Февруарчета лудуват, а мамите будуват - 6 тема

  • 24 409
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 642
Добър вечер Simple Smile
И аз няма да отговарям поименно, че нещо не ми зарежда имена чрез телефона. Но честити зъбчета и липса на бактерии  Heart Eyes

За гърнето - ние си имаме от един месец и посядаме от време на време, като се сетя...иначе засега веднъж се изпишка, но не съм я слагала много гола, че е малко хладно при нас и ме е страх да не настине...не че не е хремава вече, ама като затоплим да я къпем и докатп я накърмя и заспи и се изпотява и... #Cussing out
Както е хремава и както й бутаме сиропи, сега е станала такава че.само да я хвана по бузите или носа и започва да се върти и да пищи.

А.като не.иска да яде, си удря главата в столчето,.диването.му с диване.
Как ще замествам хранене и ще се отбиваме не знам - днес три пъти рева със сълзи за цоцкане, а не може да е била толкова гладна...а и горните зъби вече.избиха, направо днес.ме.хвърли в.оркестъра... #Crazy
Поне беше слънчево да.заредя.батериите,.какъвто съм метеопат Simple Smile
Спокойна вечер и хубав уикенд  Party

# 46
  • Мнения: 642
Пак аз - ето каквп намерих като написах "чорапогащник за пълзене"
Уффф не мога да постна линка.
 Напишете Sterntaler, това е марката, има ги в магазин Unique, сайтът им е www.uniquebg.com. Имат.и термочорапи и обувки.

# 47
  • Мнения: 599
Добро утро, мацки!  smile3507
Ние пак не спахме (почти). Нормално. Ама подозирам, че днес аз ще съм по-кисела от малкото. Снощи таткото ни беше нощна смяна.  Crossing Arms Очаквам го "да се завърнеш, в бащината къща..." към 9:30. Ама като го знам, че ще се прибере като парцал и направо ще легне да спи... и пак аз трябва да се справям с всичко... че и както не съм хич в настроение и съм изморена...  Tired А като го знам днес какви фасони ще ми прави малката маймуна, направо ми иде да го подаря на някоя циганка, да го гледа и да си го кръсти Мюмюн. Или Силвестър. Ама, кво да правя, стискам зъбите и се справям. Лошото е, че човек на хубавото бързо свиква, а аз така хубаво свикнах таткото да замества мама, че сега ми е яко терсене.  #2gunfire
Снощи давах оризова безмлечна каша. Абе тва било голяма гадост! Как няма да му се мръщят хлапетата, ми че то е отврат. Има вкус на тоалетна хартия. Мокра. Не ме питайте от къде знам какъв е вкуса на тоалетната хартия  Embarassed  Та, пльоснах малко плодово пюре в кашата, та стана човешка храна. Пробутах няколко лъжици с пюрето. А имаме да ядем цяла кутия...  ooooh! Днес мисля да отскоча до Карфур, че ми похвалиха пюренца имало на промо и долни бодита  с дълго ръкавче. Та, ще преслушам как стоят нещата там.
Измрънках се.
Сега да ви кажа ли нещо, да ми се посмеете, а? А? А?  Sunglasses Айде, ще се поизложа и тука, че да не ми е толкоз "мърморлив" и негативен поста Simple Smile
През нощта малкото много, ама много пъти се буди (нормално, нали) ама на мене вече тоя режим ми идва в повече и ми трябва рефреш... Та, будим се снощи към 3:30. За храна тоя път. Храня малкото и отивам в тоалетната, да сменя тампона, щото от 3 дни вече "сменям маслото". (А, като стана дума, аз нямам проблеми с това, веднага като ми свършиха лохиите, си ми дойде цикъла, т.е. още Март месец. Въпреки, че ужким кърмех.) И отивам в банята на автопилот, защото заспах още докато хранех малкия. Свършвам работата. Сутринта в 6 ставам и отивам пак да сменям. Пак сънена. Барам, барам - връвчицата я няма!  #Shocked  Малей, ква съм патка! Забравила съм да издръпам връвчицата, преди да бутна тампона! А сега де! И шаш и паника. Грабвам листовката и чета - резорбира се това ми ти чудо до 12 часа след слагането. А хубаво викам, имам време да ида на АГ да ми го извадят. Ама как ще ида и ще му кажа : "Извадете ми тампона, моля!" Срам! Срам! Ама няма как. Изпих си кафето, кротнах се. Допишка ми се, отивам у WC-тo. Сядам на белия кон, и кво да гледам - тампона ми се мъдри насреща, поставен да отлежава на мивката.   smile3555  Bulb Тогава разбрах, че хич не съм го сложила. Което обяснява отсъствието на конеца между краката... Успокоих се, че няма да ходя да срамувам. Ама толкова бързо се събудих, че чак щях да получа някой микроинфаркт! Да му се невиди и малкото ми акъл, и недоспиването и късата ми памет!  smile3537
Та, посмейте се малко на мой гръб. Аз си се посмях  Joy Въпреки, че до преди час-два не ми беше никак смешно  newsm78 Поста ми пак стана има няма към 5км, ама нали съм приказлива....  Blush Извинете ме, ако досаждам.
Хайде, хубав ден и дано имаме повече слънце, че да заредим батериите Simple Smile  Hug   bouquet

# 48
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 Joy Joy Joy  леле, казвай, че ще е смешно, бре жена Simple Smile задавих се с кафето от кикот  hahaha

По повод кафето ...



Днес смятаме да ходим на авиошоуто ... Да видим как ще ни се отрази Simple Smile

# 49
  • Мнения: 149
Е не...Мама на Димитко-все съм се смяла с теб,ама като този път не съм. Joy Joy Joy
А я ми кажете сега щото и ние не сме спали-ама то това продължава вече няколко месеца.Какво ли не пробвах-няма сън ,няма нищо.И то само през нощта.Та снощи купих дормикинд-хомеопатични хапченца за безсъние и при неспокийни деца.Така-на листовката пише 1 таблетка 4 пъти дневно при деца до 6 години.Е добре де ама при нашите newsm78Моя приятелка давала 1 следобед и 1 вечер.Аз снощи и дадох 1 таблетка-ами събужда се 10-20-30 пъти #Cussing out.Та искам да попитам дали някоя знае по колко и кога се дава?

# 50
  • Мнения: 2 141
Добро утро и от мен момичета   bouquet
Мама на Димитко  Heart Eyes - еми щом си позволила ще ти се посмея малко  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Опасна си ей, сладурка  bouquet
Безобидничке  Heart Eyes - аз, такова...  newsm56 погледни на горе.. Rolling Eyes така де, да си открадна кафенцето  Hug
Стели81  Heart Eyes - нямам представа, слънце  Thinking аз давам дентокинд /от същата серия/ за зъбки и съм доволна. Той нали знаете, че Мони по принцип си спи каквото и да става, но зъбките го будеха много и от както давам хомеопатията нямам проблем. Аз давам 3пъти по 1таблетчица, защо не даваш и ти 3х1 - нали са една серия newsm78
Еми и аз малко да ви развеселя Blush
Снощи реших и наготвих за 2 дена и след добре свършената работа седнах до мъжо. Гледам го... пие ракийка и гледа България и Хърватия и вика "жена да ти сипя една да ми правиш компания" - емииии щом си казал сипи ми малко. Сипа ми той, глътка, две, три - свърши ми и ставам да си оставя чашката в съдомиялната -  Shocked с кой крак да стана? Напила съм се Rolling Eyes
И така посмях се аз сама - мъжа ми ме глееееда глеееда, че се обърна да си догледа мача, а аз си викам на акъла "охоооо, тази вечер ще има земетресение в Ямбол luvbed " - отивам аз в спалнята махам пижами-мижами - секси ще съм. Събуждам се сутринта - пропуснала съм секса  Joy
 Laughing

# 51
  • Мнения: 2 431
Добро утрооо! Simple Smile

Мама на Димитко  Hug Признавам си, и аз се посмях на твой гръб, голям си сладур, и 10 км да изпишеш, се четат на един дъх.  Simple Smile

Безобидна, мерси за хубавото кафенце, ти нали си ОК след задавянето? Stuck Out Tongue

Стели, аз давам Дормикинд, но от около две седмици и при нас като че ли има ефект. Давам и Дентокинд и Имунокинд на същата фирма. Те са хомеопатични, затова не действат мигом като ги дадеш, а става с натрупване. Аз от Дормикинд-а и Имунокинд-а давам по едно на ден между храненията, а Дентокинд давам по 3-4 на ден, също между храненията, че венците ни са надути. Ти спокойно можеш да си даваш и 4 хапченца дневно, просто очаквай резултат след няколко дни. Надявам се да съм помогнала. Успех! Simple Smile

Ние днес чакаме кумата да ни дойде на гости в Своге. Това ще ни е първият официален гост. Simple Smile Миналата седмица родителите на мъжа ми си ни докараха от София, но само хвърлиха едно око, та не се брои. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 431
Кръстева smile3532 Е как можа това да пропуснеш точно?  Joy Голям майтап пада с вас, момичета!  Hug

# 53
  • Мнения: 149
Кръстева smile3532Е няма такъв смях hahaha hahaha hahaha
Аз реших 3 по 1 ще давам пък да видим Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 2 130
добро утро Simple Smile
е добре се посмях за добро утро с вас  Joy.
Направо си изперкахме вече с тези деца  Joy. Да са ни живи и здрави дано не изперкаме тотално доде ги отгледаме  Laughing. Дръж те се, че поне до 16 ще си ги дондуркаме.

Аз пък вчера пребих детето  Blush. НАли за пръв път го сложих на гърне и той се хванал и кеф голям. Викам си аз - ооо ей сега мама ще те снима как си за първи път на гърне Simple Smile. Взимам фотото и той като видя, че го снимам и като разпери ръце и оооп туп долу. Е снимаката стана супер. Ако няма, но синка си имаме  ooooh!. Та с туй ще отбележим първото ходене на гърне.
Скрит текст:
ето да ни видите преди полета Simple Smile http://guerry.snimka.bg/baby/vladi.822113
незнам как излиза. пощурих се да се мъча да го обърна и не иска, слага си снимката както иска. ужасен е този сайт  ooooh!

хубав и слънчев ден  Hug

# 55
  • Мнения: 599
 Blush Радвам се, че ако не друго, успях да ви разсмея   bouquet
Безобидничка, да казвам, че ще е смешно, ама то и аз не знам, как така се получава, че все излизам някакъв зевзек...  Rolling Eyes В смисъл, не го правя умишлено. А аз се чудя, защо всички около мен постоянно ми се смеят. Мислех си, че на тях нещо им има, че да се хилят постоянно, ама накрая ще излезе, че проблема е в моя телевизор.  hahaha Как да е, да сме живи и здрави Simple Smile Радвам се, че ми се радвате, че да не ме прокудите с тояги от темата Grinning не, че ще го направите, защото сте мили и добрички.  Hug
Стели, както е казала Sahasrara, хомеопатията действа с натрупване. та трябва да даваш повечко време, за да усетиш ефекта. Аз лично тази серия еди-кво-си-кинд не съм я ползвала, та не мога да изкажа мнение, ама нали тря да се обадя и аз по въпроса. Може да ми викате Мара. Мара-Подробната.  Joy
Sahasrara, приятно ви гостЕ.  Hug
Кръстева, ще ти върна жеста и ще ти се посмея и аз.  hahaha  Hug Въпреки, че то не е много за смях  newsm78 За напиването - да, и на мен толкова ми трябва и после има "Пещерска гроздова - меки колена" За секса, много кофти, ама те разбирам. И аз го пропускам често. И ние като Копчелино сигурно ще почнем гимнастиките, като решим да работим за второ чак. Хубаво, че ги има вече печално известните (за мен Grinning ) тампони, че да съм сигурна, че няма пак да стана девица  rotfImbo
guerry, нали му няма нищо на Влади, след каскадата, това е най-важно. Пък цял живот има да пика в гърне Simple Smile Колкото до дондуркането - да. Поне до 16 ще им ближем раните и ще ги дундуркаме. Но пък има хора на по 30, които все още си "посядат" на маминия скут, та... нали. Simple Smile
Та, така. Сега отивам да правим преглед УНГ с пюре. Не за друго, ми то отива навсякъде, но най-малко в устата...  #Crazy Та, приключение си е. Да не кажа - Сървайвър.
Лек и приятен ден на всички мами!  Hug

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 11:24 от Mama_na_Dimitko

# 56
  • Бурса
  • Мнения: 647
Каква хубава порция смях за добро утро  Laughing Много сте готини да знаете, чак води до пристрастяване тоя форум хихи

Айде така да ни е усмихнат целия ден. Ние днес за последно сме си във Варна и утре пътуваме с бебка при таткото за новото ни приключение - 8 месеца в снежна Андора Simple Smile

# 57
  • NE
  • Мнения: 10 999
 Joy Joy Joy А добро утро.

Ние пък спахме както никоя вечер. Е станахме в 6 без 10, но само 1 път ставах през нощта и то за едно късо мляко. Laughing

Ние се спряхме на столче Britax Eclipse. Много съм доволна. Grinning
Скрит текст:
В mothercare има доста промоции с безплатна доставка, но и в продавалник има добри оферти за нови столчета в пъти по-евтини от магазините. Peace

# 58
  • Мнения: 599
Включвам се набързо, само за да поддържам "смешната порция"  Joy Нека деня ни е озарен от усмивки Simple Smile
Та, попаднах на това.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804394.0;topicrefid=6
Признавам, убих се от смях. Все едно четеш приказка. Ама приказката е тъпашка Grinning Мислех да нахърлям една-две логични мисли като комента, ама викам, айде, няма да троша мерака на автора.  hahaha И големия въпрос е: Кое младо момиче няма да си издрайфа всичкия обяд, и няма да прихне в смях, след прочетеното?  newsm78 Пък може и само на мен да ми се струва смешно... Нищо лично към автора/ката, напротив, чест й прави идеализацията на подобен "феномен".... Grinning Доколко това е нормално - не знам.
Айде, това беше Simple Smile

# 59
  • Мнения: 642
 Joy smile3532 аз само това имам да кажа  Party
Много ви  Heart Eyes момичета Simple Smile
Хубав ден, аз наготвих и днес ще се мажем навъ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт