ЮНЧЕТА засмени, добре дошли в РОДЕНИ! - 1

  • 29 199
  • 737
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Привет и от мен, излюпихме се след дългото чакане Simple Smile
На 24-ти 06. в 7ч. сутринта. 3.750 кг., 52 см. и име Силвана !

# 31
  • Мнения: 166
Момичета, как се справяте с коликите?
Даваме Лефакс и Биогая, добавихме и чай от копър, въпреки че не иска да го пие много много.
В началото тръгна добре, но сега с всяка вечер положението става все по-страшно. Sad
Ползваме и възглавничка от черешови костилки, но действието е на моменти.

# 32
  • Мнения: 5 128
gabrielitka06, прекрасна новина, честито, да ти е жива и здрава малката принцеса, а на теб бързо възстановяване!   bouquet

Магдалена Величкова, стискам палци всичко с бебчо да се оправи възможно най-бързо и да си го гушкаш вкъщи  Hug

# 33
  • Мнения: 471
Благодаря за темата!

# 34
  • София
  • Мнения: 384
Магдалена-стискаме палчета.
С къпането ние сме всеки ден

# 35
  • Мнения: 781
Добро утро, момичета. Влизам са почерпя за здравето на двамата ми любими мъже.  Ако и вие имате празник днес да са ви живи и здрави имениците и с гордост да си носят името   bouquet

# 36
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Хей, Белисима, да са ти живи и здрави имениците!   bouquet

Относно къпането - всяка вечер, основно с водичка, дупето го мия с измивна пяна на Себамед.  Peace

За кърма в очите съм чувала от майка ми, не съм пробвала.  Rolling Eyes Имаше леко възпаление и мина за два дни с по една капчица Тобрекс сутрин.  Peace

# 37
  • Мнения: 47
запис и от мен прекрасна тема   bouquet

# 38
  • Мнения: 10
Добро утро момичета.Тайра благодаря за темата както винаги е прекрасна.Честит празник на всички.Белисима да са ти живи и.здрави мъжете:-)
Днес моя мъж също има.празник та се надявам до.края на вечерта да му направя подарък Simple Smile
Днес доки ме.вика отново на тонове и каза да взимам и багажа че и вчера тоновете.бяха "равни"..
Пожелавам си успех както на мен така и на тези които чакат да имаме леко раждане.И лек и слънчев ден Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 485
Честит празник на талисманчето Петър! Да е жив и здрав и мн щастлив, че и мама и тати с него!
Честито на всички, които имат повод!

Малко офф - чудя се на Радослав кога да отбелязваме имен ден. Някои казват на Коледа, други на Архангеловден.  newsm78

# 40
  • Мнения: 781
Малко офф - чудя се на Радослав кога да отбелязваме имен ден. Някои казват на Коледа, други на Архангеловден.  newsm78

На Коледа сте  Simple Smile

http://www.imenata.com/name-view-1327.html

# 41
  • Мнения: 636
Bellisima82,

Честит първи имен ден на Петър

Да ти е жив и здрав, да те радва много и да слушка  Hug

# 42
  • Шумен
  • Мнения: 325
Здравейте и честит празник на всички празнуващи да сте много здрави   bouquet
Миглена стискам палци всичко да се нареди за вас  Hug
А моят термин е днес...не че за сега имам някакви признаци за наближаващо раждане ама както и да е...май ще сме юлски рачета и това е ....  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 101
Запис и от нас .Ние сме много сънливи  но е много кротка и се пудим насила за ядене  наа по ниска температура спря да се гърчи и да има странноо пресечено аки .била е прегряла явно но добре че сестра ми идва и и смени памперса та видя и ми каза  .ние сме само на кърма за сега и водичка с копър сллед сяко кърмене за да плакнем  устата . Надявам си от уттре да мога да седна  за да ви прочета на рс-то че от телрефона е мъка  Peace

# 44
  • Мнения: 219
 newsm18 Tada  bigdance2Честит иман ден на талисманчето ни Петър!!! Да расте здрав, силен и все така борбен!

Честито на всички нови мами на всички празнуващи Simple Smile

За кърмата в очетата - на Дари очето се беше възпалило и въпреки промивките с физиологичен разтвор не минаваше. Капнах само веднъж кърма и нямаше и следа от секрета.

За банята - къпем се всяка вечер само с вода. Дори и през деня, когато реша че много е прегряла и спретвам бърз душ под чешмата Simple Smile

Маги, стиснати палчета и от нас скоро да се гушкате вкъщи

Тайра страхотна тема както винаги Simple Smile

Believe - добре дошла!!!! Можете да излизате вече. Започни два дена по половин час, после един и после се разхождайте колкото искате ( избягвайте само жегите, защото мъниците все още не могат да се охлаждат сами добре)

Общи условия

Активация на акаунт