Fragrancedirect.co.uk- 21!

  • 111 420
  • 509
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 619
Не мисля, че брекзитират. Имат раздел на сайта да се пазарува и в евро и в други валути все пак.

# 481
  • Мнения: 1 039
Някаква идея сега кой доставя нещата в България от сайта ?
Не съм поръчала от миналата година гледам адреса на превозвача беше изтрит от профила ми и след като пуснах поръчка до него ми пращат майл че не носят отговорност за доставки до тоя адрес.
Ако в Бг е през БП то шанса да ми загубят /откраднат нещата е 99 %  чудя се как да процедура защото сумата не малка и нещата са за подарък.

# 482
  • Мнения: 1 398
Доставката е много бърза и е със Спиди (с DPD). Simple Smile

# 483
  • Мнения: 5 619
Някаква идея сега кой доставя нещата в България от сайта ?
Не съм поръчала от миналата година гледам адреса на превозвача беше изтрит от профила ми и след като пуснах поръчка до него ми пращат майл че не носят отговорност за доставки до тоя адрес.
Ако в Бг е през БП то шанса да ми загубят /откраднат нещата е 99 %  чудя се как да процедура защото сумата не малка и нещата са за подарък.
Поръчвам през Габко и нямам проблеми. даже в момента очаквам една поръчка през тях.

# 484
  • Мнения: 633
Здравейте,пише че доставката за ЕС е безплатна над 50 евро.Първо ми я начислява като вэведа този код и после на финала ми калкулира доставка?!

# 485
  • Мнения: 5 317
Има ли безплатна доставка над 50 evro?

# 486
  • Мнения: 2 180
Може да се ползва само един код- или за безплатна доставка, или за намаление. Преценявате според стойността на поръчката кое ви е изгодно. За поръчка от 50 до 70 паунда е по-добре да се ползва код за безплатна доставка, а за над 70 паунда- за намаление.

# 487
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, момичета за колко време горе-долу пристигат поръчките до България? И все още ли доставките са със Спиди?

# 488
  • София
  • Мнения: 35 950
Някой поръчвал ли е скоро, директно до БГ? Моля да сподели, как пристигат пратките  - в Пощата или със Спиди?

# 489
  • Мнения: 1 398
Със Спиди\DPD. Никога не са ми пристигали в пощата, пазарувам от 4-5 години.

# 490
  • Мнения: 1 039
Със Спиди за 7 -8 дни идват.

# 491
  • София
  • Мнения: 35 950
Благодаря! bouquet

# 492
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, и моите пристигнаха със Спиди, но интересното беше, че имаше само име и град, нямаше нито адрес нито телефон за връзка с мен. Нещо с проследяващия момент също не беше наред. Писах им и ми дадоха актуалният тракинг и така разбрах, че е пристигнала в БГ. Ако някой може да ми каже как да оправя нещата, че при следващ път да нямам такива главоболия? Благодаря

# 493
  • Мнения: 1 039
Най вероятно спиди са объркали нещо защото те поемат доставката в бг виж етикета на кой е dpd или Спиди?

# 494
  • Варна
  • Мнения: 190
Най вероятно спиди са объркали нещо защото те поемат доставката в бг виж етикета на кой е dpd или Спиди?
Не съм много сигурна, защото в сайта ми показваше, че пратката ми е върната и че няма да я получа. Като се свързах с тях ми отговориха, че е станала някаква грешка и ми пратиха на мейла друг линк. От него разбрах, че пратката ми е пристигнала със Спиди. Свързах се с тях да ги питам къде е и от там пък ми отговориха, че е в централния им склад в града ми, но не можели да ми я доставят, защото нямало нито адрес нито телефон за връзка с мен и общи взето добре, че съм се обадила. Взех си я от склада. До колкото си спомням на етикета наистина нямаше адрес и телефон. За съжаление не пазя нищо.

Общи условия

Активация на акаунт