Нумерология

  • 81 326
  • 423
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 291
Мария Станкова (дано не бъркам фамилията). Аз и мои познати сме много доволни. Не съм на Ти с нумерологията, но много точно описва хората, както и бъдещи събития. За миналата година мога да кажа, че почти 1 към 1 се е случило всичко, което каза Simple Smile

# 286
  • Мнения: 369
На мен не ми е известна. За нумерологията е важно да се знае, че ако човек върви по неговия си път  всички предсказания за периодите и личните години се  случват и сбъдват. Има много нумеролози,  важно е да интерпретират събията от личната година правилно и да покажат възможностите за израстване., това е математиката , а тя е точна наука. Тежките години, свързани с препятствия за израстване са четвърта и девета/ Изцяло негативна/ ,но  ако човек е заработил добра карма, то и през тези години , може да се чувства добре!

# 287
  • Мнения: 4 706
Някой може ли да каже добър нумеролог онлайн или за София, който да дава тези съвети?

# 288
  • Мнения: 369
Трудно ще препоръчам, аз се занимавам любителски самостоятелно от 15 години и много се дразня като чуя как се заклеймява негативно  определена година,  човека не трябва да се обърква, а да му се покаже как от лимона да направи лимонада ...хубави неща и книги пишат Ели Маринова, Нели Колева,  Светлана Тилкова има добри книги, Жан Даниел Фермие -Номерология, изключително добър е Номерологичен Календар на Муси Дачева, Николета Йохансен има хубави клипове в  youtube

# 289
  • Мнения: 4 706
Аз съм била при Кристина Сунгарска,въпреки че ''позна'' всичко и ми каза само хубави неща се чувствах толквова зле след срещата си с нея, едва ли не ме обвини за това, че някои неща не са се случили... и някак се наслаждаваше над властта, която имаше над мен и това че бях много объркана и уязвима.

А ти занимаваш ли се и професионално? 

# 290
  • Мнения: 709
marieta, можеш ли да кажеш нещо за Ана Креалди? Направо ме срина със земята жената.

# 291
  • Мнения: 369
Само любителски.......Нумерологията е много ясна - дава представа коя година за какво служи - Първа -за ново начало, любов, втора за търпение, уравновесвяване, баланс, любов, трета за развитие и предпазването от неподходящи хора около вас, четвърта година е с акцент работа и трудности породени от странични фактори,тоест изпитва ни съдбата, пета година е за промени,, шеста е за стабилизиране на постигнатото, без нови неща, за любов, седма - анализирай, любов, това е годината от съдбата, осма -карма пари, брак по сметка и девета е за приключаване на всичко започнато през предходните осем години и премахване на всичко , което дърпа назад човек.
Добре е всяка година да се използва по предназначение.Например в Девятка не може да се започва нищо ново. То може, но няма да е стабилно и да завърши добре...

Предсказването трупа Карма...това съм го установила лично..ако ме питат отговарям...отговорът също трябва да откровен и истински, защото също влече след себе си негативна енергия.за човека , който предсказва ..въпросната госпожа има една малка червена книжка издадена....

# 292
  • Мнения: 4 706
Това значи, че не може да създаваш семейство през 6та година, защото е без нови неща, а ако ти се роди дете? И каквото и да правиш не трябва да се жениш в 8ма година, за да не е брак по сметка...

# 293
  • Мнения: 369
А не не..най-подходящите години за любов са първа, втора , шеста и седма...Шеста година  не е подходяща за започването на нова работа   и ако напуснете през шестата, трудно ще си намерите, подходящата за вас...може да си намерите други, на които ще учите уроци ----там  девиза е стабилизирай постигнато.. а в осма може да направите брак с богат мъж.....животът ще ви върви , ако  носите отговорност за решенията си  , дори и да сбъркате , да платите за това  - с пари най-лесно, с труден живот ,  с болест ...и т.н... Особено ако липсва Вяра и съмненията дебнат отвсякъде ....

# 294
  • Балчик
  • Мнения: 740
Благодаря за информацията, много е интересно. Какво означава първа, втора, трета и т.н години и как се изчисляват?

# 295
  • Мнения: 369
Наистина е много интересно човек да научи за себе си, за пътя си, за мисията си в живота.
http://umaybg.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0% … 0%B8%D0%BD%D0%B0/
 Това е много добър сайт.
Подробно за личните години  препоръчвам това:
http://gmartines.blog.bg/hobi/2015/02/04/numerologiia-lichni-god … ni-rozali.1335502

# 296
  • София
  • Мнения: 1 113
Здравейте! Много интересна тема.

Четох, че личната година започва от рождения ден.
И сега се чудя - аз като съм родена в края на годината, сега за да си сметна личната година в момента как да постъпя?
Събирам датата си + 2019г, защото рожденият ми ден през 2020 все още не е настъпил.
Или събирам датата + 2020г. , защото въпреки, че не е настъпил, все пак в момента е 2020 година ? Simple Smile

# 297
  • Мнения: 369
Първият вариант, който сте написали -датата  на раждане   плюс  месеца плюс 2019 год, винаги  се смята годината преди да е настъпил текущия рожден ден.

# 298
  • София
  • Мнения: 1 113
Благодаря за отговора! 😊

# 299
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
А повтарящите се числа в датата на раждане имат ли  накакво значение или не ? Днес ми направи впечатление,защото дъщеря ми е родена на 20.02.2010.(три двойки и три нули),а тази година - Рд и е на 20.02.2020.(доста запомняща се дата).
Интересното е че и синът ми е роден на дата с повтарящи се числа-при него има 4 единици и 2 четворки примерно.

Общи условия

Активация на акаунт