти в третия месец .
Много тежко го преживя че едвам нави мъжа си за второ.

# 692
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Мони туй с черното много страшно ми се вижда ,после трудно
 се маха.
Съжалявам много за етърва ти.
Любиии много секси тоз цвят.
Да се стегнете ей , щото таз драстична промяна при жените е сигнал че мъжовете нещо се помотават hahahaМа как се изказах.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 115
Тоби така си е Joy
Промените от косата започват  Joy Joy
Да му мислят
Егати скуката.
сами сме .
А няма с кой да се напиеш.Май сами накрая Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 694
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Наздраве!
Аз от 6 месеца не пия, но нали гълтам хапчета - остават още 3 дни и ако не забравя  hahaha може и да пийна нещо.
Детето нещо е откачило,мисля да му ударя една баня и да ляга.

# 695
  • Мнения: 857
Прочетох ви. ДОри още в работата, ама през телефона не ми се пишеше.
Какво около мен  #Crazy - работата все още ми се вижда тъпа хахаха. ММ още е 24/7 на разположение. Марти е при майка ми, Дани ходи 4 дни за по час на ясла и от две седмици е в къщи първо с разстройство, после със сополи....  ooooh!  .... Свеки е тук като един паметник - не пипва абсолютно нищо!!!!!!!!!!!!! НИЩО!!!!!! Дани по цял ден на таблета - взел да говори на английски  #Crazy ....
Жалко за раниците момичета.
Ралче, по-нататък ще вземете друга кола - колкото е по - стара толкова повече ремонт и разходи.
Люби не съм те видяла с новата прическа.
Дони - страхотни са! Аз обожавам десени на цветя. А ЗА Дафне - ми доста са ми скъпи на мен, но често влизам да ги разглеждам.
Тоби - живей в настоящето, това е основното при дзен. Не се обременявай с ненужни мисли и съжаления.
Не влизам в нета почти. След работа докато се обърна из къщи и станало време за сън.
Само вие ми останахте да си говорим.
ХАйде и през почивните дни пишете Simple Smile.

# 696
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Днес ще поставя рИкорд по активност!
Доника да мисли новата тема че дет са вика таз я  поизписах Blush
Монче , видях  я черната коса - ми хубавица си. Виж кво питай    онзи  хубавец мъжа ти кво мисли по въпроса  -  или да се стяга или хайде нов цвят.
Мм ако питам ще каже Както искаш.Ма той както знаете ме обича въпреки всичко  Blush Heart Eyes
Елена за работа не говори .Аз така хубаво се сбогувах  с моята , а ето че  сега ще се наложи да се върна на тръстката.
Ще я карам колкото мога , хич не мисля да си давам зор.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 115
Моя мъж беше против изсветляването.Харесва ме черна.Такава ме взе.Наистина голяма активност.Ели кофти с тая ра ота.Моника сега ще ходи на градина малко.Няма кой да я гледа.За мене се очертава мн тежък месец

# 698
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Първо благодаря за комплиментите! И аз съм доволна от резултата, макар и да не е точно оранжево, но няма и как да стане баш като на палитрата на моята кестенява коса. Като по-млада постоянно експериментирах, сега се бях кротнала, но е много яко усещането.
Ето ме пак .
Ходих при доктора- най - готиния мъж на света.Поговорихме си и ми даде зелена светлина но чак след 6-7 месеца.
Притеснявах се , че като му кажа че искам бебе ще ми извади от три кладенеца вода и ще е прав .А той се усмихна и каза че съм много силна Heart Eyes
Само ти си знаеш какво ти е, но много ти се радвам, че гледаш напред.  Hug Пожелавам ти да се сбъдне мечтата ви за още едно детенце по-нататък, щом сте го решили.  Hug
И аз много се радвам като се разпишете. Още 4 месеца и минават "първите 7 години"..Еех!
elena_d , да оздравява бързо Дани! Ох като си спомня за яслените неволи..Малко ми остава.
Този уикенд ММ ще ходи на лозе, на село, на мач и пак ще съм сама през повечето време с децата, ама като се налага..

# 699
  • София
  • Мнения: 1 115
Люби и аз съм решила ,че преди да се потъмня ще мина през червеното.В момента обаче ми е бая шарена косата и ще стана цинга манга.
Тоби и аз ти се кефа ,че гледаш напред.
Според мене сега най -трудни  ще са ти въпросите и погледите на околните.
Мислех и аз да освежаваме апартамента ,ама не остана време .
Днес имам нужда от малко стиснати палци.
Ако стане ще кажа.
Моника утре си идва .
Сигурно не и се пребира въобще.
Този месец ще ни е много трудно с разходите.
МНого нещатрябва да се купят още за 1 клас .А моя мъж е взел 300 лв заплата .Неговия шеф вече се подиграва с тях

# 700
  • София
  • Мнения: 1 115
Еми пак аз.
Днеска имаме годишнина .В началото голямо вълнение беше.Сега нищо не ми се прави и желание за изненади нямам.
И моя мъж кка пък един път не му дойде нещо в тъпата глава на ум .
А как съм се ядосала на Моника.
Седя при свекитата .Прави ги на маймуни.Сега мамаи Емо си отидоха на Орешак и не иска и да чуде за свекърва ми.Накарах я да отиде да я види.Тя седяла сърдита през цялото време .Сега и свекърва ми сигурно е сърдита.
Така и се развиках на Моника по телефона и и казах ,че е интерессаджийка .
Сега реве.Ами да реве

# 701
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Офффф  Мони като се наредят планетите не както трябва и като тръгне на кривооооо.
Ивко и той тарикат но гледам да не го настъпвам , че той реално от 5 месеца почти няма майка.
Баба му го е разглезила , как ще е в новата градина идея си нямам.
Аз уж държа положението, докато не избухна а поводи имам колкото си ща....
Ремонта ми изцежда силите и спя като пън.
То една боя от прозорците свалям ама прозорци бол.
Утре пак зъболекар , после др майстор за една секция дето ахо махна едно тапицирано пано ще падне.
Аз снимки не съм показвала от апартамента  - ще ви пратя на лични на фб да видите преди , пък след идея нямам кога ще е.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро да е утрото ви, момичета Hug.
Аз от таблета не искам да пиша събота и неделя, че трудно, ама гледам, че вие сте се разписали. Аз най-накрая видях бебето на моята приятелка, голяяям сладур Heart Eyes. С едни огромни сини очи и много любопитен. В началото се страхуваше, но после като ни поопозна, се отпусна, даже ми даде да го подържа и да си поиграя с него. Оказа се, че не съм забравила как се държи и как се бута количка, някак си отвътре ми дойде веднага Thinking. Но....спирам до тук. И аз съм си с Йоето и с нея ще си остана, така че аз ще пиша за другите неща от живота...
Чистих освен това, подреждах детската стая, като се върне Йоаница, да има терен за разхърляне наново Mr. Green. При разчистването, обаче се оказа, че съм тя има доста интересни книжки, които явно аз съм купувала или са й подарявани, а ние сме ги забравили. А са точно за този период, за смятане, за буквите, за цифрите, останах много доволна.
Този уикенд и готвих, че иначе си носим от Орешака и имаме за през седмицата, правих гювеч, че по-лесно. Whistling.
Тоби, хубаво е, че гледаш напред, ще стискам палци за следващия път Praynig.
Мони, честита годишнина и тук Hug. Съжалявам за работата на мъжа ти. И те разбирам за разходите, сигурна съм, че се събирам много...
Люби, супер си с новия цвят, като допълнение към прическата. И аз исках кичури, ама ще чакат по-добри финансови времена...
Ели, да се оправя бързо Дани Hug.
Ние подадохме документите за кредита, чакам да се обадят от банката, да отидем да подпишем и после да се разплатим и да ми се махат от главата тези разходи.
Желая ви хубава седмица на всички Hug.

# 703
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Пак аз  Rolling Eyes
Про зъболекарката вс беше ок.
С майсторите уж се разбрахме.
На тръгване за в къщи Ивко оповръща улицата Shocked
Закуси само филийка с мед, и е пил вода сигурно е нещо вирусно.Слагам му свещички, и давам вода с лъжичка.
Почна да подскача преди малко , дано е нещо временно.
И като съм решила да мрънкам аз пък с кръвно 70 на 60, като стана и подпирам стените.Довечета пия и последното хапче.
Казах ли ви че започнаха да ми се обаждат приятели с които се чуваме или пишем само по поводи.Ей така се сетили да ме чуят как съм Thinking
Минала седмица съвсем случайно дойде да ме види приятелката ми от студентските години- и тя е Неда, една зодия сме и преди години загуби бебето си  в 5 месец....
Явно Господ ме наглежда.

# 704
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Честит септември!На мен хич не ми е любим #2gunfireама...
Дечко се оправи,било е нещо временно,беше на солети и чай от лайка вчера , и обикновени  бисквити с кисело мляко.Като си легна каза че му скърцал корема от глад ,но като лоша майка не дадох да се тъпче Naughty
Сега е свеж и доволен от живота Whistling

Общи условия

Активация на акаунт