Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 29 921
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 631
по повод времето,
една вметка- казаха че юли ще е по прохладен и от юни, пак ще е такова дъждовно следобеда -такава прогноза поне гледах аз   newsm78 newsm53 и се надявам да е по прохладно.... да може следобеда да си правим разходки а не да стоим в къщи или в някой мол на хладно

# 16
  • Мнения: 135
Да дано е така. Че в тези жеги само в къщи не върви

# 17
  • Мнения: 281
 УУУФФФф и в Пловдив е една жега... sweating, направо не се диша. А моята бебка пък не спира да ме рита по цял ден, може да му е топло, не знам, но се започва още с отварянето на очите ми. Понякога имам чувството че ще ми изкочи през корема  Laughing
 Много ми се иска да си цопка крачетата в морето, но...ще видим дали ще ме огрее  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 230
Хайде аз в новата тема.
Абе вярно, че е кофти в жегата, ама ако юли е по-хладен от юни, то лятото съвсем ще свърши. Пък и като вали никъде не може да се излезе. Аз вече тренирам усърдно за по-топло време - нали съм в Пловдив и тук си е топличко. Следобед излизаме след 5,30-6 часа и стоим до към 9 - детето поне да се наиграе. Аз на някоя сянка и така.
А за килограмите незнам какво правите мамите дето не качвате. Аз гледам да не се тъпча, ама тия кила вървят стремглаво нагоре. А с първата бременност качвах много равномерно и постепенно, докато сега направо ... ако продължавам в същия дух ще подмина 20кг.

# 19
  • Мнения: 101
Запис от мен.

# 20
  • Мнения: 328
Ох дано да не е толкова топло, че като се сетя че цяло лято има да караме ... не знам   newsm17

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 631
Да искарахме зимата ся и цялото лято ххахах големи къръци Simple Smile. Ама най хубавото е че няма да се ражда в жегите ще е есен Wink)) хубаво шарено хахха мислете позитивно. Ей ся ще се изтъркули лятото. Както си замина юни и юли и август ще си заминат и септември още по-бързо  Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 33
в крак с името на новата ни темичка другата седмица сме на морееее  newsm08 дано и времето и морето се задържат топли да си цопна шкембето  хахахх

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 631
mimi_sf, говори с Аг-то преди да цопнеш дали има проблем?! Защото бяхме коментирали по-назад в темите за морската вода дали става за къпане или не.

# 24
  • Мнения: 7 988
Искам да пиша на scorpion_f да си изпразни кутията, защото не мога да и изпратя съобщение.
Ще ме извините, но предполагам, че тук ще го прочете Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 235
С тази шийка на матката... На мен не са ми я мерили досега, но предполагам скоро ще ми я измерят. От вчера съм с контракции и започнах да пия но шпа по схема  Sad. Скоро и работа ще приключвам, че докторът каза много да лежа.
Относно жегите - досега се оплаквахте от лошото време, сега от хубавото. Какво очаквате, лято е  Laughing.
А за морето - аз бях на почивка миналата седмица, къпах си се много, нямам никакъв проблем. Само на сянка да е коремчето.

# 26
  • Мнения: 1 831
ехеее,човек да не излезе да пие едно кафе,започнали сте нова тема даже  newsm74
Дано да я напълним само с хубави и радостни новини... Peace Praynig Praynig
Къде го виждате това топлото,май аз не съм в час нещо ...Тук днес на сянка си беше даже студено... cold ама то угодия няма...

# 27
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Записвам се в новата тема и пожелавам на всички ни само хубави новини и послушни бебчовци.

Аз днес имах кръвни изследвания, попаднах на някаква неопитна жена явно и цял ден ме болят ръцете. Мисля,че ми спука вените и на двете ръце.  Confused

Но все пак деня беше много хубав,защото вече имам почти всички необходими дрешки за бебка. Много се вълнувам и цял ден сгъвам,разгъвам,разглеждам  Heart Eyes Това са първите придобивки.

При нас няма лято тази година,само дъжд  Sad

Относно това усещане,което описвахте в миналата тема да споделя и аз. Не знам дали става въпрос за същото,но при мен се чувства като внезапна тежест,натиск,обикновено в долната част на корема. На предишната консултация АГ-то ми го описа като тежест без болка, каза да не се плаша,че е нормално. Мисля,че за същото нещо говореше.

# 28
  • Мнения: 310
Ихууууууууууу честита темичка.
Относно шийката на матката моята беше 4.5 см в 20-та седмица, премериха ми я на коремен ехограф.
И аз нямам търпение, другата седмица отиваме на мореееее нямам тъпение. Стискайте палци всичко да ок Simple Smile

# 29
  • Мнения: 924
Да ме запишете и мен  в списъка.
Очаквам момиченце на 14 октомври.
От Варна съм първа бременост-30 г.
Мерси Simple Smile))))))))))))))))))))))))

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт