Отговори
# 750
  • Мнения: 54
Добро утро , скъпи мами:)
Незнам дали посещавате училища за родители , но за всички от София ГОРЕЩО препоръчвам това на Майчин дом! Аз вчера посетих първата от четирите лекции там и съм направо вдъхновена! Аулата е страхотна, бяхме към 20тина коремчета , а лекцията за кърменето беше така конкретна и истинаска, придружена с много клипчета и , естествено с реклама , но като цяло разкошна!!!! Аз доста си записвах, но после минах през Orange да търся бебешки албум-дневник и си забравих тетрадката:::::::::::Simple Smile))))))))))))))) Бременни Whistling Whistling Същата лекторка (която наистина си е уцелила призванието) каза , че имала и лекции в училище за родители Мама в магазин Лабиринт в Люлин всяка сряда от 11ч, но още не съм проверила в нета за подробности:) Ако не ни удави утре , както Чолаков заплашва , аз съм там:::Simple Smile))) По-приятно ми е от книгите и май повече неща запомням! Не съм вярвала, че в кърменето има толкова правила::::::::::::Simple Smile)))))))))))))
А случайно някоя от вас да е намерила вече хубав албум-дневник, че тези по книжарниците малко са ми стандартни baby_neutral

# 751
  • Мнения: 153
Ckharisma, много се радвам, че всичко е минало без усложнения и малките ви принцове са добре Simple Smile как би описла първото ставане newsm78 много поздрави на шантал, като се видим ще я черпя заради баса Hug

Първото ставане е гадно. И още е много неприятно. Но това, което аз лично не знаех за секциото е, че раната боли само при ставане. Моето мислене беше, че е нон стоп и се бях отчаяла. Болката е ужасна, но като седнеш или легнеш отпуска. След час пак. С всеки ден боли различно, започват сраствания на тъканите и дърпа, но се търпи. Аз пия по един течен аналгин на ден, час преди да сляза при Алек, че разстоянието не е малко. Тази нощ- трета за мен успях да спя на ляво и не съм схваната. Всичко е поносимо, доста по-поносимо от очакваното.  Peace

# 752
  • София
  • Мнения: 477
Чети внимателно писаното от мен Слънце   bouquet
Няма нужда да се опитваш да спориш. И аз съм на мнение, че хубаво съм направила Wink

Аз чета добре и не споря просто ми стана интересно..Сякаш има Мами със термин Октомври 2013 в групата,което няма как да стане  skeila   Peace Rolling Eyes
Имаше с термин май 2014...т.е. без контрол беше тогава групата. За момента незнам как е

# 753
  • Мнения: 15
Здравейте, настоящи и бъдещи мами! Simple Smile
Аз съм от Стара Загора и родих април месец. В Стара Загора нямаме банка за кърма, а аз имам голямо количество изцедена от мен и съхранявана във фризер кърма при -18 градуса във торбички за съхранение на Авент, надписана по дати и със стриктно стерилизирани помпа и шишета, а също така съм съблюдавала всички съвети за здравословно хранене при кърмене. В някои сайтове пише, че годността и е 6 месеца, в други година... Понеже за моя радост засега не ми се налага да я ползвам, защото имам и в момента достатъчно мляко, а бих предпочела докато е прясна да се използва, искам да я подаря на някоя нуждаеща се мама, защото ми е много съвестно да хвърля 2 пълни с торбички кърма прегради от фризера. Много бих се радвала да помогна. Пишете ми на ЛС, който се интересува.
Желая леко раждане и много здрави бебчета на всички мами!

# 754
  • гр. София
  • Мнения: 12
Здравейте мами,
понеже не успях да изчета всичко обстойно ,понеже влизам по рядко , искам да кажа за тези който не са си купили нищо ,ни е онзи ден бяхме на пазар за първите неща на бебчо ,и да ви кажа в АЙКО има до 7 септември намаление ,на кажи речи 50 % на неща на АВЕНТ , ние си взехме  помпа за кърма , стерилизатор (електрически) и шишета за новородено , и всичко на цена от 170 лв. Много съм доволна. Ето ако някой го интересува :
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=108&pid=77192 - помпа за кърма
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=108&pid=66035 - стерилизатор
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=58&pid=59036 - шишета

Това е нашият пазар за момента ,абсолютно нищо друго нямаме ,и незнам и от къде да започна Simple Smile
Хубав и усмихнат ден за Вас мили мами и за вашите бебчета :*

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 631
ИМА НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт