ЯНУАРСКА РАЗДУМКА

  • 52 389
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 249
Вече съм купила всичко.Днес взех и маратонки 2 чифта и едни кецове.До тук първолачката ми е над 400 лв.
Два анцунга ,дънки,клинове,консумативи,о увки,раница,една пола за жегите,униформа,помагала.Искаше ми се нещо ново,но....
Какви са тия суми, бе Мони!!! Хриси в първи клас ми излезе няма и 200 лв.
Тази - до тук е 30. Дрехи не му трябват, с униформа е. През годината да купя най-много 2-3 чифта дънки.
Всъщност излъгах - ще купя 3 блузи сини като на униформата за общо 50 лв и туй ще е.
Маратонки купувам от Декатлон. Не са "маркови", но са много здрави и с 2г гаранция. Имат по 3 чифта за цената на 1.
Едвам гледам. Снощи сватбата приключи в 12, докато се приберем и ехеее. Сутринта станах рано да спретна една бърза торта на Хриси. Мерси за пожеланията Simple Smile
Тобева, ти 3-4...Аз 20...
Люби, не изглежда зле телефона. Ние в нас сме със Самсунги
Рали, голямо пътуване му удряте вие Wink

# 736
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Ми на мен само униформата ми излезе над 100лв. На вас дават ли ви ги? Отделно раница, други консумативи и т.н. Маратонките ще са ни Мат стар или Булдозер сигурно. И на мен не ми се дават над 30лв.
И аз имам едни 20 кила поне в +

# 737
  • Мнения: 857
Чета, чета и все не стигам да напиша 3-4 реда.
Ние сме в серия докторска  ooooh! ще се гръмна ви казвам.
Миналата седмица Дани не уцели един праг и падна от него, без да очаква и си изкриви крачето. Обвинявам себе си, че бях до него и знаех, че така ще стане и не реагирах на време. Куца сега ... ходихме в спешното - няма НИЩО. Ама куцането продължава - днес го заведох в яслата сутринта и се уговорих с един ортопед детски да го погледне - ВЕДНАГА и както го заведох, тъкмо беше спрял да плаче и го взех - и според него няма нищо, ще му мине, ама ми е дерт.
Марти се върна от Ракитово - майка ми го докара - и го заведе на пулмолог и рентген - ПНЕВМОНИЯ  #Crazy  #Crazy - до го водя на двама доктори и да изпие толкова аб без да го преслушат като хората. Сега е на медаксон и абокат, а аз съм в болничен 5 дни /защото в събота няма кой да работи  ooooh!/.
Та и РД го правихме в съвсем семеен кръг.
И всичко това се плаща - ЗК просто да идеш да ги гръмнеш ...
ДОри не ми даде направление за гинеколог, защото била много назад  #2gunfire . Сега записах час при някаква измислена дето работи с нашите допълнително здравно, ще я видим каква е, но не вярвам да свърши нещо - просто ще й кажа какво искам да ми изпише.
ДОни честит рожденик!

# 738
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Елена  Hug бързо да се оправят юнаците!
Мойто и то понастина от реката ,давах 2-3 дни инфлуцид и се пооправи.
То на мен след всичките ми несгоди само килата са ми на ред.Нищо не правя освен че пуша и спрях да се храня като преди на 2 часа.И нервите помагат също де.Днес след като един майстор ме мота вече втора седмица,намерих втори ама той няма да се справи ,та звъннах на трети Mr. GreenУтре в един уж да се чуем и ако и той абдикира ще им тегля еднааааа...Що няма жени майсторки????Те дет се вика по лесно им пали фитила и не ти вадят от 100 кладенеца вода.
Дони,сестра ми каза че си секси и все  да се гримираш чу ли?И да спретнеш нова тема ей Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 1 115
Дони честит рожденник със закъснение.Много ти е ху ава роклята.Вчера си купих една ,ама май не се харесвам.
А за парите както каза Люби само 100 са унифорните,100 150 ангунг  2 броя ,дънки и клинове и една пола.80 лв за понагала,учебник по английски.Отделно другите неща .100 лв маратонки.В Матстар има нн хубави модели
Ели наистина си в кофти серия.Да се оправят.
Оффф тръгвам за работа



# 740
  • Русе
  • Мнения: 1 760
+ вчера на родителската среща събирахме по 40лв. за разни помагала и посрещането на 15.09.
Оказа се, че не може да ходи с клин, а само с дънки/панталон/пола. Купих и дънки скоро от Лидл, но другите и дрехи са клинове. Сега трябва да купя и пола до коленете. Ще претършувам онлайн магазините.
Ели, дано бързо да се оправят малките!
Днес Гергана се надигна в 7. А е рано ( студено) да излизаме. Сега ще заспи по никое време.

# 741
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро /студено/ утро, мацки,
Ели, лелей вярно сте влезли в кофти серия, да се оправят бързо и двамата юнаци Praynig. Особено Марти Praynig.
Люби, телефончето изглежда супер, аз нали ти разказах с моя опит с телефоните на изплащане. Ако си го вземеш, го пази много, не че ти казвам нещо ново и ти не си го знаеш, но аз и като препатила...Уф, това, че не може в училище с клинчета е кофти, и Йоето 80 процента носи клинове, че с тях е най-удобно, и за градината.
Дони, много си хубава с роклята Heart Eyes. А за пътуването- дааа, направо съм си Пантелей пътника, и да си кажа честно си е и уморително, защото багажи, насам, после нататък, после пак насам, а и обикновено в неделя се връщаме много късно вечерта, а от понеделник сме си на работа. Но сега, като тръгне Йоето на градина и ще поразредим малко. Свекърва ми иска да остане още месец на село сама /разбирам я/ и така.
Мен вчера ме боля зверски глава, още от обяд Tired. Може би, защото не се бях наспала, но беше страшно. Днес съм добре, но се наспах повече. Искам да разгледам, имам нужда от нова официална чанта, че на тази, с която ходя в момента, са й напукани вече дръжките, ама да видим дали ще стигна до това или пак ще излязат по-приоритетни неща...

# 742
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добро утро Wear UmbrellaЗаваля ,стана едно мрачно и студено.Щях да ходя до апартамента ,но не ми се излиза в това време.Имах разни планове и сега се провалят Crossing Arms
Не съм водила детето за бележка,поне изследванията направих .Ще отскочим до Плевен да пазарувам,ама ще зависи от майсторите,пак сме на зъболекар в петък ooooh!
уф и 15 наближава,трябва да мисля какво да облека,пък и след това.

# 743
  • София
  • Мнения: 3 249
Нашата униформа е 52 лв блуза с елек.
Но както казах - аз не робувам на марки и не ме притеснява да си обличам децата с дрехи и от Липненски ако щете...В този ред на мисли - в момента в Липненски има страхотни анцузи за 14 лв. Дънки от китайския магазин за 12 лв...
Гого втори ден е на градина в сборна група. Добре му е, само отказва да пика там и го водят до неговата си група. Добре му е с децата...От другата седмица ще говоря с учителките...ще искам да стои с него човек за 2-3 часа. Защото вече разбира всичко магарето, но като учат си трябва някой конкретно, който да го побутва...
Тоби, от бързане нямам време за грим Sad Днес го оставих в градината, после ходих да информирам за центровете...после на работа...после барокамера...

# 744
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Иде майстор номер 3 по рано от очакваното.Дано измисли нещо че ще се гръмна.
И аз без грим и лак .

# 745

Общи условия

Активация на акаунт