Нумерология

  • 81 330
  • 423
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 215
Кое число си изчислила?

Върни се по-назад в темата и ще видиш кое как се изчислява. Simple Smile

# 256
  • Мнения: 1 328
Някой има ли инфо за личните години 11 и 22.. на места пише че не се редуцират,а ми излиза че съм в 22 и ми е интересно да прочета, въпреки че до сега е доста трудна година, сякаш отговаря на сбора 4  Close

# 257
  • Мнения: 364
Някой има ли инфо за личните години 11 и 22.. на места пише че не се редуцират,а ми излиза че съм в 22 и ми е интересно да прочета, въпреки че до сега е доста трудна година, сякаш отговаря на сбора 4  Close

 Различните школи ги редуцират до едноцифрно число или не. Година 4 - време за работа и организация, дисциплина и произвеждане на материални блага. Ще се занимавате с ръководство, обработка на документи свързани с наследствени имоти, работни имоти, придобивка/ремонт на жилище, съдебни дела  или с администрация. Бъдете внимателни с детайлите и не оставяйте нищо незавършено. Емоционалния живот ще е по-ограничен, но ще се радвате на сигурност и стабилност. Може би ще ви липсва разнообразие и ще се чувствате ограничени, но въпреки това няма да ви липсват контакти,спортни мероприятия. Обърнете внимание на здравето си.Излизайте по-често сред природата. През годината има опасност от загуби, кражби и злополуки, Но,като цяло годината носи голяма работоспособност и издръжливост.

# 258
# 259
  • Мнения: 1 239
АКо може някакъв коментар и над моите числа. Родена съм на 05.12.1989, по сметките в началото на темата изкарах, че имам Път 8. Пише хората с този път били все материално обезпечени, пари от нищо правят, амбициозни, музика и пари ми прилягали, а точно и музиката ми е любима - пея, танцувам и свиря. Въобще много истини за себе си откривам. Определено и уважавам парите, обичам да работя или препродавам, за да изкарам пари и после да ги вложа в почивка или нещо материално, ако ме е грабнало.
Но по темата с годините и циклите нещо се бъркам. До колкото разбрах от 36 се вади пътя 8 и получавам 28. До тогава е първия ми цикъл ли?  и После да добавям 9, за да разбера кога ще почне новия цикъл? Миналата година се омъжих 26 септември, после при случайни проверки датата и месеца се оказаха идеални и за мен , и за ММ. Занапред добре ли "изглежда" нумерологично? Laughing
Отделно сега май съм в дупка, правиха ми операция този месец, заради несполучлива бременност, кога би било добре за нови опити? След РД?

# 260
  • Мнения: 1 831
АКо може някакъв коментар и над моите числа. Родена съм на 05.12.1989, по сметките в началото на темата изкарах, че имам Път 8. Пише хората с този път били все материално обезпечени, пари от нищо правят, амбициозни, музика и пари ми прилягали, а точно и музиката ми е любима - пея, танцувам и свиря. Въобще много истини за себе си откривам. Определено и уважавам парите, обичам да работя или препродавам, за да изкарам пари и после да ги вложа в почивка или нещо материално, ако ме е грабнало.

и аз съм с  път 8 .Една позната ,която се занимава с такива неща ми прави преди 2г хороскоп и ми каза ,че толкова 8-ци на едно място не била срещала  Laughing Laughing Е да ама не ми падат така лесно парите ,нито ги печеля така лесно.Даже бих добавила ,че сега оставам и без работа  Wink

# 261
  • Мнения: 1 239
Шушулина, падат с труд, но ми се дават наистина много възможности. Сега лежа в болнични, но се оправям. Та една втора лека работа имах уговорена, отказах я след операцията. Като се обадих, че съм ок и ме наместиха другаде същата като стил работа за 3 дни. Вчера ми звънят като разбрали, че искам и съм ок и от първото уговорено място ме искали за повече дни(съответно пари), тази дето щяла да ме замести ще махнат, за да се върна?! Чувствах се поласкана, днес отварям продавалника, спешно ми искат един продукт Mr. Green  И така от време на време имам силни финансови периоди.
 Само Ани или който последно тълкува числата да каже. Скоро/идната година какво да очаквам в работна и лична сфера. Там с тия лични години коя лека, коя тежка как да си сметна.

Шуши, успех иначе, сигурно нещо голямо ще се намести в живота ти финансово и му е трябвало място! Peace

# 262
  • Мнения: 1 831
Шушулина, падат с труд, но ми се дават наистина много възможности. Сега лежа в болнични, но се оправям. Та една втора лека работа имах уговорена, отказах я след операцията. Като се обадих, че съм ок и ме наместиха другаде същата като стил работа за 3 дни. Вчера ми звънят като разбрали, че искам и съм ок и от първото уговорено място ме искали за повече дни(съответно пари), тази дето щяла да ме замести ще махнат, за да се върна?! Чувствах се поласкана, днес отварям продавалника, спешно ми искат един продукт Mr. Green  И така от време на време имам силни финансови периоди.
 Само Ани или който последно тълкува числата да каже. Скоро/идната година какво да очаквам в работна и лична сфера. Там с тия лични години коя лека, коя тежка как да си сметна.

Шуши, успех иначе, сигурно нещо голямо ще се намести в живота ти финансово и му е трябвало място! Peace
бързо оправяне Шоколадче  Peace
Доколкото си спомням каза ,че след трудности ще имам доста пари.Пари при мен не се задържат мн мн  Laughing за това и не вярвам на това.Дано да си права - да си намери нещо голямо финансово място

# 263
  • Мнения: 1 239
Видя ли и аз гадая успешно! Бъзикали са ме -понякога като кажа нещо и става,обичам да се шегуват със сините ми очи,  че предричали  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 364
Здравейте  Simple Smile
по средата на курс по нумерология съм и мисля, че темата ще ми е интересна.
Връщам се да чета от начало  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 7 743
разкажи за курса Simple Smile

# 266
  • Мнения: 364
Какво по-точно  Grinning

# 267
  • Мнения: 3
Я кажете нещо за лична година 5, моля Simple Smile

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Я кажете нещо за лична година 5, моля Simple Smile

Предстои ми след 1.3.2017 година и на мен Simple Smile

Още съм в лична година 4, а ти?  Simple Smile

# 269
  • Мнения: 3
Аз вече съм в пета, но това, което пише в интернет ми е крайно недостатъчно. Искам някой, преминал през нея с опит или познания в тази област, да сподели Simple Smile
Четвърта ми беше адски трудна.

Общи условия

Активация на акаунт