Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 631
мамчета Jumbo има ли интернет страница че нищо не намирам? newsm78

# 31
  • Мнения: 33
момичета направо ме нахъсвате с разказите и желанието да сте без упойка... аз мисля да се оставя в ръцете на моята лекарка,ще й поискам съвет как е най-добре и после тя да си преценява в процес на раждане. упойката си ми влиза в пакета,така че ако ми я слагат няма да е защото искат да ми вземат някой лев повече.
Иначе ние сме почти готови,почти всичко сме напазарували,направихме в къщи с мм основно почистване. легълцето е сложено,само дрешките трябва да изпера,ама тях в началото на 9я месец  newsm47

# 32
  • Мнения: 592
 wavey wavey wavey wavey

Хоп в новата тема да я напълним само със хубави емоциии Praynig Hug Hug Hug Hug

# 33
# 34
  • Мнения: 592
мамчета Jumbo има ли интернет страница че нищо не намирам? newsm78

Мисля.че нямат Wink

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 631
ясно..... А тези от вас които са ходили има ли стойка за вана с вана?

# 36
  • Мнения: 592
ясно..... А тези от вас които са ходили има ли стойка за вана с вана?

Да имат  мойта е от там  Peace Peace Peace Peace Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 351
Днес съм на запис на тонове за пръв път, в Майчин Дом. Малко ми е притеснено, не зная защо Laughing. Корема все така ме стяга, увеличиха ми магнерота на 3х2, не забелязвам разлика. Пия и желязо за хемоглобина, 106 ми беше последния път. Много ми се разхожда и обикаля за дрешки и дрънкулки Laughing, а едва изминавам разстоянието от нас до магазина, който е на 5 минути пеша. Уморявам се, започва да ме боли всичко, изобщо красота Grinning. Корема ми е огромеен, една стажантка ми го мери последния път и не повярва, че съм 32 седмица. Качила съм 10 килограма до сега , но пък ми се появиха стрии отпред на корема, но какво да се прави. В неделя купих няколко бодита от Вис Виталис, показвам ги на мъжа и питам дали му харесват и той каза, че са хубави, но някак не може да се представи, че след време ще има нещо в тях Joy. Както и аз, много ми е странно все още.

# 38
  • Мнения: 219
Мен днес ме е обзело една мания за чистене ама.. не става номера. Минах само с прахосмукачката навсякъде и сега умирам от кръст  Weary   Нищо не мога да правя вече, дори от приятните за мен неща се изморявам, ММ най ми се смее като излезна от банята изморена все едно съм копала цял ден.  Толкова неща искам да свърша, а не мога. Отчайвам се от себе си вече, ноо ме успокоява мисълта, ч остана съвсем мъничко  newsm44 newsm44

# 39
  • Мнения: 281
Мен днес ме е обзело една мания за чистене ама.. не става номера. Минах само с прахосмукачката навсякъде и сега умирам от кръст  Weary   Нищо не мога да правя вече, дори от приятните за мен неща се изморявам, ММ най ми се смее като излезна от банята изморена все едно съм копала цял ден.  Толкова неща искам да свърша, а не мога. Отчайвам се от себе си вече, ноо ме успокоява мисълта, ч остана съвсем мъничко  newsm44 newsm44

Деси, успокои ме, аз си мислех че съм единствената която се изморява докато се изкъпе  Joy Joy Joy. На мен ми е голяма мъка да мия чиниите, понеже корема ми опира в мивката и ставам цялата мокра или пък трябва да се протягам много за да не се измокря и след това ме боли и гърба и ръцете. Голям майтап пада.

# 40
  • Мнения: 219
Мен днес ме е обзело една мания за чистене ама.. не става номера. Минах само с прахосмукачката навсякъде и сега умирам от кръст  Weary   Нищо не мога да правя вече, дори от приятните за мен неща се изморявам, ММ най ми се смее като излезна от банята изморена все едно съм копала цял ден.  Толкова неща искам да свърша, а не мога. Отчайвам се от себе си вече, ноо ме успокоява мисълта, ч остана съвсем мъничко  newsm44 newsm44

Деси, успокои ме, аз си мислех че съм единствената която се изморява докато се изкъпе  Joy Joy Joy. На мен ми е голяма мъка да мия чиниите, понеже корема ми опира в мивката и ставам цялата мокра или пък трябва да се протягам много за да не се измокря и след това ме боли и гърба и ръцете. Голям майтап пада.

Да това с чиниите и на мен ми е голям проблем, целия ми корем е в мивката, затова все по-често използвам съдомиалнята вече или ММ ги мие. Добре, че ми е работен, ако беше някой да не става от дивана щяхме да тънем в боклуци вече  Grinning Grinning

# 41
  • Мнения: 167
Запис Simple Smile


Иначе на мен не са ми казвали още дали ще мога да родя нормално, казаха ми че го определят най-рано в началото на 9-ти месец (в смисъл ако няма предварително известни причини за планирано секцио).

Ами трябва да ти премерят таза с тазомер,и ако е 19см. или под 19см. се води росково първа степен,18см е -2-ра степен и така..и препоръчват секцио.Моя  Др. също каза,че в 34-та седмица ще го мери,но аз на предната конслулт.му надух главата и човека ме измери,каза че е 21см. и за сега няма причина да не мога да родя нормално и много се зарадвах. Утре съм на преглед и дано бебка се е обърнала вече главично,че на предната ЖК. Доки нищо не каза по въпроса.. Praynig Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 176
И аз съм трудна с това чистене... А първата ми работа като стана е да подхвана стаите. Навик. Много обичам да ходя боса по пода, а направо избеснявам като ми се полепи нещо по ходилата. И се почва - прахосмукачка, парцал, бърсане, подреждане... И в 10.30 ч. вече си мисля за обедна дрямка  Laughing Laughing

Иначе моята беб си ме буди рано-рано, но и гърбът не ме оставя на мира - все по-често се събуждам от болки и не мога да заспя, докато не се преместя на дивана. Там в някакъв измислен ъгъл от 100 градуса успявам да продължа нощта...

Момичета, много дълго стана и с риск да ви оттегча ще си задам въпроса, който ме вълнува от известно време. Става дума за пелените (за повиване), одеалцата и разни такива. Има най-различни материи с най-различно приспособление - тензухени, мусалинени, памучни, хавлиени, с подплата, без, рипсани, гладки... Обърках се много. Нека мамите с опит да разкажат малко за тях - кое всъщност ще ни влезне в употреба и кое не, кое за какво се използва и т.н. Ще съм много благодарна.  Hug

Усмихнат ден на всички!   bouquet

# 43
  • Мнения: 251
Момичета, разсмяхте ме с това къпане  Simple Smile
Миенето на чинии и на мен ми е проблем, заради болките в гърба после...

Да кажа и аз за упойките, раждала съм и със и без, втория път сама не поисках, болката си я има и двата пъти, не мога да кажа че с упойка не боли. Момента обаче, когато започнат същинските контракции имам предвид тези с големите болки, вече е късно за упойка, защото те са на по-голямо разкритие. вярно е, обаче това, че всичко се забравя.

Пелените аз лично съм ги ползвала при повиване на бебето, за да не е директно на повивалник или позложка, както и след къпане вместо хавлия, защото хавлията обикновенно пуска власинки, а и по този начин ползвам еднократно, след това отива за пране. Бархетните или памучните са по-плътни и са много удобни, тензуха е много тънък.

# 44
  • Мнения: 177
И аз нещо не мога да им схвана приложението на тези пелени....Освен да се завие при изписване на бебето (даже и тогава не може ли да е с одеалце?) не виждам друга  полза от тях....

Общи условия

Активация на акаунт