Нумерология

  • 80 464
  • 423
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 181
Мисля, че няма такава тема.

Лично аз, съм голям фен на нумерологията.

От къде да започнем: Път, Лична година, жизнен цикъл? Число на името?



# 1
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Първа записала се  Peace
Кое е по точно нОмерология или нУмерология, защото навсякъде е различно. От номер - номеролгия, а от латински нумер /номер/ - нумерология, де да знам  newsm7

# 2
  • Мнения: 3 181
Първа записала се  Peace
Кое е по точно нОмерология или нУмерология, защото навсякъде е различно. От номер - номеролгия, а от латински нумер /номер/ - нумерология, де да знам  newsm7


Не мога да ти отговоря, и аз съм в същото чудене, но стандартно пишат с У, за това и така озаглавих темата

# 3
  • Мнения: 7 006
Мисля, че няма такава тема.

Лично аз, съм голям фен на нумерологията.

От къде да започнем: Път, Лична година, жизнен цикъл? Число на името?





Как да сметнем "Път, Лична година и жизнен цикъл" ?  newsm78

# 4
  • Мнения: 3 181
ПЪТ, изчислява се като се сумират цифрите от рожденната ви дата и се редуцират до едноцифрено число.

Пример:

Рождена дата: 08.08.2014г. = 08+08+ 2+0+1+4=23= 5

Човека роден на тази дата е с път 5. Хората с този път обикновено пътуват доста, възможно в чужбина. Могат да имат възможност да живеят в чужбина, това може да е по-добър живот отколкото в родната им страна/ само възможност, не задължително условие/. Обичат промените, динамичния начин на живот.

Пример:
Рождена дата : 21.05.1985= 21/ тук може да редуцирате 21 до 3, по ваш избор/+5+1+9+8+5=31=4
Човека роден на тази дата е с ПЪТ 4.

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 07:48 от aniram***

# 5
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Ето едно сайтче за изчисляване на път и лична година автоматично http://www.astrohoroscope.info/numero3.htm
Лично харесвам тълкуванията, статиите в този сайт  http://kaballa.wordpress.com/
Ето и друго http://numerologiazavseki.alle.bg/p/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0% … 0%B8%D0%BD%D0%B0/
http://abcblog.eu/%D0%B8%D0%B7%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B5%D1% … 0-%D0%B7%D0%B0-2/

# 6
  • Мнения: 7 700
ани мерси за интерсната тема  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 140
Идвам да ви чета.   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 181
Статията за числата на номера на колата беше интересна, но трябва да се вземе  предвид и друго, не само сумата от числата на номера+ цифровия еквивалент на буквите, редуциран до едно число/ както пътя при рождена дата/, има голямо значение на коя цифра завършва номвра на колата ви, както и телефонния ви номер. Дали въпросната цифра е подходяща за вас и е в синхрон с останалите числа от матрицата ви.

Как се определят циклите?

Всеки един цикъл е девет години. Кога започва цикъла и кога завършва зависи от вашия ПЪТ

36 години - ПЪТЯ= годината до която е първият ви цикъл. Всеки следващ цикъл е плюс 9 години.

Пример:

ПЪТ 1
36-1=35/ до 35 ви година е първия цикъл от живота ви/
35+9=44/ до 44г. е втория цикъл от живота ви/
44+9= 53 / до 53г. е втория цикъл от живота ви/
53+ 9=62/ до 62г. е четвъртия цикъл от живота ви/

Приема се, че циклите са 4, т.е. това са важните, основни, но вие винаги можете да си изчислите и останалите цикли. Това е важно, защото може да ви покаже важни/ интересни/ дори основни години в живота ви. За ПЪТ 1, първия цикъл е до 35г, но 35-9=26г. На 26г. на човек с ПЪТ 1 ще има важна за него година, както и следващата 27/ под знака на 1, за ново начало/ 26-9=17г.
Тази година също е важна за човека с ПЪТ 1, 17-9=8, друга основна година.
62г+9=71г. друга важна година, подходяща за приключване
71г.+9=80г.
80+9=89г

 Какво имам предвид? При ПЪТ 1, годината 35 завършва цикъла, т.е. на 35 години, човека ще бъде в последната година от цикъла, под знака на 9. Това е важна година, случват се основни събития в живота, ключови. Приключват се отношения, приятелства, връзки, работа, всичко което вече не ни е нужно свършва, по наша воля и желание, или принудително.
 Тези години под знака на 9 са динамични, понякога натоварващи, но и нужни, за да се освободи път за новите неща, начинания, хора, които ни очакват в следващия цикъл, който започва с годината 1.
При ПЪт 1, вторият цикъл започва на 36г. , т.е. на 36 години човека е в година под знака на 1-нови начинания, основи, сега е момента за промените, не се колебайте, защото после ще чакате още 9г. В зависимост от останалите цифри в мартицата ви, може да се прогнози какви евентуално промени и ситуации да се очакват......но за всеки човек това е индивидуално.

Ключови и важни години са под знака на 9-за приключване и следващата под знака на 1, за ново начало. По-горе описах как да си ги изчислите, в зависимост от вашия ПЪТ.

ПЪТ 2
36-2=34/до 34г. е първия цикъл от живота ви/
34+9=43 / до 43г. е втория цикъл от живота ви/
43+9=52 / до 52г е третия цикъл от живота ви/
52+9=61 / до 61г. е четвъртия цикъл от живота ви/


Други важни години на хора с ПЪТ 2:
години под знака на 9 подходящи за приключване :
25г; 16г; 7г; 70г; 79г; 88г; 97г;


Години под знака на 1, подходящи за ново начало:
26; 17; 8 ; 71; 80; 89 ; 98 ;

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 08:33 от aniram***

# 9
  • София
  • Мнения: 102
Благодаря за темата!
Преди време четох за жизнените цикли, но явно става въпрос за нещо различно от това което aniram е писала. Ето я статията, може ли някой по навътре с нумерологията да разясни за какви цикли става въпрос тук?

# 10
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Много интересно за циклите на живота  Simple Smile Ето един сайт, който може и да го знаете  Wink , но и там има интересни неща. Изисква регистрация, ако искаш да видиш по-подробно нещата http://www.med-i-center.com/
Това с циклите на живота не се бях сблъскала и по изчисленията, които си направих, тази лична година ми 1. А какво ще кажете за хората с път на живота 7? Praynig

# 11
  • Мнения: 3 181
В сайта единственото, което не ми допадна на прима виста е, че астрологията и нумерологичта са в раздел ГАДАНИЯ. Астрологията и нумерологията са си науки, не са гадания, така доста от хората, които не са запознати остават с погрешно впечатление

# 12
  • Мнения: 6 666
ПЪТ, изчислява се като се сумират цифрите от рожденната ви дата и се редуцират до едноцифрено число.

Пример:

Рождена дата: 08.08.2014г. = 08+08+ 2+0+1+4=23= 5

Човека роден на тази дата е с път 5. Хората с този път обикновено пътуват доста, възможно в чужбина. Могат да имат възможност да живеят в чужбина, това може да е по-добър живот отколкото в родната им страна/ само възможност, не задължително условие/. Обичат промените, динамичния начин на живот.

Напротив, хората родени с ПЪТ 5 имат задължително условие да прекарат по-голямата част от живота си в чужбина, където ще срещнат предопределената половинка и ще имат успехи в работата.Компромисен вариант е да пътуват през месец два в чужбина. Peace

# 13
  • Мнения: 3 181
Виж сега, нарочно го написах така, защото няма как една девета от хората на земята, защото са с ПЪТ 9, да трябва да живеят непременно в чужда държава, а не в родината си.....  или да пътуват до чужда държава, за да срещнат половинката си.......нещата са малко хм, по-омекотени, не толкова категорични. По този начин казваш на всички четящи с ПЪТ 5, тръгвайте в чужбина, тук за вас няма живот, малко по-обмислено, ако обичаш.
ПЪТ 5 предразполага към пътувания, възможно в чужбина, живот там, но не и задължително. Душата има свободна воля и възможност за избори, не винаги, но ги има. Познавам доста хора, които са си с ПЪТ 5 родени са си в БГ, и си живеят чудесно тук, с половинки срещнати в БГ. Дори за някои не си ги представям да живеят в чужбина. Една от дамите ходи единствено на почивки и шопинг в чужбина, но не би и си помислила да се установи там. Не мисля, че с друг начин на живот тя би била щастлива, освен настоящия, който води.......
Всичко, което пиша в темата е на база прочетена литература, обмен на инфо/ с 3 ясновидки на база опита им с рожденни дати/, и естествено моят личен опит, защото знам на почти всички хора, които познавам рожденните им данни, както и на близките и децата им/ обичам да съм наясно с кого си имам работа, както и да следя кое как работи в астрологията и нумерологията/

# 14
  • Мнения: 103
Препоръчвам книгата на А.Ф. Александров"Нумерология.Рождената дата-ключ към опознаването на човека" Бях я купувала преди години,но чал сега и дойде времето.Цели право в десятката на характера. Peace "проверявам" и познатите и близките си така. Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт