Fragrancedirect.co.uk- 21!

  • 111 371
  • 509
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 036
Ако нещо са слагали нова товарителнуца тук спиди е възможно. аз последно това ми се случи имах 2 номера единият от сайта с dpd който получих при изпращането от Англия и друга товарителнуца после като влезе в бг номера се промени и етикета беше на спиди. Имала съм подобен случай със спиди от бг сайта на товарителнуца нямаше име дори само адрес и то не пълен полетата пишеше  GDP новия регламент и понеже се разправях много грешката беше в спиди и в програмата им тъй като в сайта излизаше пълната и информация по товарителнуца адрес,тел.имена но на етикета липсваха.

# 496
  • Мнения: 515
Здравейте,получавали ли сте продукти с изтекъл срок на годност от fragrance direct co uk?Съдейки по намаленията...или изтичащ?

# 497
  • Мнения: 5 734
Здравейте,получавали ли сте продукти с изтекъл срок на годност от fragrance direct co uk?Съдейки по намаленията...или изтичащ?
Аз получих крем за лице с изтекъл срок на годност.

# 498
  • Мнения: 5 593
Моите неща са били ок досега. Основно декоративна козметика съм поръчала. Но не съдете по цените, това не е единственият сайт, в който са ниски. В Амазон, например, са сходни. Когато съм търсила ревюта за някои продукти, цените там са били с паунд-паунд и нещо нагоре, в сравнение с фрагранса.

# 499
  • Мнения: 2 064
Здравейте,получавали ли сте продукти с изтекъл срок на годност от fragrance direct co uk?Съдейки по намаленията...или изтичащ?

Да и то не един продукт , спрях да поръчвам декоративна козметика от там !

# 500
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
Здравейте, днес пуснах една поръчка до адрес на превозвач, но получих е-майл, че имат проблем с доставките до този тип адреси и ако до 48ч не пиша ще канселират ордера. Въпроса ми е, автоматично ли ще стане връщането на парите в този случай.
Благодаря предварително!

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Това вече им е стандартна процедура май - при последните ми поръчки ми писаха същото. Аз им отговарям, че от години ползвам адреса и да ми опаковат пратката прилежно. Получих си всичко.

# 502
  • Мнения: 1 036
Да ако поемеш отговорност,  че ако е загубена пратката няма да ти възстановят пари ти я пращат иначе не.

# 503
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
Благодаря, но все пак ако се канселира предполагам автоматично ще върнат сумата, нали?
Поръчката не е голяма и видях подобни продукти на добри цени и тук и затова се чудя дали да не я оставя да се канселира.

# 504
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Искам да попитам оригинални ли са парфюмите от сайта?

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Привет!
Мисля - да. Досега не съм имала проблем с техни парфюми, а съм поръчвала доста Simple Smile

# 506
  • Мнения: 3 706
Доста парфюми имам от сайта. Оригинални са. Но скоро не съм виждала добри цени .

# 507
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Направих първата си поръчка. Знаете ли кога мога да я очаквам и как?
Ето това поръчах. Вторият е пълнеж, за да хвана 50 е. Въпреки това има международна доставка 3 е.
https://www.fragrancedirect.co.uk/eu/boss-femme-eau-de-parfum-sp … p-to1&start=1
https://www.fragrancedirect.co.uk/eu/sarah-jessica-parker-lovely … ah-jessica-parker

# 508
  • Мнения: 4 841
Здравейте, гледам отдавна не е писано в темата, та да я посъбудя малко Hug

Пуснах поръчка, но ми излезе прозорец, който до сега не съм виждала.



Много се зарадвах заради кеш бека, но после носа ми увисна като прочетох условията. Има ли опция да се възползвам от кеш бека и да прекратя абонамента след това преди изобщо да са ме таксували?

# 509
  • Мнения: 1 397
Здравейте, някой поръчвал ли е до България след промените в Англия? Как пристигат пратките и има ли проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт