Нумерология

  • 81 884
  • 423
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 202
Първо си много млада, за семейство и деца.
Личното ми мнение, че преди 28-30г. човек не е достатъчно зрял. От астрологична гледна точка е хубаво човек да е минал едно Сатурново завръщане., т.е. 28-29,5г.
Винаги всичко ни се случва за наше добро, т.е. всичко което ни се случва или не ни се случва,  си има причина.....може би, просто трябва да усвоиш някои уроци. Радвай се на това, което имаш: здраве и младост+.......ти допиши........
Каква беше годината от живота ти, когато навърши 19г? Имаш ли положителни спомени или по-скоро негативни?


Да, знам че все още съм млада, но времето си минава... а аз нямам дори сериозна връзка, знам че съм тежък характер и не е лесно с мен, но все пак... Радвам се на здраве, младост + добри и верни приятели.
2007 г (когато навърших 19) беше бала ми, знаеш как е.... емоции, приготовления, вечер с роднини, вечер със съучениците (3 вечери Laughing ). После кандидат-студентски изпити, приеха ме, безгрижен студентски живот, завърших, после имах сериозна връзка, която продължи 2 години, дори живеехме заедно и от там застой. Сякаш след него ми тръгна надолу в любовта, абсолютно нищо сериозно.... а не е като да ми липсва внимание. Все нещо не им харесвам... не знам вече... общо взето това най-много ме мъчи.

# 76
  • Мнения: 3 181
Бъдни Вечер е, стават чудеса!
Пожелайте си нещо и вероятността да се сбъдне е голяма!
Желая на всички много здраве и любов!  bouquet

vaniakkostova, опитвам се и аз да се уча от вас и темата, за това питам понякога и сравнявам дали това, което мисля, имам предвид и знам се припокрива с реалността.
Ти с в цикъл под знака на 4, това ще е така до 32-33 ти година. От 32-до 34г. ще имаш важни събития в живота, ще бъдат завършек на стари неща, и поставяне основите на нови, възможно е нова връзка, брак, дете, нова работа и т.н. допълни както желаеш.....След 33г. влизаш в цикъл под знака на 6, който е много по-приятен от предходния, би трябвало да има повече любов, хармония и положителни емоции. След 42г. Влизаш в нов цикъл под знака на 1, възможно е да започнеш и поставиш отново много нови основи. Деветгодишен цикъл под знака на едно дава или нова любов/ брак, или ново бизнес начинание, нещо много генерално се случва в живота на човек.
След 51г. влизаш в цикъл под знак на 5, възможни много пътувания, приятелства, забавления, приятно число.

Питах за годината, когато навършваш 19г. защото тогава тази година за теб е под знака на 4, в цикъл под знака на 4 си, според някои дебели книги, би трябвало да ти е трудна, но не е...което само затвърждава моето мнение, че 4 хич не е страшно число и понякога ни носи награди и бонуси, точно както Сатурн, планетата на кармата. Предполагам, че в годината в която си навършила 22г. е приключила връзката ти? Тогава си била под знака на 7, едно принципно харесвано число, приемано за духовно, но аз съм малко със смесени чувства към него. На мнение съм, че годините под знака на 7 са трудни, а не под знака на 4. Годините под знака на 7 ни дават или съзнателна самота, или ако не я търсим и искаме, ни я налага Вселената. Забелязала съм, че често хората претърпяват инциденти, операции, срив, проблем със здраве точно в година под знака на 7....за това попитах.
Весели празници  bouquet
И се радвай на това, което имаш, не бързай, банално е, но всяко нещо с времето си, когато си готова нещата ще се случат....и си права, когато човек не търси съзнателно, не насилва нещата, дори е забравил за желаното, то се случва Wink

# 77
  • Мнения: 202
Да, точно на 22 се разделих с него, наистина 2010 година беше много трудна и неясна година за мен. Но от тогава съм в някакъв застой, имам приятни и запомнящи се моменти с приятели, не мога да кажа, че живота ми е плевели и бодили, но нищо важно и съществено не се случва. Искам промяна, но тя не се случва лесно. Искам нова работа и някакво по-голямо развитие, но изключително трудно е. Започнах шофьорските курсове, това е някаква малка част от промяната за мен, и се чувствам добре за момента, но не ми е достатъчно.
Честно казано, не ми се чака изобщо година под знака на 6-цата. След 32-33 г. ми се вижда много късно за брак и деца... до тогава съвсем ще се отчая Confused Confused Confused

# 78
  • Мнения: 3 181
Момент, всичко това, което желаеш може и по-рано да се случи, не съм казала, че непременно брак, нова работа и т.н. ще са непременно на 32-33г. Написах само, че преминаването от един деветгодишен цикъл към друг, често се характеризира с това. Новият цикъл ще бъде по-добър за теб.
Идващата 2015, би трябвало да е по-успешна от изминалата. Април може да ти е по-труден месец, под знака на 7 е. Ако искаш промени от май до юли са благоприятни.
Просто се отпусни и не насилвай нещата.
Човек може да бъде щастлив тук и сега, не е необходимо да има А, Б или В, това е заблуда. Усещането за щастие и комфорт е състояние зависещо само и единствено от теб, не е нужно да има изпълнение определени условия / например нова работа, нова връзка/. Човек е хубаво да се научи да бъде щастлив сам със себе си, и чак тогава с друг човек, връзката може да е само допънителнение, но не трябва да е основата на щастието.....

# 79
  • Мнения: 202
Това последното изречение колко много ми хареса... не се бях замисляла, а колко е вярно. Знам, че не трябва да насилвам нещата, да се отпусна и да се отдам на момента, но понякога човек има и спадове и някак си търси утеха в нещо друго за неуспеха си (споделяне с приятел, ясновидки, зодии, планети и т.н., което е изречено на глас е доста глупаво) и кураж и надежда за нещо по-добро (пак в изброените неща в скобите). Надявам се наистина новата 2015 г. да е по-добра от изминалата и по-лоша от следващата (пожелавам си го всеки път).

# 80
  • Мнения: 502
Откъде да намеря повече информация за жизнените цикли - не тези 9 годишните, а тези по-глобалните - цикъла на формирането, продуктивния цикъл и цикъла на жътвата. Единственото, което открих е това http://petardanov.com/index.php/topic/18737-%D1%86%D0%B8%D0%BA%D … 0%B8%D1%82%D0%B5/
Интересува ме за човек с цикъл на формирането от 0 до 27 години под знака на числото 9, продуктивен цикъл от 27 до 54 години под знака на 1 и цикъл на жътвата под знака пак на 9  Tired Много тежко ми звучи - като че трябва да се посвети на другите и да е нещастна в чисто личен план  Confused ?

И забравих - пътя ѝ е единица.

# 81
  • Мнения: 3 181
Трябва да го погледна, това е някакъв друг начин за формиране на циклите, по-големи са....не съм запозната, но като гледам отново използват ПЪТ и значение на цифрите под знака на съответния период. Да, 9 не е лесен период, но щеше да е по-неприятно, ако си с ПЪТ 9, тези хора, наистина трябва да са отдадени на другите...
Сега нямам време да разгледам постнатото и да пиша повече.

# 82
  • Мнения: 3 181
Разгледах циклите, много са обобщени така, повечко са годините в цикъла и няма конкретика.
Предпочитам деветгодишните цикли, мисля дават повече информация.

# 83
  • Мнения: 502
 Peace При всички случаи.
Тези по-глобалните дават някаква по-обща насока и представа за това под какво "мото" ще протече живота.
Аз като оптимист обаче за по-горния казус си мисля, че може пък да стане човек на изкуството (това я влече и ѝ се удава), и съвсем повърхностните ми астрологични проучвания сочат същото . И в тоя смисъл не е нужно да е непременно нещастна в личния си живот, персоналното тълкувание може да е с малко по-друг нюанс, ще се допитам до професионален астролог за повече подробности обаче.

# 84
  • Мнения: 3 181
Задължително към професионален астролог, може да ти даде много добри насоки, ако щеш съвети относно възпитанието.
Аз имам прочит на натала и на двете ми деца.

# 85
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Искам да науча нумерологията по-задълбочено, да си направя някакви справки за себе су. Моля да ми препоръчате изпитани книжни или онлайн източници.

# 86
  • Мнения: 3 181
1.Алена и ма два тома " Пълен курс номерология и астрология", първият том е само номерология, доста систематизирано е, добре обяснено;
2." Нумерология, енциклопедия стъпка по стъпка''
3. Нумерология-рождената дата ключ към опознаването на човека" на А. Ф. Александров, мисля я има в ел. вариант;
Това на първо четене

# 87
  • Мнения: X
Здравейте и Честита Нова година, момичета!

Имам следното питане, започвам нова работа от 05.01.15г- може ли да ми кажете, който е запознат, дали датата е благосклонно насочена към мен за започване на нова работа? Изчислих си сама личното число от рожденната дата,което е 4. Да кажем най-общо Водолей съм, с асцедент водолей и три  от водещите планети за всеки зодиакален знак  Уран, Слънце и Луна също са  във водолей- т.е някакъв свръх водолей със всичко типично при водолеите,при мен умножено по 10! Това дали е достатъчно,като инфо?!

Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 00:24 от Анонимен

# 88
  • Мнения: 3 181
От астрологична гледна точка можеш да попиташ в другата тема, там има доста компетентни момичета. Пълнолуние, това което ме притеснява е, че цял ден Луната е без курс, т.е. неподходящо време за започване на нещо ново.
От номерологична гледна точка денят е под знака на 5, не би трябвало да е проблем, така мисля.

# 89
  • Мнения: 1 831
Някой разбира ли от нумерология ...искам да ми се изчислят нещата за да си сравня.Една ми направи на мен ,съпругът ми и детето ,ама нещо й нямам вяра.

Общи условия

Активация на акаунт