Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 15

  • 87 222
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 487
Обща Тема за приказки, Обсъждане и коментари на всичко около турските кино и телевизионни продукции - стари и нови филми, актьори, въпроси, търсене и споделяне на информация.
Нека да уважаваме предпочитанията на събеседниците си и да не  допускаме личните пристрастия да стават причина за спорове и Отрицателни емоции!

Архив на старите теми:

Добре дошли в темата!
Приятни емоции и забавление в света на турските продукции и актьори!

# 1
  • Мнения: 2 604
Благодаря за новата темичка! Hug Та изгледах и 2ри епизод на "Див". Много бързо се разви действието. Какво ще дават нататък? Интригите от миналото, които продължават и сега? Интересно ще е? Head Band

# 2
  • Мнения: 1 842
Вече е ясно каква ще е ролята на Джемре Гюмели в Рибарче.
Нейната героиня се казва Талих и е физиотерапевтка.

# 3
  • Мнения: 7 875
Феми, 😍 НЧ са го нападнали, заради стари обвинения (за които е бил оневинен).
Видях във фейсбук снощи инфото и ми остана една горчилка.
Днес НЧ пусна това стори в ИГ, вероятно като отговор.



И песента към него...


https://youtube.com/watch?v=OFNxG0gJJaU&si=tZGv1K5vPzUkcYsw

Момичета, отново сме заключени в хладилника с Шюки. 😉 😜
Не че ми е неприятно, но вече с глас се смея на сценариститИ. 😂 😀 😀

Последна редакция: чт, 21 сеп 2023, 09:00 от pepel_ot_rozi

# 4
  • Мнения: 1 144
Femmi2, благодаря за темичката! Flowers Rose

Чета ви редовно и така си настройвам „компаса“ в морето от турски сериали. Лично аз съм захвала един основно и  на останалите им хвърлям по  едно око от време навреме на сериала с Бурак Д. и Ханде Е. и Дивака.

Следя си „Кървави цветя“, но първите серии от втория сезон са ми малко странни. Налълно разбирам гневните коментари в ютуб по адрес на сценаристите, защото уж щеше да надхвърли критерия за ежедневен сериал и да стане екшън като за едноседмичен, но засега „тупат топката“ с някаква богата манячка, която даде заповед за стрелба в нощта на сватбата на главните герои, после похити момичето, а сега я заплашва да изостави съпруга си иначе не само той, но и всички щели  да пострадат. Накратко взе да става типична турска история с много стрелба и нелогични манящини. Да видим накъде ще развият историята.

# 5
  • Мнения: 27 487
Пепелче Heart Eyes
Какви са тия стари обвинения на НЧ?
Нещо четох  дали разбрах правилно нещо за посегателство..
След като е пуснал това стори със жена си е ясно как се е почувствало семейството.

# 6
  • Мнения: 1 427
По спомен е обвинен, че е снимал клип на изнасилването на Гамзе Йозчелик (Зейнеб от Опасни улици). Имаше и друго замесено лице, ама не си спомням име.

# 7
  • Мнения: 27 487
Това ще зарадва феновете на Акън Акиньозу

Акън ще играе главната роля в сериала Семеен албум с продуцент О3 Медия.
Засега няма други подробности.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2023, 15:06 от femmi2

# 8
  • Мнения: 1 842
Певицата Фунда Арар ще участва в третия сезон на Присъда.

# 9
  • Мнения: 1 784


Следя си „Кървави цветя“, но първите серии от втория сезон са ми малко странни. Налълно разбирам гневните коментари в ютуб по адрес на сценаристите, защото уж щеше да надхвърли критерия за ежедневен сериал и да стане екшън като за едноседмичен, но засега „тупат топката“ с някаква богата манячка, която даде заповед за стрелба в нощта на сватбата на главните герои, после похити момичето, а сега я заплашва да изостави съпруга си иначе не само той, но и всички щели  да пострадат. Накратко взе да става типична турска история с много стрелба и нелогични манящини. Да видим накъде ще развият историята.
Ох,най-после някой да пише за Кървави цветя.Аз го гледам онлайн на турски,нищо не разбирам и чакам да се натрупат няколко серии наведнъж,за да включа руския превод
Баръш е невероятен!
Толкова емоции изразява само с очите си.За един миг на лицето му се изписва цяла палитра от чувства-любов,мъка,разочарование,надежда....
Ягмур ми е слаба за тази роля
Не мога да почувствам нейните емоции-нито любовта към любимия мъж,нито страха за него,нито яда към похитителката
Равна ми е във всяка сцена.
Но,пък двамата стоят добре един до друг
Той силен,мъжествен,а тя малка и крехка
Соро прочетох,че май ще бъдат три сезоните на този сериал,та затова съм се заредила с търпение
Много яваш,яваш се развиват събитията,а и има доста недомислици и изкуствено нагласени моменти
Но пък Баръш........Един път!

# 10
  • Мнения: 1 144


Следя си „Кървави цветя“, но първите серии от втория сезон са ми малко странни. Налълно разбирам гневните коментари в ютуб по адрес на сценаристите, защото уж щеше да надхвърли критерия за ежедневен сериал и да стане екшън като за едноседмичен, но засега „тупат топката“ с някаква богата манячка, която даде заповед за стрелба в нощта на сватбата на главните герои, после похити момичето, а сега я заплашва да изостави съпруга си иначе не само той, но и всички щели  да пострадат. Накратко взе да става типична турска история с много стрелба и нелогични манящини. Да видим накъде ще развият историята.
Ох,най-после някой да пише за Кървави цветя.Аз го гледам онлайн на турски,нищо не разбирам и чакам да се натрупат няколко серии наведнъж,за да включа руския превод
Баръш е невероятен!
Толкова емоции изразява само с очите си.За един миг на лицето му се изписва цяла палитра от чувства-любов,мъка,разочарование,надежда....
Ягмур ми е слаба за тази роля
Не мога да почувствам нейните емоции-нито любовта към любимия мъж,нито страха за него,нито яда към похитителката
Равна ми е във всяка сцена.
Но,пък двамата стоят добре един до друг
Той силен,мъжествен,а тя малка и крехка
Соро прочетох,че май ще бъдат три сезоните на този сериал,та затова съм се заредила с търпение
Много яваш,яваш се развиват събитията,а и има доста недомислици и изкуствено нагласени моменти
Но пък Баръш........Един път!

Val, поне в 148-ми епизод се разбра за мотивите на манячката Сабиха Емиролу, която тормози Дилян.

Скрит текст:
Оказа се, че Сабиха е бизнес дама, важна клечка във фармацевтичния бранш, която дава стипендии на талантливи деца.Наскоро е починал съпругът й, който е бил лекар. Адвокатът на Баран - Керем не можа да открие никакви компромати срещу  Сабиха,  насочващи към някаква сигурна следа.  Баран обаче не й вярва, че е спасила Дилян с колата си в нощта на сватбата, приютила я и й  и дала и работа асистент, да прави проучваания на някакво растение, което вирее в Мардин с фармацевтични цели. Когато отидоха в дома и влезнаха в розовата стая като Дилян твърдеше, че там е била по време на престоя в къщата, Баран не й повярва, защото не видя нищо, което да принадлежи на Дилян и й го каза, внимавайки много за реакцията й.
Сабиха  е имала дъщеря на име Гюлшах, която вероятно е била влюбена в Баран, а и възможно той даже да не е знаел за чуствата  й. Гюлшах я водят починала в катастрофа, макар, че не са открили тялото й, защото е някъде в дълбоките води (вероятно колата е паднала в морето) и няма даже гроб да я оплаче  майка й[. Затова толкова мрази Баран и иска да съсипе живота му чрез Дилян. Нейната дясна ръка каза, че Баран разпитва всички в болницата даже е стигнал до гледачката на малката госпожица. Значи има и друго дете.

# 11
  • Мнения: 1 784
Yakut,
а какво е значението на половината медалион?Всички мислеха,че това е майката на Дилан
Извинявам се на групата,но пиша от телефона и нямам опция за скрит текст

# 12
  • Мнения: 1 144
Yakut,
а какво е значението на половината медалион?Всички мислеха,че това е майката на Дилан
Извинявам се на групата,но пиша от телефона и нямам опция за скрит текст

Вал, пиша ти в спойлер, за да не отегчавам съфорумците. Blush

Скрит текст:
За колието  и аз не знам и се чудя. Ако Сабиха не е майка на Дилян, защо носи половинката на същото колие, което Сеид даде на Дилян преди сватбата и каза, че е от майка й. Четох коментари и на други забелязали тази подробност. Освен това бащата на Дилян влиза в затвора вместо Сеид и мисля, че там умира, а съпругът  на Сабиха  е бил доктор и наскоро е починал. Най-вероятно ще се окаже, че е с втори брак, но тогава на колко години е била починалата й дъщеря Гюлшах, която вероятно е била влюбена в Баран. Очаквах като влезна Баран в розовата стаята да му стане странно, да почуства присъствието на познат човек, особено след като се загледа в книгите и дисковете, но не. Още сме в началото и дано не затворят важни сюжетни линии, без да са дали отговор, както се случи със Зюмрют. Очаквах нещо да се случи между нея и Джихан, защото си разменяха доста хапливи реплики в няколко серии, а те я изпратиха в Германия при Али.

# 13
  • Мнения: 3 137
Май не беше споменато в темата - наскоро Дениз Чакър се е омъжила (може и да е публикувано някъде по фенските теми, но такива събития заслужават и тук да ги отбележим).


Нетипична булка - с букет от маслинови клонки, зелени листа в косите и каубойски ботуши

Избраникът е бизнесмен. Заедно били от две години. Харесва ми как се гледат и как се раздават в танците, без да им пука особено. Явно е, че са на един акъл, което е много важно условие за семейно щастие.

# 14
  • Мнения: 5 642
Благодаря за новата къщурка, Феми! Hug

Честит Ден на независимостта, група! Nature SunnyHands V

В тон с историческите герои, с които всяка нация се гордее, пускам ново промо с Арас, филмът "Ататюрк".




И още един Ататюрк- Онур Туна във филма "Тайната вечеря". Потресаващо му прилича!



Приликата на Онур Туна с Ататюрк даде повод на най-умните в галактиката Satisfied- потребителките във VK Trollface да започнат да дуднат колко Арас не му приличал, как нищо нямало да стане от тоя филм и т.н. Леле, какви елементарни хора! Наистина много се различаваме с тях, все повече. И слава богу. Хем ме е яд, хем чета там и не съм си махнала регистрацията само заради информацията.
Очевидно е, че Арас прилича по-малко на бащата на турската република. И създателите на неговия филм прекрасно са го знаели, но са избрали него.
Аз харесвам и двамата и чакам с огромен интерес и двата филма. И заради интереса ми по принцип към историческите проекти, и заради голямото ми уважение към тази велика личност. Който освен всичко останало е обичал много България.
Мисля, че и трети филм има, забравих кой щеше да участва там.

Общи условия

Активация на акаунт