ЮНЧЕТА засмени, добре дошли в РОДЕНИ! - 1

  • 29 198
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Въпрос към ЛЛЛ
Здравейте, имам проблем с кърменето....бебето ми вече е на 22 дни, а все още зърната са ми много чувствителни, голяма болка е при кърмене, сменям позите и пак боли. Дохранвам и с АМ. От 4-5 дни имам по една голяма бучка в двете гърди. Пия лецитин 4х1, слагам бебето да суче, цедя с помпата, топли душове, топли компреси  и не се махат тези бучки. Мисля че на едната гърда имам блистер, на другата няма нищо но бучката седи.....След хранене гърдите омекват, остават само буците. Какво ще ме посъветвате? Благодаря ви предварително.

# 16
  • Мнения: 11 479
Идвам и аз при родените  Hug

# 17
  • Мнения: 230
Запис и от мен  Heart Eyes Hug

# 18
  • Мнения: 49
 Heart Eyes Запис и ние още не сме родени  Hug

# 19
  • Мнения: 1 952
Запис и от мен.
Не остава време за писане, но по повод къпането- всеки ден се къпем, жега е, прах, а и добре му се отразява.

# 20
  • Мнения: 1 685
Здравейте мами,които вече гушкате вашите юнски бебоци,успех и на тези,които чакат появата на своите съкровища!  newsm44 Следях ви и четях темите още докато бях бременна,намирах отговори на много мои въпроси (благодаря,за което  bouquet ),но така и не се включих,надявам се че нямате нищо напротив да го направя сега! Party Нашият юнак е на 12 дни,все още свикваме и изграждаме режим..Бих искала да попитам кога за първи път излязохте на разходка с бебоците?

# 21
  • Мнения: 105
Цъмбуррр!

# 22
  • Мнения: 1 523
Запис на бързо и от мен че откакто се е родила малката все по рядко ползвам компютъра Simple Smile И ние се къпем всяка вечер Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Запис и благодаря за темата!  bouquet

# 24
  • Мнения: 336
Цоп в новата темичка нека да ни е честита!

# 25
  • Мнения: 165
и аз да се запиша, въпреки ,че бебчето ми е в болницата, а аз всяка вечер си лягам молейки се да се оправи и да си го приберем живо и здраво  Praynig
Темата е много хубава, брагодаря Тайра  bouquet
дано скоро и аз да се включа с питания Hug
честито на всички родили и успех на чакащите  bouquet

# 26
  • Мнения: 84
Tyra благодаря за темичката..   bouquet
Записвам се и аз макар и рядко пишеща. И ние къпем викито всяка вечер така и олеква че след бан бан и ам ам следва нуни нан  Mr. Green  Peace
Магдалена Величкова желая ви много късмет и здраве дай боже скоро да се гушкате с бебо  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 179
И аз се записвам,благодаря за темата  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Tyra , страхотна тема, благодаря !   bouquet
И ние все още чакаме, но все си казвам, че другата седмица по това време вече ще се гушкаме !  Praynig

# 29
  • Мнения: 781
и аз да се запиша, въпреки ,че бебчето ми е в болницата, а аз всяка вечер си лягам молейки се да се оправи и да си го приберем живо и здраво  Praynig

Как е детенце ? Интубиран ли е, или е в кислородна палатка ? На колко процента кислород сте ?

Всичко ще се оправи. Петър изкара 17 дни на апаратна вентилация и сега има дробове и глас да го чуят на 300 км. Бъди силна. Имаш цялата ни позитивна енергия  Hug

Общи условия

Активация на акаунт