Хубави турски игрални филми 2

  • 394 111
  • 539
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 899
Бамби, благодаря!
Гледа ли го, сподели мнение.

# 466
  • Мнения: 927
pepel_ot_rozi  Hug

Гледах го, докато го превеждахме  Laughing
Филмът много ме изненада и то приятно, нямах чак такива очаквания. Идеята на филма е много свежа. Хареса ми, че нищо не е такова, каквото изглежда, а в същото време отразява реално живота преминаващ през телефоните.

Надявам се да ти хареса!

# 467
  • Мнения: 7 899
Сега съвсем ме заинтригува.
В най-скоро време ще го изгледам.
Дали няма да го качвате в бокса или тубето, че vk  нещо не ме хсресват. Simple Smile

# 468
  • Мнения: 927
Качила съм го и във вбокс. Rolling Eyes

https://www.vbox7.com/play:157166b8f5

# 469
  • Мнения: 7 899
Супер!
Благодаря!
Ще споделя мнение като го изгледам.

# 470
  • Мнения: 1 570
Благодаря за превода на
 
Много ми хареса.

# 471
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Извинявам се предварително,ако някой вече го е споменал.Този филм спада към по-тежките,в смисъл,че става дума за момиче, което по рождение е сляпо,глухо и нямо,и неговата борба да бъде част от света, въпреки недъзите си.Филмът се казва Беним Дуния-Моят свят.Наистина не е от най-леките.Друг филм,за който се сетих,е Мустанг,за пет момичета сирачета,насилствено омъжвани от баба си и чичо си и като цяло,потискани.И този филм не е лек,макар че завършва обнадеждаващо.
От къде ги изтегли?

# 472
# 473
  • Мнения: 7 899
Бамби, благодаря!

# 474
  • Мнения: 1 570
Благодаря Бамби! Flowers Hibiscus

# 475
  • Мнения: 3
Здравейте, търся един турски филм, не знам как се казва, имаше го в едната замунда, но колкото и да  търся не мога да го открия. Сюжета на филма се върти около една жена която има малко дете и работи във фабрика, мъжа и работи в чужбина, детето се разболява и има нужда от средства,драма е, мисля че е от преди 2-3 години, ако някой се сети как се казва, ще съм благодарен.

# 476
# 477
  • Мнения: 1 570
Бамби, дай малко информация - комедия, драма или романтика?

# 478
  • Мнения: 927
ивман, комедия, романтичен, лек забавен филм  Wink

# 479
  • Мнения: 11 217
По Диема Фемили в 20.00 ч, 24 февруари дават "Сладко като баклава", оригиналното заглавие е
Schlaflos in Istanbul (2014), германско-турски


yabancı (не yabanci) е чужденец (не "непознат"), само да вметна. Джебимдеки ябанджъ - Чужденецът в джоба ми. И в този ред на мисли Organik Aşk Hikâyeleri, Aşktroloji ... ашк, не аск. Във ВиБокс, а и тук има опция да се изписват всякакви букви, гръцки, турски, арабски... въпрос на още десетина секунди старание

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 20:13 от diziler

Общи условия

Активация на акаунт