Демир Бозан за Страхова невроза и успокоение

  • 16 977
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 298
Някой използвал ли е тази билка Демир Бозан.Четох много в интернет за нея която действала успокояващо и била лечение на страхова невроза.В аптеката я намерих тази билка за 3лв а в интернет я има по-скъпа във вид на чай в пакетчета и се приготвя по по-различен начин.Откъде да си я купя незнам  Thinking

# 1
  • Мнения: 9 991
От аптеката  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 298
От aптекaтa но пише съвсем ддруго нa кутиятa от този демир бозaн в интернет и е достa евтин с този тук,нямa знaчение товa мисълтa ми е дaли имa ефект от негои дaли го е ползвaл някой

# 3
  • Варна
  • Мнения: 97
До колкото разбрах , т.к. от известно време го проучвам този чай - има билка, която се казва демир бозан или обичниче. Чаят със същтото име е комбинация от билки, в кочто не фигурира подобна билка въпреки, че носи търговското име Демир бозан. Каква е причината да си го кръстят така не знам

# 4
  • Мнения: 29
Демир Бозан сред народа е синоним на различни билки, най-често на такива от рода на Обичничето, което обаче е силнодействащо и затова не е позволено да се използва в хранителните добавки. Затова през последните години под името Демир Бозан се предлагат, които съчетават други билки с успокояващо и общоукрепващо действие.
На пазара има много продукти за страхова невроза и с други, понякога пресилени претинции. Аз като лекар бих ви посъветвал да използвате съвременни екстракти от взаимно допълващи се по механизма си билки. Товае  например Невроефект.  Съдържа пълноценно усвоими растителни компоненти (женшен, мента, валериана, мащерка, пищялка, майорана и жълт кантарион) с регулиращо действие върху централната и периферна нервна система. Има и антиоксидантен ефект. Едно добро решение в изпълненото със стрес и емоции всекидневие.

# 5
  • Мнения: 9 991
Невроефект добър изглежда. аз пия това : http://apteka.framar.bg/30014683/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%BE% … B0%D0%BF%D1%81-20 определено се спи по добре и е билково . Като свърши мога да пробвам това което доктора препоръчва   bouquet

# 6
  • Мнения: 13
Аз съм пробвала с Неврофлор /пак е на същата фирма/ и съм доволна. Направи ми впечатление,че  съдържа мента, глог и валериана + 3 витамина - /Витамин В5, Витамин В3 и Витамин В6/, а струва само 4 лв. Ако по отделно купиш мента, глог и валериана + витамините ще ти излезе значително по-скъпо.

# 7
  • Мнения: 9 991
Неврофлора видях цена 12 лв. в нета  newsm78 Ментата , глога и валерианта са класика , витамините за какво да са . По-скоро неуробекс, защото има и В12 ,от който ако имате липса предизвиква  депресия . Дори не е лошо да си пуснете изследване  Wink

# 8
  • Мнения: 13
Adelinda,

аз си купувам Неврофлора от тук за 4 лв. http://e-shop.aleianazdraveto.com/category/17/bezsanie-i-nervna-sistema.html. Не знам къде си го гледала с тройна надценка. А до колкото ми обясниха специалисти, витамините в състава на Неврофлора са за подсилване  действието на билките.

# 9
  • Мнения: 9 991
Adelinda,

аз си купувам Неврофлора от тук за 4 лв. http://e-shop.aleianazdraveto.com/category/17/bezsanie-i-nervna-sistema.html. Не знам къде си го гледала с тройна надценка. А до колкото ми обясниха специалисти, витамините в състава на Неврофлора са за подсилване  действието на билките.

Бе не знам за подсилване действието на билките но аз надебелявам като пия витамини , няма наяждане , определено не ми е антидепресиращо  Mr. Green

Мерси за линка.

# 10
  • Мнения: 14
Някой използвал ли е тази билка Демир Бозан.Четох много в интернет за нея която действала успокояващо и била лечение на страхова невроза.В аптеката я намерих тази билка за 3лв а в интернет я има по-скъпа във вид на чай в пакетчета и се приготвя по по-различен начин.Откъде да си я купя незнам  Thinking
Един приятел използва. Знам, че първоначално си е купил от интернет, но в последствие започна да си го бърка сам, защото му излиза по-евтино. Много е доволен.

# 11
  • Мнения: 2
Страховата невроза с чайче няма да мине! Като съпътстващо лечението средство са много добри при продължителна употреба. Но най- добре е човек да се обърне към психотерапевт - и помага по-бързо, и не те трови с лекарства. Защото психиатрите обикновено те тъпчат с какви ли не наркотични илачи! Много съм доволна от моя психотерапевт и след първоначалното лечение се обръщам към него винаги, когато имам проблеми. Решавам ги по-бързо и леко. Мога да ви го препоръчам, ако искате да опитате. Телефонът му е 0888 206 380-  НЕ е импулсен!

# 12
  • Мнения: 9 991
Аз съм ходила на психотерапевт , не съм доволна. Друго освен да изслушва не прави , за това в бг. са приятелите. Една дори повече говореше за себе си  Whistling и те са хора . Антидепресантите , вършат работа до време и от части , приемем че са необходими само за крайни състояния . Така или иначе това е състояние , през което човек сам трябва да мине и да се пребори . Била съм щастлива, и като съм все едно никога не съм била в депресия и обратното . Нормани цикли са това за човек , никой не е постоянно на 6 . Силно вярвам в билките и мразя химията .

# 13
  • Мнения: 6
Здравейте, студентка съм по психология и предполагам, че посещавате терапевт. При такива състояние действа много добре жълт кантарион, обаче да е натурална билка, а не купен чай също има и други продукти...

# 14
  • Мнения: 5 459
Страховата невроза с чайче няма да мине! Като съпътстващо лечението средство са много добри при продължителна употреба. Но най- добре е човек да се обърне към психотерапевт - и помага по-бързо, и не те трови с лекарства. Защото психиатрите обикновено те тъпчат с какви ли не наркотични илачи! Много съм доволна от моя психотерапевт и след първоначалното лечение се обръщам към него винаги, когато имам проблеми. Решавам ги по-бързо и леко. Мога да ви го препоръчам, ако искате да опитате. Телефонът му е 0888 206 380-  НЕ е импулсен!

А, той само в София ли приема. И аз съм психолог, но понеже "обущарят ходи бос"-предпочитам да се обърна към психотерапевт.  Grinning Още повече, че и при мен има силно изразена тревожност.....

Общи условия

Активация на акаунт